Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Tak z ciekawości co sądzicie o dziewczynie Seana. Może się myle. ale wedlug mine ma dziwną urodę :-(

użytkownik usunięty
Precious_2

A gdzie ją widziałaś (łeś)????,bo ja nie wiem jak wygląda:(...........odpisz

na livejournal.com/community/bean _daily, daj znać jak zobaczysz :) co o niej sądzisz

użytkownik usunięty
Precious_2

zapomnialam Ci napisać szukaj pod datą 14.09.2004 :)

użytkownik usunięty

Szkoda ,ale nie znalazlam:(:(:(:(Czy mogła byś podać cały,dokładny adres?? Bardzo bym chciala ja zobaczyć........

użytkownik usunięty

ok. nie ma sprawy www.livejournal.com/community/ bean_daily/2004/09/14 jak się nie mylę to jest to czwarty wpis na stronie. jak ci się nie uda to podaj mi swojego maila to ci je wyśle. :) powodzenia :)

użytkownik usunięty

Dziękuję,dziekuję....!!!! Wreszcie ją zobaczyłam!!! Na moje to śliczna nie jest,ale jeśli Sean'owi się podoba no to już jego sprawa,a może ma coś w sobie....nie wiem. Jeśli się kochają to życze wszystkiego naj..,ale tak jak jużwcześniej wspomnialam urode ma"dziwną".
JESZCZE RAZ DZIEKI!!!

użytkownik usunięty

nie ma sprawy co prawda on też nie wygląda za ciekawie na tych zdjęciach, ale trzeba mu to wybaczyć!!! a jeżeli chodzi o nią to jest dokladnie o polowe mlodsza od niego i nie wygląda na zakochaną. wystarczy popatrzeć na jej miny na większości zdjęć. wątpie w to, że on jest w niej zakochany. :)

użytkownik usunięty

gdzie wy tam widzicie zdjecie jego dziewczyny?? nic mi sie nie wyswietla :(

użytkownik usunięty
Precious_2

Ale laska jest od niego o połowę młodsza. Zdjęcia sa kiepskie, Sean wygląda na nich też okropnie, a dziewczyna na 40 lat (ma 23). Z zasady Angielki miewają "dziwną" urodę. Nie nam oceniać, ważne że Sean jest szczęśliwy. Beanstalkerka.

użytkownik usunięty

Fakt zdjęcia są kiepskie,ale i tak ją tam widać (i jej dziwne miny, nie wygląda na zakochaną) i do tego te jej buty :(. A Sean wygląda jakby dopiero co wstal z lóżka i do tak sobie postanowil pójść na zakupy i trzeba mu to wybaczyć. :)

użytkownik usunięty

Sean też nie wygląda pięknie,ale (jak już zostało powiedziane trzeba mu to wybaczyć:))A to czy są zakochani nie możemy oceniac po kilku zdieciach(mam nadzieję że nie ,bo pojade do anglii:))
A jej buty są naprawde okropne ,a ona sama wyglada na 40 hehe(nigdy bym nie zgadła że jest połowę młodsza)

użytkownik usunięty

co do milości to ostatnio w jakimś wywiadzie czytalam, że nie jest zakochany, i że nie ma zamiaru w najbliższym czasie się z nikim wiązać. To tak dla naszej pociechy, bo jak nie jest to prawda to wyjeżdżam z Tobą do Anglii. :) może przez to ,że nie ma makijażu to wygląda na 40, ale ponoć angielki nie należą do piękności. :)

użytkownik usunięty
Precious_2

hmm, weszlam na ten adres i nie moge znalezc tej fotki dziewczyny seana:(Ciekawa jestem bardzo jak ona wyglada:(:)Pomocy:)Pozdrawiam wszystkich.
Honey

użytkownik usunięty
Precious_2

O kurde...znalazlam:)Oboje wygladaja jakby nie spali tydzien i wyszli rano na zakupy:D Dziewczyna bylaby niestety ladna jakby sie pomalowala i wogole nie byla tak ubrana niby ,,na luzie" bo wyglada to niechlujnie:DMam nadzieje ze nie bede ze soba dlugo hihihi;)Honey

użytkownik usunięty

Są ze sobą ok.10 miesięcy, nie wiem czy to dlugo czy nie, ale znająć Sean'a to w końcu się nią znudzi (a przynajmniej mam taką nadzieję, bo jej nie lubię).
Nie broń jej :D w makijażu też by byla brzydka.
Jak ja tej dziewczyny nie lubie. :)

użytkownik usunięty

Rzecz jasna, Seana znasz osobiście. Wow......

użytkownik usunięty

Hehehe no ja tez jej nie lubie:Dpewnie z tego samego powodu;)Co to wogole za jedna?Nie pisze tam jak sie nazywa:/Nie bronie jej:)Jest blada jak sciana i wogole wyglada jak lump:)ale nawet takim czasem pomoze makijaz:D Honey

użytkownik usunięty
Precious_2

Ach zapomnialam:)Skad wiesz ze sa ze soba 10 miesiecy?Moze na jakies fajnej stronce o nim to przeczytalas?:)Jak mozesz to podaj adresik:) Pozdro...:)

Wszystko znajduje na bean-box.com albo sean bean daily's journal. A to, że są ze sobą 10 miesięcy to przeczytalam w lutowym wydaniu NOW. Panna się nazywa Amy Ellory, ale nic na jej temat nigdzie nie można znaleźć. :)

użytkownik usunięty
Precious_2

Dzieki!:)Wlasnie to znalazlam 10 minut temu ze nazywa sie Amy Ellory:)Pewnie to jest jakaś podrzędna aktorka:DAle ciekawi mnie jeszcze jedno...na większości z jego stron pisze ze ma 5'11 wzrostu, czyli troche ponad 5 stóp...to jest 155 cm:)Na polskich stronach pisze ze ma 180 lub 183 cm wzrostu, ciekawe co jest prawdą:D Honey

No...chyba tak, bo stopa ma 30 cm. to by wychodzilo, że on ma ok.153 cm wzrostu. Mam nadzieję,że moja matematyka jest zla, bo jak nie to świat mi się zawali :(. To jest chyba niemożliwe,że z niego jest taki...no...no...taki niski mężczyzna. Musze go porównać z innymi aktorami!!! Dalaś mi teraz do myślenia. :)

Precious_2

Nie ma sprawy:)Kilka lat temu jak pierwszy raz zobaczylam go w filmie to zaraz weszlam na jakas jego strone i tam wlasnie pisalo ze to niewiarygodne ze ma 5'11:)W sumie jakos trudno mi w to uwierzyc bo nie moge sobie tego wyobrazic, ze jest nizszy ode mnie hehe:D no i w takim filmie ja ,,Troja" musial z tym swoim wzrostem wygladac troche groteskowo jako wojownik. Jak wczoraj szukalam cos o tym jego wzroscie, wspisalam w wyszukiwarce Sean Bean height i wyskoczyla mi strona o butach dla facetow ktore podwyzszaja od 5-10 cm hehe:DMyslalam ze padne:D

użytkownik usunięty

Panna Amy nie jest aktorką, zajmuje się "public relations". Beanstalkerka.

Skąd o tym wiesz? Gdzie to znalazlaś? :)

użytkownik usunięty
Precious_2

bean daily, bean-box. Zalecam znajomość języka angielskiego. Beanstalkerka

użytkownik usunięty

Widać że nie umiecie liczyć bo 5'11(pięć stóp jedenaście cali) to właśnie jest około 180 cm.
http://www.imdb.com/name/nm0000293/bio [www.imdb.com/name/nm000 ...]
Jedna stopa to 30,48 cm a cal to 2,54 cm
czyli 5 stóp to 152,4 cm a 11 cali to 27,94 cm
152,4 +27,94 = 180,34
link na potwierdzenie:
http://eduseek.interklasa.pl/artykuly/artykul/ida/949/ [eduseek.interklasa.pl/a ...]

Precious_2

Moim zdaniem jest calkiem ładna, tylko wyglada jakby troszke dopiero co z wyra wstała :) no i bardzo młoda....

użytkownik usunięty
Annash

Ta dziewczyna wygląda jakby nie potrafila o siebie zadbać i ona niby ma być od public relations (hahahahahahahahaha)

użytkownik usunięty

EEee tam nie wierze w te public relations, w wieku 23 lat?

użytkownik usunięty

no właśnie! Co do jej urody to nie nazwałabym jej dziwną tylko PRZECIĘTNĄ. Sean nie może mieć 153 cm, bo w Equilibrium był wyższy od tego drugiego (głównego bohatera) który ma chyba 175 cm. a tak na marginesie: co mu się stało z tym językiem że go tak wytyka? :P no i taki spuchnięty troszke jest na twarzy... ale to nie zmienia faktu że jest strasznie przystojny i po prostu ujmująco słodki!!! :)

użytkownik usunięty

Z tym językiem to on ma taki tik:) zauważyłam ten gest w wielu filmach, a wzrostu ma dokładnie 180 cm. I jest strasznie przystojny i ujmująco słodki, strasznie mnie pociąga mimo, że jest odemnie o wieeeeeeeele lat starszy:).

użytkownik usunięty

Odemnie jest tez sporo starszy ,mimo to........(wzdycham)taki slodki,a jednoczesnie meski.......(wzdycham)jest moim idealem:D(wzdycham)

użytkownik usunięty

Taaak... ideał! mhmhmhmmm... i jest strrrasznie męski... mam nadzieję, że szybko rzuci tą laskę bo choć jest o rok starszy od mojego taty to i tak potwornie mi się podoba (!!!) i wolę myśleć o nim jak o pociągającym singielku!!! (wzdychanie i mruczenie) ;P

użytkownik usunięty

mam 17 lat, ale przecież on woli młodsze! ;P (cały czas mruczę :))))

użytkownik usunięty

Myśl pozytywnie (wzdycha) pewnie już ją olał! :D

Pewnie po trzech rozwodach ma już dość małżeństwa i romans z tą beznadziejną dziewczyną szybko sie skończy;)...jaka szkoda:D:D

CaRmELa_

ta laska na zdjęciach ma dziwne miny bo jest wściekła na paparazzich... więc może kiedy schodzi jej z twrzy ten grymas to wygląda lepiej... ale ja osobiście życzę sobie aby tak nie było... i buty są bleee :/

chelsea_2

AHA... widziałyście zdjęcia jego córek? wyglądają na niewiele młodsze od tej całej Amy. gdzieś tak na 18 lat (tyle co ja ;/). to troszke perwersyjne... ale Sean wygląda sexy w ciemnych okularach :)

użytkownik usunięty
chelsea_2

Ta jedna jest w okolicy 18, ta ruda ma może z 13-14 nawet jeśli troche wyrośnięta:)

użytkownik usunięty
CaRmELa_

Mam pomysla..........razem pojedziemy do Londynu i zobaczymy ktora pierwsza go poderwie;D??? co Wy na to??

użytkownik usunięty

Juz bilecik zamowilam, precz z łapami!:))

Ja tam się na to piszę!!! :)) Byle by tylko odbić go tej potworzycy!!! :)))

użytkownik usunięty
chelsea_2

Jak niedlugo nie obejrze jakiegos filmu z Seanem to chyba umre:( ale pocieszam sie tym ze chyba polece z Wami:)

użytkownik usunięty

zostawiam e-mail ,kto chce niech napisze:)
lathspell14@wp.pl :D Kocham Seana

użytkownik usunięty

Tak go kochacie, a nie umiecie się cieszyć z jego szczęścia. Fe. Beanstalkerka

cieszę się z jego szczęścia, ale wolę po prostu kiedy jest sam... :D!!!

użytkownik usunięty
chelsea_2

Jesli naprawde sie kochają to zycze im wszystkiego dobrego,ale tak szczerze to w to wontpie,a co szkodzi troche pomarzyć....

Zazdrość to bardzo ludzka rzecz, wszystkie dobrze mu życzymy:)

Annash

no pewnie że dobrze!!! Ale lepiej kiedy jest SAM!!! i kiedy nie ma brody. i koszuli. ;P jak w Scarlett. :))))

chelsea_2

W Scarlett był niesamowicie pociągający hihi:)To był pierwszy film w jakim go oglądałam:)Spodobał mi się jak go tylko zobaczyłam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones