Sean Patrick Thomas 

6,5
1 551 ocen gry aktorskiej
Sean Patrick Thomas
Sean Patrick Thomas urodził się 17 grudnia 1970 roku w Wilmington w USA. Jego rodzice pochodzą z Gujany. Ojciec Sean'a pracował jako inżynier w firmie DuPont. Matka była natomiast analitykiem finansowym w tej samej firmie. Po ukończeniu szkoły w swoim rodzinnym mieście dostał się na University of Virginia na wydział prawa. Jednak od przesłuchanie do przedstawienia do sztuki "A Raisin in the Sun" zmieniły się jego zainteresowania. Ostatecznie w 1996 roku skończył Uniwersytet Nowojorski na wydziale teatralnym.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 grudnia 1970

miejsce urodzenia: Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, USA

wzrost: 173 cm

Złoty Popcorn
Zdobył 2 nagrody Złoty Popcorn, inną nagrodę oraz 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
żona Aonika Laurent (od 22.04.2006), 2 dzieci: córka Lola Jolie (ur. 16.05.2008) i syn Luc (ur. 09.06.2010)
Po szkole średniej trafił na Uniwersytet Virginii, gdzie wybrał kierunek - prawo. Chciał zostać adwokatem. Jednak szansa odegrania roli w "A Raisin In the Sun" zmieniła jego sposób myślenia. Ostatecznie skończył w 1996r. Uniwersytet w Nowym Jorku, na kierunku aktorskim :)
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przeciez On i wiele innych murzynów są tacy zajebiście przystojni. Dlaczego ktoś krzywo patrzy na nich nie rozumiem.Ja jak widze murzyna odrazu jestem zachwycona! Pozdrawiam ich wszystkich :*:*

Co do poprzednika: Moze dlatego, ze jestes mezczyzna ... ?
Widzialam z nim co prawda tylko jeden film i zrobil na mnie duze, pozytywne wrazenie.
Dodam jeszcze, ze jest bardzo przystojny ; )

sean patric thomas

użytkownik usunięty

BOŻE uważam że sean patrick thomas jest piękni wogóle wszyscy mórzyni tacy jak on sa PIĘKNI i jak ktos się ze mna nie zgodzi to jest kompletnym idiotom MAM PROSBE MA KTOS DO NIEGO ADRES BŁAGAM PODAJCIE MI

Jejku jaki on jest śliczny!!!!!!!!! Bardzo mi sie poidobało jak zagrał w "W rytmie hip-hopu" oglądałam go duuuuuzzzoooo razy i uwazam ze on jest śliczny!!!!!!

On jest po prostu śliczny : ).. mm normalnie cudny : )aa i wszystkim rasista/-ką mowie 'kiss my ass' : )