Steven StraitI

Steven A. Strait

7,0
2 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Strait

słyszał ktoś jakieś wieści na temat drugiej części Paktu Milczenia.? czytałam na jednym forum, że ponoć ma być, ale nie wiem czy jest to potwierdzona informacja. ... może ktoś wie czy będzie kolejna część.? bo fajnie by było gdyby była . ; ]

Pinkowaa

a na jakim forum to czytałaś ?
chociaż jest możliwe nawiązanie do poprzedniej części ... bo nie było, że tamten typo się spalił...

kathiia

w sumie to już znalazłam odpowiedź na moje pytanie.
Pakt Milczenia 2 pojawi się w roku 2010. film będzie kontynuacją poprzedniej części będzie opowiadał wydarzenia, które miały miejsce po walce w stodole. Toby Hemingway oraz Taylor Kitsch (Reid i Pogue) już podpisali kontrakt na dalsze części, nie zrobili tego jednak Steven Strait i Chace Crawford chociaż producenci bardzo zachęcają ich do współpracy i chyba jednak tez wystąpią. ; ]

tak więc pozostaje tylko czekać na film i mieć nadzieje, że nikomu się ta myśl nie odwróci. ; ]

Pinkowaa

Mam nadzieje, że Steven zagra w drugiej cześci, bo nie widze nikogo innego w roli Caleba.

Rosaura

chociaż o wiele bardziej lubię aktora, który gra Reida (T.Hemingway) to jednak też bardzo chcę żeby Strait przyjął tę rolę. Jako Caleb jest świetny . ; ]

Pinkowaa

zgadzam sie S.Strait jest świetny w roli Caleba, a jaki przystojny ;))

Rosaura

2016 i mada faka nic !!!!

Agnieszka_Rybarczyk

Bez jaj hahahaha

Pinkowaa

Skąd ty miałaś te informacje?? Jest rok 2011 i o "Pakcie milczenia 2" ani widu ani słychu :P

nikitka19872

Jest rok 2012 i dalej nic o kolejnej części nie słychać :))

patisobczyk

no właśnie :c awielka szkoda bo mi się ten film bardzo podobał i miałam wielką nadziejęna koleją część :x

meggie98

Jest 2013 i nadal nie ma...;(

duska22011991

jest 2023 i dalej nic kierw....
QQ

l0v33r

Jest 2014 i nadal nic ;*( A szkoda bo film jest naprawdę rewelacyjny

Rybiara

2015, still nothing

szaszagrej

2016 :(

l0v33r

Hej

Pinkowaa

Już jest 2016, prawie 17 i nadal nie ma filmu...

Pinkowaa

na jakiej stronie odpowiedz

Pinkowaa

Jest 2017 teen wolf zaraz sie skończy a tego dalej nie ma ;-;

Stilisnski24_wife

Jest 2019 i dalej nic ;)
ps. szanse są mniej niż zero

sweet_nothing

2020 i dalej ni widu ni słychu, szkoda bo sequel bardzo by się przydał :) Mogłaby z tego być taka seria jak z Underworld (która też niestety się skończyła, ma być serial, ale bez Kate Beckinsale to nie to samo)

Pinkowaa

Jest 2021 i nadal nic heh
:(( A film jest ŚWIETNY I Sebastian Stan obłędny

Zuzia_Draganowska

Zgadzam się film świetny wielka szkoda że raczej nie będzie 2 części

Zuzia_Draganowska

Jest 2022 i nadal nic nie ma :(

Alxxpl

2023 i nadal studnia :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones