Rose ByrneI

Mary Rose Byrne

7,5
25 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Byrne

Bo jeszcze nie znalazłam aktorki która byłaby do niej podobna .Portman to marne porównanie.

Veronica86

Jak dal mnie bardzo podobna jest do Jessicy Alby ; ) a szczególnie na tym zdjęciu :
http://www.filmweb.pl/person/Rose+Byrne-72514#picture-23

Robaczek_12

Dla mnie nie

Robaczek_12

Alba jest podobna do Marlene Favela :http://media.naplesnews.com/media/img/photos/2007/05/02/Marlene_Favela_Actriz_t 607.JPG

Robaczek_12

Jak dla mnie takie trochę połączenie Jessicy Alby, Natalie Portman i Ellen Page ;)

Robaczek_12

Mi też przypomina Albę.

Robaczek_12

Jessica Alba to chyba najładniejsza aktorka jaką znam i jak zobaczyłem Rosę Byrne po raz pierwszy na filmie to od razu pomyślałem o Albie, czyli coś w tym jest. Według mnie też bardzo podobne.

Robaczek_12

dla mnie od zawsze była podobna do Alby

Robaczek_12

dla mnie też zawsze była podobna do Alby

użytkownik usunięty
pati1109

A gdzie tam, ona jest podobna do Karoliny Rosińskiej z Uprowadzenia Agaty.

Veronica86

W filmie "apartament" wyglądala jak Portman, jednak patrząc na niektóre zdjecia przypomina mi Glorię Votsis http://www.filmweb.pl/person/Gloria+Votsis-694129#

agataaxo

To często kwestia makijażu, charakteryzacji

Veronica86

Nie jesteś wiarygodna - jesteś kobietą. Dla mnie jest złożona z kilku innych aktorek, jak już tutaj wyżej kolega nadmienił. Bardzo ładna, lecz nie odkrywcza

użytkownik usunięty
laxman

Co Ty gościu, masz jakieś problemy z kobietami, że sam fakt bycia nią czyni z danej osoby niewiarygodną? :D Śmiesz kpić. Oceniać, czy ktoś ma wyjątkową urodę w sensie czy łatwo bądź trudno znaleźć podobną osobę, to każdy ma do tego prawo. Pewne kolokwializmy mi się kojarzą, by dobitnie spuentować, lecz pozostawiam to bez dalszego komentarza.

Masz rację. Przyznaję się do błędu, zrzucam go na karb niedojrzałości. Dziś bym tak nie napisał.

Dziękuję i pozdrawiam..

Veronica86

Mi przypomina Karolinę Wydrę (właściwie Karolina Wydra przypominała mi ją, bo przez cały seans filmu "Europa report" myślałem, że to właśnie Rose gra rosjankę, którą jak się później okazało, zagrała Wydra...) ;)

identyfikator1992

Oglądałem dzisiaj "Europa report" i miałem dokładnie taką samą sytuację.

Veronica86

Zoey Deutch jest moim zdaniem BARDZO do niej podobna

Lyanna

Prawda, nawet pomyliłam je ostatnio

użytkownik usunięty
Veronica86

http://www.filmweb.pl/person/Irene+Montal%C3%A0-182215#

Veronica86

Według mnie jest bardzo podobna do Camille Belle

Veronica86

Jest bardzo podobna do Dannii Minogue

CelineMarie

Oj nie do Danni jest podobna Emily Foxler

Veronica86

Raczej do Kate Mitch, ewentualnie Michelle Zarache

Veronica86

Marina Łuczenko, moze nie aktorka, ale jest do niej podobna ;d

Veronica86

She's beautiful!

mk34

Yes!

użytkownik usunięty
Veronica86

Dla mnie jest piękna i jedyna w swoim rodzaju :P

Veronica86

Dla mnie jest podoba do Rachel Weisz.

marcelam11

Dokładnie, mega podobna ;)

marcelam11

Mam tak samo. Często mi się mylą mimo różnicy wieku

Veronica86

A mi się kojarzy ze Żmudą-Trzebiatowską, trochę :]

Veronica86

Dla mnie idealna kopia Rachel Weisz. Przez cały czas myślałam, że to Rachel gra w "Apartamencie"!

Cartner

Olivia Wild :)

PuszKa789

sorry Wilde :P

PuszKa789

może ciuteńkę.

Cartner

Czasem to kwestia charakteryzacji

PuszKa789

Olivia jest bleee, Rose jest mniam:)

Veronica86

Mi przypomina Monice Bellucci.

Veronica86

Mi trochę przypomina Shannyn Sossamon ;)

Veronica86

ONA JEST PODBNA DO EVY GREEN

Karool225

Eva Green gdzie tam ?Eva Green mnie się kojarzy z Gabrielą Spanic Oglądanij sobie z nimi filmiki ten sam uśmiech itd i się przekonaj

Veronica86

Hayley McFarland, grająca w serialu Lie to me. Młodsza od Rose, ale przeglądając powyższe porównania (skądinąd rzadko trafne), wydaje mi się, że najbardziej mi ją przypomina. I to zarówno urodą, jak i sposobem gry. Oczywiście, to drugie zależy od filmu. Ale akurat oglądam film "Adam" z Rose, więc może stąd to skojarzenie. W każdym razie jeżeli ktoś zna Lie to me, to powinien wiedzieć ocb. Jeżeli ktoś nie zna - polecam.

Veronica86

Mi przypomina z min Jennifer Beals

Veronica86

Podobna troszke do Jennifer Connelly, obie piękne.

panciowojcik

To samo myśle:P

Veronica86

Jak wnioskuję po odpowiedziach to ona jako jedyna aktorka jest podobna do tak wielu innych aktorek ;D

Robaczek_12

Może i podobna ale jednocześnie jedyna w swoim rodzaju, cudna :)

Azjata każdy do każdego podobny i dobrze:D

panciowojcik

Według mnie jest ładna, ale nie cudna, wolę z urody aktorki do których jest podobna :)

Hm...co do tych Azjatów to nie powiedziałabym, że dobrze xd

Robaczek_12

Chodziło mi o to że im z tym dobrze :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones