Skandar Keynes I

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 469 ocen gry aktorskiej
Skandar Keynes I
Aktorski debiut Skandara miał miejsce na planie telewizyjnej produkcji "Macbeth RSC Recording", w której zagrał "biegającego po korytarzu chłopca w łachmanach". Zarobił za ten występ 25 funtów. Kolejną postacią, którą zagrał było chore na syfilis biedne dziecko w "The Victorians". Następnie przyszła kolej na występ w filmie kinowym "Ferrari" (2003), jednak jego rola również była mała: obsadzono go jako "młodego Ferrari w wieku lat ośmiu". Dopiero rok później pojawiły się widoki na większy występ, kiedy rozpoczęto nabór do pierwszej części "Opowieści z Narnii", opartej na opowiadaniach C.S. Lewisa. Skandar wygrał casting do roli Edmunda Pevensie - jednego z głównych bohaterów. Film okazał sie wielkim sukcesem, więc stało się jasne, że na sfilmowaniu jednej części się nie skończy, a Keynes z rolą Edmunda szybko się nie rozstanie.
Skandar ma za sobą także występ na deskach teatru: w 2000 roku zagrał elfa. Przed angażem do "Narnii" uczęszczał przez cztery lata na zajęcia aktorskie do Anna Scher Theatre School.
Skandar jeździ konno, gra na instrumentach (flet i klarnet), ma także osiągnięcia w Tae Kwon Do.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 5 września 1991

miejsce urodzenia: Londyn, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 173 cm

Brał udział w przesłuchaniu do roli Simona w filmie "Niania". Ostatecznie angaż otrzymał Thomas Sangster.
Ma o rok starszą siostrę Soumayę Keynes.
Jest synem Randala Keynes'a i Zelfy Cecil Hourani.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jeśli zajrzy tu ktoś z naszej starej paczki fanów Narnii to dajcie głos :)

Jakieś 2 miesiące temu wysłałem do Skandara list. I dosłownie przed chwilką zobaczyłem coś w skrzynce na listy. No i myśle że kolejny rachunek ale nie. To był list od Skandara o takiej treści...
Dear Mark (---(to jest ręcznie)
Thanks for you letter! I am glad you liked the film and Edmund.
Here's a signed photo for...

więcej

Zastanawia mnie dlaczego nie angażuje się w nowe produkcje. Z tego co wiem Will, Anna i Georgie grają w innych filmach i serialach... Natomiast kariera Skandara jakby stanęła w miejscu. Moim zdaniem grał w Narnii całkiem dobrze, szkoda że nie jest doceniany.

Uważam, że musi powrócić w roli Edmunda, innego aktora sobie w tej roli nie wyobrażam (niestety na pewno nie wróci w adaptacji "Ostatniej bitwy").

Wg mnie owszem , a wg was ? Czekam na opinie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones