Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jak tak teraz przeglądam dotyczące Seleny tematy, to aż dziw bierze, ile wojen się toczy pomiędzy jej fanami i antyfanami :/ Ja osobiście powiem wprost: lubię ją. Głównie za wielkie serce i działalność charytatywną, bo to dobrze o niej świadczy, ale nie tylko. Dziewczyna, moim zdaniem, ma duży potencjał i, o ile będzie występowała w odpowiednich produkcjach, może stać się naprawdę świetną aktorką. Przykre jest to, że tyle osób skreśla ją tylko dlatego, że zaczynała w Disney Channel. Powiedzmy sobie szczerze: ilu z was nie skorzystałoby z takiej szansy? Śpiewać też umie, przynajmniej w mej skromnej opinii - po nastu latach życia na tym padole potrafię rozróżnić, kogo nie da się słuchać, a Selena się do tych osób nie zalicza. Ogółem widać, że naprawdę się stara, prze do przodu, zdobywa kolejne role, nagrywa płyty.
Zresztą, nie chodzi nawet o to, jaką jest aktorką i piosenkarką. Bardziej cenię ją - jak już napomknęłam wyżej - za charakter. Za to, że pomaga, nie przechodzi obojętnie obok ludzkich krzywd. Sprawia wrażenie tak serdecznej i ciepłej, a przy tym zupełnie normalnej młodej kobiety.
Przypominam sobie, jaki skandal wywołał jej związek z Justinem Bieberem. Wówczas przybyło jej kolejne grono antyfanów, co jest najzwyczajniej w świecie idiotyczne. Skoro on ją kocha, uszczęśliwia ją, potrafi wywołać uśmiech na jej twarzy, skoro ją chroni i wspiera, to co nam do tego? Niech będą razem. Odrobina więcej szczęśliwej miłości na tym padole się przyda. Na miejscu Seleny też miałabym w nosie, że pół świata wyśmiewa Justina, skoro ona patrzy na nią tak, jakby nie dostrzegał żadnej innej dziewczyny.
Cóż, tyle z mojej strony. Selenie zostawiam ocenę 8/10 i mam nadzieję, że woda sodowa nigdy nie uderzy jej do głowy, jak wielu innym gwiazdom.

Angelica_May

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%! Jak miło,że są jeszcze tutaj normalni ludzie:))

CarolinS

obok ludzkich krzywd a co ona takiego zrobila? jak dla mnie 8 stanowczo za wysoko, gora 3 w jakm dobrym filmie zagrała? nie przypominam sobie takiego...spiew coz nic szczegolnego nie falszuje owszem ale to za mało gdyby nie to ze wystapila w produkcjach disneya gdzie lansuja 2in1 piosenkarz , aktor to watpliwe by se wybila z plyta.

sonnenEW

Hm, no pomyślmy? Może to, że jest najmłodszą ambasadorką UNICEFU? Była w takiej zapomnianej przez Boga i ludzi Ghanie oraz w Chile? Wystarczy poszperać na Wikipedii, w działalność charytatywną Selena angażuje się już od ładnych paru lat. A poza tym zawsze będę zdania, że dla młodych aktorów Disney jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie kariery. Nie mogę zrozumieć, co w tym takiego złego, że ktoś właśnie dzięki disneyowskim produkcjom stał się rozpoznawalny. A jeżeli mówimy o dobrych filmach - zależy, kto jaką miarą mierzy. Dla kogoś dobry film to horror, dla innego kino akcji, a ja akurat potrzebuję do szczęścia typowo hollywoodzkiej historii z obowiązkowym happy endem. Zlinczujcie mnie, ale nie zmienię tego. Dlatego właśnie takie "Monte Carlo" przypadło mi do gustu. Chcę podkreślić, że wszystko, co napisałam powyżej, to moje przemyślenia. Jeżeli sądzisz inaczej - każdy ma swoje upodobania, prawda?

Angelica_May

Wreszcie dobrze napisany post. Prawda jest taka że każdy gdyby miał szanse zagrać w filmie Disney'a zgodziłyby się od razu. A takie beznadziejne śmianie się z niej że jest gwiazdką Disney'a pokazuje głównie zazdrość i głupotę

Angelica_May

wow, zdziwiłem się bo to chyba jedyna merytoryczna wypowiedź w tematach okołodisneyowych, wyrażona bez skrajnych emocji: typowego cukrzenia albo wylewania jadu.
Nie będe się wypowiadał co do Seleny, bo nie widziałem żadnego filmu z nią, a jej muzyka niezbyt przypadła mi do gustu, ale masz rację, większość skreśla te młode gwiazdki tylko dlatego że zaczynały w Disneyu. Dajcie im trochę czasu na rozwinięcie skrzydeł, może wśród nich naprawdę kryje się ktoś wartościowy?

Angelica_May

Cóż... Za charakter ją nawet lubię, może być, ale jakoś się nią nie zachwycam. Fajnie, że pomaga. Jednak według mnie marna z niej aktorka i piosenkarka.
Nie podoba mi się jej gra aktorska, uważam, że wszędzie gra tak samo i nie podoba mi się po prostu.
A jeżeli chodzi o "talent" muzyczny to... Chyba najlepsze były jej 2 pierwsze piosenki tuż na początku jej kariery... Ale w mojej opinii ona nie umie śpiewać... Nie ma dobrego głosu, strasznie źle mi się jej słucha, przeszkadza mi ten jej głos... A na żywo jeszcze gorzej. Ona potrafi śpiewać tylko niskie dźwięki, ale jak wyciąga górę na koncertach to Jezu... Tylko w studiu widocznie.
Także dla mnie nie ma talentu, a to, że śpiewa to tylko dlatego, że jest w Disneyu, gdzie teraz wszystkie gwiazdki śpiewają. Najlepszą gwiazdka jest dla mnie Demi Lovato(jak to możliwe, że mniejsza ocena od Gomez)... Miley Cyrus też jest nawet ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones