Saif Ali KhanI

Nawab Saif Ali Khan Pataudi

8,3
1 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saif Ali Khan

Do tej pory obejrzałam jeden film z tym aktorem {KHNH) i powiem, że... nie bardzo :/
Jakoś nie przypadł mi do gustu - chodzi mi o umiejętności aktorskie, nie urodę.

pod_klepsydra

Radzę obejrzeć jeszcze jakiś film z udziałem tego aktora.
Osobiście polecam "Poślubioną" i "Salaam namaste".
pozdrawiam

pod_klepsydra

Ja widziałem trochę więcej filmów z nim, ale też go nie lubię.
W "Salaam Namaste" był okropny (sam film też do najlepszych nie należy). Równie irytował mnie w "Yeh Dillagi", "Hameshaa", w "Hum Tum" i "Dil Chahta Hai" chyba był neutralny, bo nie mam bardzo złych wspomnień z jego rolami w tych filmach ;)
Dobrą rolę stworzył w "Poślubionej", genialną w "Omkarze". Na tym chyba kończą się jego pozytywne występy.

pod_klepsydra

musze sie przyznac ze zrobil na mnie ogromne wrazenie w omkarze. wczesniej go lubilam bo mi sie jako facet podoba ale w umijetnosci aktorskie to nei wierzylam :P teraz jeden z moich ulubionych. obejrzyj parineete, omkare i eklavye (moim zdaniem 3 jego najlepsze filmy :P) a filmy z przed 2000 roku nei sa zbyt udane.... lepiej sobie darowac.

pod_klepsydra

Zobacz więcej filmów a potem wyrażaj swoje zdanie!:P

mya13

w sumie widziałam go w 13 filmach .
Wręcz uwielbiam go z filmu Poślubiona- Parineeta.
Fajnie też grał w Ta ra rum pum i Gdyby jutra nie było
Ogólnie uważam go za dobrego aktor ...wyrabia się...;)

użytkownik usunięty
asiani

Ja go lubię choć do moich ulubionych nie należy... wydaje mi się trochę sztywny, choć w "Omkarze" świetnie wypadł;] Zresztą role czarnych charakteró świetnie pasują do aktorów bollywoodzkich: Saif J.w., Arjun Rampal-Om Shanti Om, SRK-Duplicate, Don, Darr, Anjaam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones