Spike Lee

Shelton Jackson Lee

7,3
2 974 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Spike Lee

Z początku, oburzyłem się na wieść, o bojkocie, ale po chwili zacząłem się zastanawiać, czy nie ma on przypadkiem racji. Czy sądzicie, że bojkot Oscarów jest z jego strony uzasadniony? Czyli, czy faktycznie czarnoskórzy aktorzy, mimo tego iż powinni, nie są brani pod uwagę, w nominacjach do tejże nagrody?

albertos25

Denzel ma dwa Oscary a o ile się nie mylę jest czarny

PFWPJB

Wybacz, chyba nie do końca postawiłem sprawę jasno. Wiem, że są czarnoskórzy aktorzy, którzy Oscara zdobyli. Jednak Spikowi Lee, chodzi o to, że przez ostatnie 2 lata, żaden czarny nie został do Oscara nominowany. O to właśnie chodzi w moim pytaniu. Czy faktycznie w przeciągu tych 2 lat, jakiś murzyn nie powinien dostać, albo co najmniej zostać nominowany do statuetki? Może Spike ma trochę racji, może jakiś czarnoskóry (albo i nawet kilku) zagrał rewelacyjnie w jakimś filmie, ale żadnej nominacje nie dostał.

albertos25

Wiem o tym ale jest to przesadą Ja sam nie mam nic do murzynów jeśli są w porządku

albertos25

A nie uważasz że ten honorowy Oscar nie należy mu się nic wielkiego nie nakręcił Oscara powinien dostać Brian De Palma Woody Allen albo chociażby legenda horrorów Weź Craven

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones