Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Taylor Lautner to dla mnie NIKT inny jak PRODUKT dobrze przeprowadzonego marketingu. Aktor z niego jest żaden, osobowość to raczej zerowa, a inteligencją też nie grzeszy.

W serii ZMIERZCH czy WALENTYNKACH ten młody chłopczyk lata po ekranie (szczególnie w KSIĘŻYCU W NOWIU) prezentując swój nagi tors... i tyle.

MIĘSNIE to on ma duże, ale jest detwy jak patyk. Poza tym taki MŁODY PAKER to musi jechać na samych sterydach. Tak więc pewnie jest już bezpłodny i z małym ptasząkiem:)

WGL moim zdaniem to powinno się go wykastrować i już panny by za nim nie biegały. MAM racje???

grzegorzynka

Emm wybacz ale jak ja to czytałam to se emmm tak myślę : Pojebało ją ?
Ja osobiście sądze żę Taylor jest w miarę dobrym aktorem, dobra dziwnie się czuję broniąc go, mam go trochę dosyć bo za każdym razem gdy wchodzę do pokoju obok gdzie rezyduje moja młodsza siostra to widzę całe ściany poobklejane jego plakatami, głównie bez koszulki. Jego biografie to już znam na pamięć po prostu, był mistrzem karate, potem zaczął grać itd.
Hmm ja czytałam i oglądałam wszystkie części zmierzchu (filmowe tylko dwie, wiadomo)i nie jestem tego jakąś taką fanką. Książa bardzo mi się podobała i pobudziła moją wyobraźnie, tak samo zresztą jak film, sądze że pierwsza część była lepsza . A tak wracając do tematu, to nie sądze że brał sterydy, po porostu zaczął ćwiczyć na siłowni, wiem że jeśli trenuje się karate to nie potrzebne są sztangi itp tylko się ćwiczy technikę walki głównie, dlatego też karatowcy (wiem że dziwnie to ujęłam) mają taką dosyć wątłą budowę . A jeśli wcześniej ćwiczył tyle lat to nie było mu chyba ąż tak trudno zacząć ćwiczyć inaczej. Z lekka przesadziłaś z tą kastracją,wydaje mi się że dziewczyny które za nim latają są młodsze od niego, przejdzie im. A przy okazji to sądze żę ten cały Lautner to ma w sobie sporo uroku osobistego, chociaż jak siostra pokazywała mi różne z nim nagrania to się uśmiałam . Fajnie się szczerzy do kamery . jak już mówiłam taylor jest w marę dobrym aktorem, podobała mi się scena w kinie. I sory jeśli odpowiedź jest nieskładna ale jakoś mi sie jej nie chce poprawiać, pisałam ją na szybko, robiąc tysiąc innych rzeczy, pozdrawiam .

Marzenkaxd

ja tam go nie lubię,jego gra też jest kiepska(według mnie).Jest wielu innych lepszych aktorów.Ale bez przesady

Boleynowa_9

EEE za dużo komplementów dla niego... TAK czy owak powinno się go WYKASTROWAĆ:)

grzegorzynka

Jak on ma duże mięśnie, to ja jestem królową Anglii. Może kiedyś nabierze masy mięśniowej, lecz na razie jest chudy jak patyk.

grzegorzynka

Mięśnie? To są duże mięśnie: http://c.wrzuta.pl/wi16272/648a59ed0002be504509d71f/0/paker <złoooo>

Co do TL, to jest jakiś marny aktorzyna, o wzroku już nie powiem kogo.

grzegorzynka

świetny aktor jak na swój wiek kiedy zobaczyłam go w new moon to nie było widać żeby grał to tak jakby wszystko się działo naprawdę co do sterydów wątpię by brał bo sam mówił że przytył 15 kilo i chodził na siłownie co do ptaszka hehe niemów że widziałeś/widziałaś jego ptaszka praktycznie nie znasz go i piszesz totalne bzdury oj widze że inteligencji u ciebie tu brak żałosne

użytkownik usunięty
deedee17

Kastrować??!!! FilmWeb schodzi na psy:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones