The Beatles

9,5
59 ocen występów osoby
powrót do forum osoby The Beatles

dlaczego teraz na listach przebojów króluje tandeta?dlaczego w radiu i tv promują takie badziewia jak andrzejewicz czy feel?co się stało z prawdziwą muzyką?

Megi_29

W latach 60. to the beatles królowali na listach przebojów, więc istnieje prawdopodobieństwo, że żyjąc w tamtych czasach też uznałabyś ich muzykę za badziewie

sally_storm

Mnie też strasznie wkurza ten cały Feel czy inne badziewia... Beatlesów w radiu można się dosłuchać ale też rzadkość... szkoda, że to co lepsze już było i nie wróci...
Dlatego też polecam mp3 na uszy i oderwać się od tej ,,współczesnej muzyki'' ;-)

DeeelShannon

taka mądra jesteś "mp3 i mp3" a mp3 nie pożyczyłaś jak dzisuiaj prosiłam, weź idź chamico;]

number_nine

A bo ja mam całkowite prawa do tej mp3 i jak będę chciała to pożyczę komu zechcę!!!
Wydaj może łaskawie te 4 dychy na Mp3, zamiast non stop chipsy z biedronki wcinać!!!
I będzie po problemie chamico wielka oOooOOoooOOOOoo hahahaha hamica wielka haha

Peace & Love



DeeelShannon

wiesz co, nie skomentuję.

DeeelShannon

no dobra, skomentuję-dołożyłam ci do tej mp3 moje cenne 4 zł. oddaj mi je chamico albo nie wypominaj, chamico chamico...(ale się nakręciłam)... a sama sobię kupię jak mi konrad przyniesie te co spadły z ciężarówki to odsprzeda mi za 30 zł albo jak to siostrze 15zł ha ha ha (złowieszczy śmiech)

piss and laugh siostro! (pis end laf)

number_nine

A pewnie że tak oddam ci te 4 zł (będą wliczone w cenę prezentu urodzinowego;-/) A te co z ciężarówy spadły to zobaczymy jak ci konrad załatwi, bo jakoś tego nie widzę (haha) HAMICO A TAK WOGÓLE TO WYJDŹ STĄD!!!

PEACE FOR EVERYONE [z wyjątkiem takiej jednej Ali, co się uważa za moją siostrę choć tak naprawdę to nią nie jest (jest bratem)]
WOGÓLE TO FORUM JEST O BEATLESACH A NIE O MOJEJ MP3

Peace & LOVE
Peace & LOVE
Peace & LOVE
Peace & LOVE
Peace & LOVE
Peace & LOVE

DeeelShannon

hahahahahahahahahaha.... no proszę, proszę, "to forum nie jest o mojej mp3" a kto wyskoczył z ociekającym szpanerstwem tekstem "Dlatego też polecam mp3 na uszy":) :) :) ??? Bo nie ja...:) a że piszesz że niby udaje osobnika innej płci niż jestem? Wszyscy którzy mnie znają wiedza że jestem dziewczyną w 200% a pisząc to obawiam się że masz chyba jakieś kompleksy, sorry ale tak to wygląda:) A co do prezentu urodzinowego, to dziękuję za pamięć:):):) Jeśli naprawdę zamierzasz wliczyć mi te 4 zł to być może w tym roku dostanę najdroższy prezent jaki kiedykolwiek dostałam więc szykują się wspaniałe urodziny!!! Nie, wiem czy Konrad przyniesie mp3, ale pamiętaj, że nie wiem tego tak samo jak i ty. Bez bulwersu póki co twoja mp3 jest jedyna w domu:)

a skoro to forum bitelsowe to powinnam coś napisać o bitelsach... kocham the beatles. ich muzyka jest balsamem dla mej duszy (wyrażenie zapożyczone z sms-a artysty alka m.) co z tego że takiej muzyki nie grają teraz skoro zostawili nam taką Bitelsi?

Muzyka Bitelsów to dar pozostawiony ludzkości na wieki,(wiem trochę durnie brzmi ale wiem że niektóre osoby, w tym moja kochana siostra się z tym zgadzają:)


Peace adn Love dla wszystkich

Piss and laugh siostrzyczko!

Megi_29

Bo oni byli jedyni i wyjątkowi.Nigdy nie będzie drugiego takiego zespołu.
O Feelu za rok, dwa nikt nie będzie pamiętał. Oni są wieczni.

rokka_onet_pl

Jestem fanką Elvisa od ponad czterech lat. Uwielbiam również the Beatles, niektóre piosenki Rolling Stone's. Neil Sedaka i Frank Sinatra też moga być. Z kolei większość popularnej muzyki to kompletna tandeta w stylu Kate Perry i Rihanny albo jacyś heavymetalowi sataniśći. Choć mam dopiero 16 lat tęsknię za muzyką lat 60 i 70. Jeśli macie podobne opinie lub znacie współczesne zespoły, które tworzą w podobnych klimatach jak Beatlesi lub Elvis(chociaż i tak nikt nie dorówna ideałowi) napiszcie.
GG 5588374
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones