Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Co za spojrzenie na tym zdjęciu;), wygląd po prostu nieskalany... inteligencją. ;)

użytkownik usunięty

A i Jeszcze...O kisiel? Tak jasne, że na jego widok mamy kisiel w majtkach... zazdrościsz mu? Nie lecą na ciebie panny... masz pecha:P pewnie nie dość, że masz nasrane w głowie to jeszcze brzydki jesteś... jak czytam to, co piszesz to już mi starcza wrażeń... już mi się podobasz ogierze! Dziewczęta! Przestańmy za tym Kingiem gonić... patrzcie jakie tu jest ciacho... nie dość, że w towarzystwie obyty, kulturalny, do tego słodycze lubi, bo kisielu Shahrukhowi zazdrości - Facet marzenie:P

Heh, siostrą jak coś :) Wiem, że nick mylny :)

użytkownik usunięty
_queen__

Nie o to chodzi... po prostu musi to być dziwny przypadek, ponieważ mój brat wszędzie i między innymi na FW, ma nick :Hannibal... nie może znieść Shahrukh Khana, a raz udało mi się podpatrzeć, iż na poczcie miał odpowiedz z FW i akurat z któregoś z tych tematów:) więc po prostu musi to być niefortunny przypadek... twierdzisz, że jesteś kobietą, więc ja ci wierze...

Tak, jestem kobietą więc Twoim bratem na pewno nie jestem. :)
I jeszcze jedno się nie zgadza.
Moja miłość do Bollywood zaczęła się równolegle z miłością do SRK. Więc znieść go mogę.:)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
_queen__

Wiesz co? Po twoim poście, nie spodziewałam się, że ty lubisz SRK Oo? Jestem wręcz zdziwiona biorąc pod uwagę na twoją dyskusję z kolegą powyżej...

Jestem wręcz pod wrażeniem i witam:)

użytkownik usunięty

O rany.. ale ty jesteś pieprzenięta...:/

użytkownik usunięty

O rany, ale ty jesteś nie miła:? Czyżbym ci sprawiła w jakiś sposób przykrość? Więc proszę, jestem otwarta na wszelkie dyskusje...

A pieprznięta jestem- mam tak od dziecka;)

Ty h*** jak sie nie znasz to nie oceniaj. Sam jesteś nieskalany inteligencja. Obejrzyj jakiś film z Bollywood i wtedy możemy porozmawiać.

użytkownik usunięty
Deepika15

Deepika:P Cóż za pasja:) Myślałam, że tylko ja tak reaguje:D

Beztalencie aktorskie? Znalazł się krytyk!

"wygląd po prostu nieskalany... inteligencją" Sam jesteś nieskalany inteligencją. Jednak nie martw się Bozia obdarzyła Cie innym darem wkur*****a innych.

emmy17

Dar jak każdy inny xD
Zresztą dziewczyny spokojnie. SRK jest dobry my to wiemy i wystarczy.

_queen__

Właśnie dziewczyny uspokójcie się! ten temat miał być już dawno niewidoczny, a znowu jest na stronie głównej. Kajol i Deepika na takie tematy się nie reaguje. Nie odpisujcie, bo to nie ma sensu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones