Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling
ostry_cenzor

Co do Gyllenhaala się nie zgodzę

użytkownik usunięty
kubencjusz118

Ryan rzeczywiście wybitnym aktorem nie jest ale Gyllenhaal wręcz przeciwnie. Marna prowokacja.

Ale dlaczego... prowokacja. Czy mogę go nie lubić? No nie trawię go i co mam zrobić? Pociąć się? Kłamać na forum, ze go "uwielbiam", bo iluś ludzi go lubi? Mówi się "zakłamany świat. To k.... piszę szczerze i co? też źle?

użytkownik usunięty
ostry_cenzor

W żadnym razie. Oczywiście, że możesz mieć swoje zdanie i się nim podzielić. Za "prowokację" bardziej uznałem dorzucenie jako porównania Jake'a Gyllenhaala.

kubencjusz118

No ja niestety jakoś nie mogę się do niego przekonać. Jakiś taki... nijaki. Ale to moja opinia

użytkownik usunięty
ostry_cenzor

Widzę, że ktos tu ma ostry ból dupy o istnienie owego aktora na ziemi. W każdym temacie jest Twój płacz, że Gosling jest taki i siaki. To powiedz, czego mu bardziej zazdroscisz- sławy, urody czy pieniędzy?

Przepraszam, ale jaki PŁACZ? Widziałeś tu jakieś k... łzy? nie sil się na jakieś uszczypliwości bo mi koło d... latają. Sława? Co w tym fajnego? Wyjść na ulicę spokojnie nie można. I jaka uroda? Goslinga? Jakbym tak wyglądał to bym chyba kuźwa wpadł w depresję! Facet jest bezpłciowy, mimikę ma taką samą w każdym filmie i tyle w temacie. Przystojni to Peck, Moore, Clooney, Ronaldo, Maldini, czy Pitt, ale nie ten ślimak. Kochasz go, to se go oglądaj, ja nie zamierzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones