Rose Leslie

Rose Eleanor Arbuthnot-Leslie

7,7
10 086 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Leslie

talent zresztą też... i nie bardzo wiem, jak to w ogóle możliwe, że z tak poważnymi wadami wymowy i zgryzu zostaje się aktorką

sahara_filmweb

to się nazywa szkocki akcent :) pozdrawiam

Zielu08

w przypadku Seana Connery'ego był on zaletą a nie wadą :)

sahara_filmweb

Całkiem możliwe :) Wiadomo jednak, że mogą pojawić się drobne różnice pod względem wymowy wewnątrz szkockiego akcentu, pewnie istnieje odmiana bardziej szlachetna-dworska oraz ta reprezentowana przez ludzi z niższych warstw. Oczywiście nie ubliżając omawianej przez nas aktorce, nie mam pojęcia na temat jej pochodzenia.

sahara_filmweb

Że niby co - nie wygląda jak Barbie i rani Twoje odczucia estetyczne? Że w filmach wszyscy aktorzy mają być śliczni, z pięknym uśmiechem i w wieku maksymalnie 25 lat?
Nie wiem - może coś źle zrozumiałem.
Ale ok - wrócimy do tego tematu za 25 lat :)

Wojtulek

zdecydowanie źle zrozumiałeś i skąd w twojej odpowiedzi tyle jadu na w sumie grzeczny post, który wyraża tylko MOJE wrażenia i moją opinię (?) mogę chyba mieć własną opinię... a tobie wszystko się podoba?

sahara_filmweb

Bo widzisz, jak zwykle wszystko sprowadza się do gustu. Dla mnie jest na prawdę śliczna a jej akcent dodaje jeszcze bardziej uroku. :)

sahara_filmweb

Zgadzam się w 100%. Nie jest w moim typie. Zdecydowanie bardziej wolę Emilię :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sahara_filmweb

Mnie przekonuje, jest bardzo ładna. (Widziałem tylko Grę o Tron, Ygritte). ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones