Steven R. McQueen

Steven Chadwick McQueen

7,3
2 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven R. McQueen

mam pytanie do tych co oglądają 2 sezon ;) Damon zabije go ?? w którym odcinku i dlaczego ?? bo widziałam jakiś urywek na yt i tam właśnie była scenka jak mu kark skręca przez co pewnie Elena go znienawidzi :( a szkoda...

użytkownik usunięty
Imra

To "już się stało" w którymś z odcinków ;) . Jeremy miał na palcu pierścień, który ocalił mu życie.
PS Wrzuć do nazwy tematu ( o ile można go edytować) hasło "SPOILER"

nie da się :(

Imra

w pierwszym odcinku drugiego sezonu, gdzieś pod koniec jest ta scenka. ;C

Vaalerious

a dlaczego do tego doszło ? Pytam bo widziałam tylko taki mały urywek i nie wszystko jasne jest a nie ogląda jeszcze drugiego sezonu ;)

Imra

a ciekawi mnie ten wątek :D

Imra

bo Damon rozmawial z Katherine i dowiedzial sie ze nigdy ona go nie kochala wiec poszedl do Eleny no i tam wyszedl jej brat i ten byl zly wiec sie rzuciła na niego.. (o ile dobrze pamietam) ;)

zolffik89

i pstryk! to chyba fajny ten odcinek ;) Dziękuje za przybliżenie mi go :)

Imra

o ile pamiętam to Damon był wtedy pijany i przyszedł porozmawiać z Eleną , ona mu powiedziała coś przykrego (chyba,że kocha Stefana i między nimi nic nie będzie, przedtem to samo mu powiedziała Katherina i dlatego tak ostro zareagował) i wszedł Jeremy,zeby sprawdzić czy wszystko w porządku i wtedy Damon się na niego rzucił, nie wiedziałam ,że on ma pierścień, strasznie się wystraszyłam ;D Elena potem mu wybaczy, ale trochę to potrwa ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones