Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Co za spojrzenie na tym zdjęciu;), wygląd po prostu nieskalany... inteligencją. ;)

Następny....;/
Beztalencie?
Człowieku ty się zastanów co Ty mówisz. Oglądałeś już jakiś film z Nim?

__KarLa__

napewno nie oglądałeś żadnego z nim filmu!!!
Nieskazitelną inteligencje posiadasz ty-założycielu tematu.
Jak go nie znasz to po co się wypowiadasz a beztalenciem jesteś ty sam co widać po twojej wypowiedzi.
UWAGA!!!!TO JEST PROWOKACJA!!!PROSZĘ NIE ODPOWIADAĆ NA DANY TEMAT-ZIGNOROWAĆ!!!

__KarLa__

Koleżanki i koledzy którzy tu zajrzycie mam do Was prośbę. Już wiele razy o tym mówiliśmy, tak więc w końcu to trzeba zrobić. Nie odpisujmy tutaj nowemu gościowi. Jak nie będziemy reagować to da sobie spokój. Niech te głupie tematy naprawdę już nie będą widoczne na tej stronie.

użytkownik usunięty
Madleen

a mimo to i tak odpisujecie...

tak nie odpisujmy(musiałam heh:P)

pozdro

użytkownik usunięty
karolinaaa_21_05

Sory ale muszę... nikt, szczególnie gość po podstawówce nie będzie mi pisał, że Shahrukh Khan (Facet po studiach) jest nieinteligentny....

-Szkoła średnia: St. Columbia High School w New Delhi

-Szkoła wyższa: Hans Raj College w New Delhi oraz Uniwersytet Jamiya Miliya Islamiya


Jeszcze coś??? Może to:

- ukończone studia w dziedzinie komunikacji masowej

- nagroda dla Wybitnego Studenta

- Miecz Honoru dla najlepszego ucznia

- nagroda Ravi Subramani

- nagroda na Memoriale imienia Sujita

- kapitan drużyn piłki nożnej, hokeja i krykieta
- bardzo dobry z języka hindi, z elektroniki i biologii

Ktoś tu wspominał o nieinteligencji, czy się przesłyszałam?




użytkownik usunięty

Wiesz gdzie możesz sobie te nagrody wsadzić?... chyba wiesz...

Też mi wyczyn.. skończyć studia... uhahah...;)

"Też mi wyczyn.. skończyć studia... uhahah...;)"-a ślina zazdrośniku ci zwisa z pyska, jak u wściekłego lion'a!!! Bleee... Wyczyn, wyczyn, tobie się nie udało, to innych tez masz gdzieś?! Żal.pl

Przepraszam innych za mój ohydny post :)

użytkownik usunięty
Madleen

Nie musisz... lepiej przestań po prostu byc ohydna.. ;)

Oh!!! Really? Przeprosiny nie były w twoja stronę, wytęż choć raz swój móżdżek...

użytkownik usunięty
Madleen

Domyśliłem się... wytęż móżdżek i szyszynkę ...;)

To nie mów mi, że nie muszę, skoro się jednak domyślasz... Bye, bye!!!

użytkownik usunięty
Madleen

Nie mów ... bo zupa będzie za słona...:/

Potocz się z solą.
"A co to za beztalencie aktorskie? Skąd on...??
Co za spojrzenie na tym zdjęciu;), wygląd po prostu nieskalany... inteligencją. ;) " Spojrzenie- jakich mało! Wygląd- Jeden z najprzystojniejszych facetów na świecie! Inteligencja-hmmm... wystarczy tylko na Niego spojrzeć :)

użytkownik usunięty
Madleen

..jesteś ohydna:/

Madleen

"beztalencie aktorskie?"-uuu, biedak z ciebie... Nie wystarczył ci Jego skrawek filmu?! "Skąd on...??"- z biednego, choć pięknego kraju z tradycją! Indie, położone są... o tutaj http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/LocationIndia.png

Madleen

"lepiej przestań po prostu byc ohydna.. ;)", "jesteś ohydna:/"-coś ci się zacięło? Tak, wiem potrafię być wkurzająca. Nie ohydna, tylko szczera. Skoro ty jesteś "szczery" i twierdzisz, że jest On beztalenciem aktorskim, to ja odpowiadam Ci tym samym, czyli PRAWDĄ!

Madleen

Boże widzisz i nie grzmisz znowu się ten inteligentny inaczej typ tu przyplątał.Madleen widać jego słownik zawiera tylko to jedno słowo ohydna hehehe.Mam nadzieje że już więcej się tu nie pojawi bo nie mam ochoty wdawać się w kolejną pyskówkę a jak wróci to będę zmuszona.

Preity27

Chyba sobie zmienię nicka na "I hate people, which evaluate somebody, so, really, nothing about it not know." -mam nadzieję, że nic nie pokręciłam. Ale cóż przecież język angielski jest już tak uniwersalny, jak opinia niektórych osób, że Bollywood jest bleee...

Dobra koniec tych głupot :p

Madleen

_Bastet_! Ale mi Cie żal...
Boże! Że na tym świecie chodzą jeszcze takie prymitywy.
Matko! Jak ja nienawidzę ludzi, którzy są tak zapatrzeni w papkę Hollywoodu, że oprócz tej durnowatej sieczki nic innego nie dostrzegają.
A to dlatego, że albo nie potrafią, albo nie chcą, dostrzec niczego innego.
Niektórzy nie mogą do siebie dopuścić, że oprócz ich ukochanego kina Hollywood, są inne kinematografie, nie mogą dopuścić do siebie tego, że Bollywood, może być fajniejszy od Hollywoodu, a aktorzy lepsi.!
Ale sobie normalnie ciśnienie podniosłam...;/
Ja nie mogę, od samego czytania takich wypowiedzi jak Twoje się nie dobrze robi.


użytkownik usunięty
Preity27

hehehe - zacytowałem cie;)

nie potraficie dziewczęta nawet zakumać ironii... tudzież sarakzmu.. więc proponuje zakumać z żabami na bagnisku... ku chwale pana Khana

użytkownik usunięty

Tak Panie Inteligentny robotniku fizyczny...
Żal ci D**e ściska-Żal ci D**e ściska-Żal ci D**e ściska-Żal ci D**e ściska- takie jest moje zdanie! Krótko i treściwie przekazuje ci pędraku, że co do mojego najwyższego Boga ( tego się spodziewasz? To masz) nie masz się co odzywać, bo nasza sekta obetnie ci głowę jego mieczem honoru..!;)
Nie! kocham z ludzi robić idiotów! Chłopie mieszkasz w jakieś zapadłej dziurze i to, że jesteś anonimowy nie oznacza, że będziesz mnie do cholery jasnej obrażał i wsadź sobie swoje nie do końca sformułowane i do tego Chu***e zdanie w ... tam gdzie nagrody Shahrukh Khana... przynajmniej dla ciebie! Pozdrowienia z Malborka! Heh!

użytkownik usunięty

Zapomniałam dodać, że pisanie odpowiedzi na mojego posta zajęło ci(Przepraszam dziewczęta ale mniejszych liter nie było, bo to określić):/ jakieś 1,5 miesiąca... zacięło kolegę robotnika zazdrośnika... chyba, że musiałeś odśnieżać w komunalce... to cię usprawiedliwia... nie wstydź się żadna praca nie hańbi...

użytkownik usunięty

Masz jakiś kompleks albo syndrom pracy fizycznej??? Robotnik to... robotnik tamto... a niby co? Jakby ktoś pracował na budowie to prywatnie nie może czytać Nietschego w pokoju u siebie po pracy?? Ojj... dzieci.. dzieci..

Masz rację... żadna nie hańbi.. ale ty chyba jeszcze nie wiesz co to w ogóle praca.. twój brak szacunku dla tych 'roboli', jak to ładnie ujmujsze, świadczy tylko żeś jest głupią, rozpieszczoną pindą zajumaną po uszka w panu Khanie, większość życia trawiącą na wzdychaniu do tapety z jego wizerunkiem na ekranie monitora.. albo po raz n-ty oglądając film z jego tańcząco śpiewającym udziałem..:/

And ad końcum... na finitum.. nie drogie dziecko, nie pracuje w komunalce.. a nawet gdybym.. to co z tego??

Nsduwa mi się jedno pytanie za kogo ty się uważasz Panie wszystkie rozumy po zjadałem?

Preity27

Miało być nasuwa* ...............................................................

użytkownik usunięty
Preity27

Za współczesnego syna Egiptu... i wyznawcę kultu bogini Bast (joke)

Nie wiem dlaczego rościsz sobie prawo żeby nas obrażać nie znasz nas niwiesz kim jesteśmy i śmiesz się uważać za lepszego na jakiej podsawie!Bo co bo lubisz Hollywood tu już lepszy od innych jesteś załosne.Wsadź sobie w kieszeń te swoiją ironie oraz sarkazm i odejdź stąd ku chwale Hollywoodu.

Preity27

Tak, panie prymitywny móżdżek, dziewczyny mają tu w pełni rację!
I jeszcze jedna rada ode mnie dla ciebie, weź się człowieku schowaj do szafy, i siedź w niej dopóki nie zmądrzejesz. Bo jak na razie, to tylko ludzi wkurzasz.! Jak to Preity powiedziała: "Wsadź sobie w kieszeń te swoiją ironie oraz sarkazm i odejdź stąd ku chwale Hollywoodu." !!!

__KarLa__

"więc proponuje zakumać z żabami na bagnisku... ku chwale pana Khana"- właśnie taka żaba się tu przyplątała... A tak notabene, to raczej nie ma takiego słowa jak "zakumać"!

Madleen

Wygląda na to że Pan Ironia i sarkazm tworzy swoją własną polszczyzne bo słowo "zakumać" raczej nie figuruje w słownikach jezyka polskiego. ;P

użytkownik usunięty
Preity27

Tak tylko ktoś kto nie potrafi mówić po Polsku raczej może mieć problem z dobraniem odpowiednich słów i do tego mnie zmusza do używania "Łaciny w stopniu zaawansowanym". Ale cóż chłopak sobie z życiem nie radzi, pewnie go baba pod kloszem trzyma i się gdzieś chce wyżyć... i sobie znalazł...

Pójdę chłopie w twojej intencji na 18:00! Jak my ci nie pomożemy to Bóg powinien...;P

Zaczynam rozumieć dlaczego nie którzy mają nas za idiotów.Zazwyczaj nie oglądam polskich telenowel ale dziś jestem chora siedze w domu i z nudów włączyłam rodzinę zastępczą i jak na złość trafił mi się odcinek o Bollywood o tytule Pollywood.Wygląda mniej więcej tak Pan Jendrula chce wyporodukować polski film bollywood a Alutka mu mówi jaka to szmira , tandeta i jaka to hańba żer chce takie coś wyprodukować.Nas bollymaniaczki reperezentuje ich służąca Pani Jadzia niezbyt osoba która inteligencją nie tryska.Później dowiadujemy się od Pani Alutki że jesteśmy prymitywne nie dojrzałe a bardziej skomplikowane formy wyrażania emocji są dlanas nie zrozumiałe no bo jesteśmy prymitywne.Ja osbiście jestem obużona i czuje się urażona do żywego.Potem się nie ma co dziwić że nas za idiotki(przepraszam za wyrażenie) mają nie którzy jak taki nasz i bollywood obraz przedstawiają w tv.

Preity27

Uuu... Ja siedzę już 2 tygodnie w domu (ferie :P), a jeszcze żadnego polskiego serialu nie oglądałam. Za Rodziną Zastępczą nie przepadam. Żal. Odkąd Bollywood wychodzi w gazetach i raz na pół roku puszczą go w telewizji, to teraz każdy mówi, że Bolly jest beee... I do tego jak Slumdog dostał swoje Oscary i coraz więcej ludzi go obejrzało, to znowu wszyscy jadą na Indie i Bollywood. I najgorsze jest, że jak zwykle nic o Bollywood nie wiedzą (niektórzy). Zobaczyli piosenkę na końcu filmu (swoją drogą jest świetna) i wielkie halo, bo to przecież głupia, kiczowata piosenka rodem z Indii! Szkoda słów.

Madleen

Też nie przepadam obejrzałam ten odcinek bo zobaczyłam że o Bollywood i żałuje ngdybym nie obejrzała to bym spokojniejsza była.Zgadzam się z tobą szkoda słów.

Preity27

Ide sobie obejrzeć jakiś bollywoodzki hit najlepiej z Shah Rukiem w roli głównej może mi się humor poprawi.

użytkownik usunięty
Preity27

No i...? Ja idziesz do klopa to też ogłaszasz to na necie?

Spadaj stąd prostaku do ciebie to niebyło skierowane.

Preity27

Ja rozumiem że nie lubisz bollywoodu i to szanuje ale jesteś aż tak sfrustroany życiem że musisz tu przychodzić i gnębić innych ludzi idź posiedź sobie na forum filmów które lubisz a nie się tu na nas wyrzywasz frustracie jeden.

Preity27

HIHI!!! "klopa"-a cóż to za nowe słowo. Widzę, że Ty niezłą polszczyznę tworzysz :P No co, nie można sobie powiedzieć, że idzie sobie film obejrzeć z pewnym aktorem, o którym nie masz zielonego pojęcia? W końcu to forum o FILMACH, no nie?

użytkownik usunięty
Preity27

Nie wyŻywam .. wierz mi.. napisałem tylko posta w którym w skrócie ująłem mój stosunek do tego śpiewająco tańczącego człowieka orkiestry.. i jego 'talentu'... może coś z nim jeszcze obejrzę żeby bardziej obiektywnie go ocenić...ale nie wiem czy dam radę:/

wiesz od wczoraj to raczej nie wyrażasz swoich opini o Nim tylko nam wiesz pytanie "czy jak idzieś do klopa to też obwieszczasz to na necie" to raczej nie jest wyrażenie opini o aktorze tylko wyżywanie się właśnie.

Preity27

Ok wyraziłeś swoją opinie na jego temat i nie wiem po co tu ciągle przychodzisz ja myśle że dlatego że sprawia ci przyjemność dokuczanie nam.

użytkownik usunięty
Preity27

To po co takie rzeczy piszesz??

Ja idę teraz nakarmić mojego mamuta... wabi się Maniek.. i zaraz mi obórkę rozniesie..:/

To właśnie jest dokuczanie i nie ma nic wspólnego z wyrażaniem opini frustrat zciebie i musisz się na kimś wyładować.Wiesz ale między moją wypowiedzią jest jedna różnica moja wypowiedzi nikogo nie obraża ani nie rani uczuć innych ludzi a twoje owszem.Ja tu przychodzę bo to forum mojego ulubionego aktora to normalne ale ty go nie cierisz więc naprawdę nie rozumiesz po cholerę tu przyłazisz.

Preity27

"tego śpiewająco tańczącego człowieka orkiestry.. i jego 'talentu'... może coś z nim jeszcze obejrzę żeby bardziej obiektywnie go ocenić"-człowieka orkiestry? Po pierwsze On sam nie śpiewa (kłania się twoja bardzo mała wiedza o śpiewaniu w Bolly), a po 2., to Om tańczy świetnie, zazdrościsz mu kondycji? :P Jasne, wierze ci, coś jeszcze obejrzysz? A ciekawe co w ogóle z Nim widziałeś? I z którego roku?!

użytkownik usunięty
Preity27

Po cholerę... bo w przyrodzie musi być równowaga...;)

Medleen myślę że on w ogóle nie widział żadnego filmu bollywood bo nie ma ani jednego w ocenianych filmach , jakby jakiś widział to by ocenił prawda.Poprostu powtarza po innych.A swoją niewiedzę o gatunku kina Masala movie obnażył twierdząc że Shah Rukh tańczy i śpiewa a przecierz wiemy jak jest ze śpiewaniem w masala movie.Najlepiej jest nie mieć bladego pojęcia o temacie a się wymadrzać , nie obejrzeć filmu i oceniać chyba musimy się pogodzić z tym że takie typy jak Pan pozjadałem wszystkie rozumy istnieją na tym świecie.

Preity27

"Madleen myślę że on w ogóle nie widział żadnego filmu bollywood"-też tak myślę. Ale z drugiej strony "jakby jakiś widział to by ocenił"-albo wcale nie oceni, by inni nie widzieli jaki jest tępy (bo widział "kilka" filmów z Bollywood). Zauważyłam, że właśnie niektórzy tak robią :/

Madleen

Wiesz co może masz racje Madleen o tym nie pomyślałam że się może przed kolegami wstydzi że widział i go wyśmieją hehe ale jednak przychylam się do tego że żadnego nie widział.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones