Steve TalleyI

Steven Douglas Talley

7,3
842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Talley

no ale oczywiście znajdą się dzieci neo które będą się pytać co steve talley robi na 1 miejscu. Odemnie 10 poleciała xD

igla94

fajna prowokacja. Dziecko neo które obraża dzieci neo

qgrudziaz

zgadzam się z przedmówcą. to w takim razie, pytam się autorki posta. kto to jest, by równać go z De Niro, Hopkinsem, Nortonem czy Pacino, o Freemanie już i wspomniawszy...?

użytkownik usunięty
stradiwariusz

Zgadzam się z Tb Kim on jest w porównaniu do aktorów wyżej wymienionych ? Kim ? Człowiek który zaistniał dzięki American Pie. i kilku innym filmom. Zobacz Jeden choćby tylko jeden film z Morganem Freemanem i wtedy pogadamy. Nie miałam tu na celu obrazić tego aktora.

qgrudziaz

A z koleji te dziecko neo jest obrazane przez dziecko kukurydzy... Ludzie jest zasada 1000 głosów ten aktor w ciągu tygodnia zleci z tego miejsca na niższe.

igla94

Naucz się korzystać ze słownika zanim zaczniesz obrażać innych.

Meyru

Ucze sie codziennie jak większość, i nie miałem na celu obrażać kogokolwiek

igla94

Im więcej ludzi da niższe noty tym szybciej spadnie z top 100. A że
oglądałem jeden film z jego udziałem mogę z czystym sumieniem dać 1/10

igla94

Aktor dosyć niezły,ale jak dla mnie za wysokie miejsce ma w rankingu.Według tego rankingu wynika,że jest o wiele lepszy np od Johna Malkovicha który jest dla mnie legendą kina.Coś jest nie tak :(

igla94

On miałby być następcą Stiflera? Małośmieszny, nie ma tego czegoś 3/10

skyfighter

Zgadzam się, że ten aktor ma stanowczo zbyt mały dorobek, by równać się z legendami kinematografii. Tym niemniej, moim skromnym zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy ze wszystkich Stiflerów i mój osobisty idol (znaczy się postać, którą gra w American Pie 5 i 6) xD.

pl_szajba

wedlug mnie stive stifller zdecydowanie lepszy jest od niego a zgadzam sie z większością że nie dorasta do pięt wybitnym aktorom typu de Niro Depp Hopkins Pacino itp nawet nie miał okazji się wykazac widziałam go w kilku filmach

Kinomaniak78

Cóż, każdy ma swoje zdanie. Ale płaszczyznę porozumienia mamy, bo zgadzamy się, że z legendami kina ten gość nie może się nawet równać xD. Btw. nie rozumiem niektórych ludzi (nie zaliczasz się do nich, spokojnie ^^) którzy się kłócą i obrażają starając się narzucić swoje zdanie. Tak jakby nie szło pogadać normalnie, wymienić się poglądami i uszanować zdanie drugiej strony xD.

igla94

haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones