T.I.

Clifford Joseph Harris Jr.

6,7
2 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby T.I.

W tym roku wydał niezły album No Mercy zabrakło mi w nim dwóch utworów które mogły zrobić z tego albumu najlepszy jego i ogólnie w tym roku spośród wszystkich, mianowicie zastapiłbym utwór How Life Changed na Yea Ya Know i Salute na Got Your Back z Keri Hillson i album idealny. Reszte warto przesłuchać bo jest naprawde dobra , myślę że nawet lepszy jest ten album niż Recovery ... ale to jest tylko moja opinia żeby nie było. Kawałki które warto posłuchać to Get Back Up , Castle Walls (dla mnie bije Eminema i Rihanne Love the way you lie) No Mercy , Thats all she wrote, I can't help it , Welcome to the world itd. Dobrze by było gdyby T.I. nie poszedł drogą 50 Centa albo Will Smitha i dla filmów nie zostawił całkowicie albo w wiekszej mierze rapu. Ale trzeba przyznac ze aktor z niego dobry w ATL bardzo dobra rola tak jak i swietny film , American Gangster równiez dobrze zagrał , Takers nie miałem jeszcze okazji ogladac ale sie wezme pewno za pare dni własnie ze względu na T.I.a. bo jakos poczatek stycznia wychodzi lektor a napisów tak jak i po ang ogladania mam dość bo jak nie raz dowala tekstu to sie nie zdazy przeczytac juz nastepny a przy ang to niektórzy seplenia i tez G sie rozumie. Fakt lektor czasem psuje klimat filmu ale jakos wole z. Myśle ze kariere w filmach tez zrobi duża po tym co widziałem jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones