Sean Patrick Thomas 

6,6
1 264 oceny gry aktorskiej
Sean Patrick Thomas
Sean Patrick Thomas urodził się 17 grudnia 1970 roku w Wilmington w USA. Jego rodzice pochodzą z Gujany. Ojciec Sean'a pracował jako inżynier w firmie DuPont. Matka była natomiast analitykiem finansowym w tej samej firmie. Po ukończeniu szkoły w swoim rodzinnym mieście dostał się na University of Virginia na wydział prawa. Jednak od przesłuchanie do przedstawienia do sztuki "A Raisin in the Sun" zmieniły się jego zainteresowania. Ostatecznie w 1996 roku skończył Uniwersytet Nowojorski na wydziale teatralnym.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 grudnia 1970

miejsce urodzenia: Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, USA

wzrost: 173 cm

Złoty Popcorn
Zdobył 2 nagrody Złoty Popcorn, 1 inna nagroda i 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
żona Aonika Laurent (od 22.04.2006), 2 dzieci: córka Lola Jolie (ur. 16.05.2008) i syn Luc (ur. 09.06.2010)
Po szkole średniej trafił na Uniwersytet Virginii, gdzie wybrał kierunek - prawo. Chciał zostać adwokatem. Jednak szansa odegrania roli w "A Raisin In the Sun" zmieniła jego sposób myślenia. Ostatecznie skończył w 1996r. Uniwersytet w Nowym Jorku, na kierunku aktorskim :)
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przeciez On i wiele innych murzynów są tacy zajebiście przystojni. Dlaczego ktoś krzywo patrzy na nich nie rozumiem.Ja jak widze murzyna odrazu jestem zachwycona! Pozdrawiam ich wszystkich :*:*

 • Co do poprzednika: Moze dlatego, ze jestes mezczyzna ... ? Widzialam z nim co prawda tylko jeden film i zrobil na mnie duze, pozytywne wrazenie. Dodam jeszcze, ze jest bardzo przystojny ; )

  • sean patric thomas

   użytkownik usunięty

   BOŻE uważam że sean patrick thomas jest piękni wogóle wszyscy mórzyni tacy jak on sa PIĘKNI i jak ktos się ze mna nie zgodzi to jest kompletnym idiotom MAM PROSBE MA KTOS DO NIEGO ADRES BŁAGAM PODAJCIE MI

  • Jejku jaki on jest śliczny!!!!!!!!! Bardzo mi sie poidobało jak zagrał w "W rytmie hip-hopu" oglądałam go duuuuuzzzoooo razy i uwazam ze on jest śliczny!!!!!!

   3
   • On jest po prostu śliczny : ).. mm normalnie cudny : )aa i wszystkim rasista/-ką mowie 'kiss my ass' : )