Sean Patrick Thomas

6,5
1 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Patrick Thomas

sean patric thomas

użytkownik usunięty

BOŻE uważam że sean patrick thomas jest piękni wogóle wszyscy mórzyni tacy jak on sa PIĘKNI i jak ktos się ze mna nie zgodzi to jest kompletnym idiotom MAM PROSBE MA KTOS DO NIEGO ADRES BŁAGAM PODAJCIE MI

użytkownik usunięty

sean patric thomas
jest na prawde przystojnym facetem ,ten zniewalający uśmiech i spojrzenie w ktorym jest to cos

użytkownik usunięty

s p t
cholewcia jak bedziesz miała jego adres to napisz go w tej bramce

użytkownik usunięty

Macie racje... on jest cudowny... wogole murzyni sa cudowni.... a rytmie hip hopu wygladal najladnije.... ogladalam ten film 4 razy... i nigdy nie moge sie na nieego napatrzec :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anula1255

zdarzają,lecz tak żadko ,że spotyka je niewielka część populacji.........czyli my jesteśmy tą resztą;-(

on nie jest przystojny !!!!.... taki typ urody jest dla mnie ... ZNIEWALAJĄCY ===]

Zgadzam się, on jest cudowny, ogólnie czarni mają coś w sobie...ach, chciałabym kiedyś takiego spotkać...marzyć zawsze można....

Zgadzam się z wami wszystkimi!! On jest booooski!! Co za ciacho!! <mniam> Kocham Murzynów!!!!! kiss

Aaa zgadzam się ciacho ;d jest bardzo przystojny ;) a w "W rytmie hip-hopu" był świetny ;d

Murzyni,Metysi, w ogóle wszyscy Ciemnoskórzy jak ja ich kocham :* :* :*

Mam takie marzenie żeby mieć męża od koloru skóry Metysów do najczarniejszych murzynów :) Nie ważne jaki byle to nie był blondyn i byle nie miał jasnej karnacji... Najlepiej Brazylijczyk albo Amerykanin

nio cóż, mogę się pochwalić że moje Kochanie jest bardzo podobne do tego aktora :) ale w ogóle Murzyni są przystojnymi mężczyznami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones