The Notorious B.I.G.

Christopher George Letore Wallace

9,2
6 ocen materiałów archiwalnych
powrót do forum osoby The Notorious B.I.G.

Powiem to prosto z serduszka :) Tupac wymiata!

Ghetto_Star

Na jakiej podstawie tak twierdzisz??
Biggie był z East Coastu a tam jest zupełnie inny lepszy klimat,bity są lepsze nie pierdzące jak miał West Coast typu balladki .
Biggie miał lepszy flow, bity i był królem NY.
A z 2paca zrobili męczennika.
wielu raperów zginęło tak jak on i nikt z tego nie robił takiej tragedii-chociażby Big L czy Jam Master Jay.
Już mi się chce żygać jak wisdze 2 paca -30 plyt pośmiertnych ,
Biggie był wielkim raperam tak jak Big L.
Był dużo lepszy od 2paca + lepszy flow, głos i punche
RIP Biggie

ADRIANOS

Pierwsze - każdy słucha czego lubi(obu raperów uważam za niewątpliwych króli hip-hopu), po drugie wiesz czemu ze śmierci Paca zrobili takie "halo"? Bo osiągnął znacznie większy sukces niż przykładowi Big L i Jam Master Jay.
R.I.P Tupac Shakur
R.I.P. Christopher Wallace

Ghetto_Star

Ja tam wole Biggiego.a ty tak mowisz bo 2paca wiecej clipow pewnie leci w tv. ale to biggie ma wiecej wydanych posmiertnie plyt. ale nawet nie oto chodzi. ja tam woel jego

Jamaica69

Smieszysz mnie-Biggie miał 2 płyty pośmiertne wydane
_Born Again(1999)
-Duets(2006)
Nie licząc płyty Ready to Die bo zmarł gdy płyta była nie dokończona
2pacowi wydali pośmiertnie ze 30 płyt jak nie więcej
Jak się nie znasz na danej tematyce(co do płyt pośmiertnych) to się nie wypowiadaj

ADRIANOS

i Jeszcze jeden Booteling z Junior Mafia pośmiertny i to tyle

ADRIANOS

Tupac był o wiele lepszy. Przyznaję-Biggie miał TROCHĘ lepszy głos, ale jeżeli chodzi o teksty, to Wallace wymięka...Talent liryczny 2pac miał o wiele większy...

Thug4Life

Biggie miał lepszy głos od Paca ?hahaha,Biggie miał taki głos jak by miał w gębie ze 100 pączków.

PATOLOGIA458

słuchaj synciu tytoniu nie mówi się głos ale flow jeśli nie wiesz co to jest to sobie sprawdż.miał lepsze punche, flow i ogólnie był lepszy, o tym pisałem wyżej.
A ty małolacie idż verby słuchać albo donia jak się nie znasz

ADRIANOS

Nie dziwię się Tytoniu ,że tak piszesz skoro słuchasz eminema to nie mam z tobą o czym pisać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ADRIANOS

Biggie w przeciwieństwie do ciebie nie musiał nic robić bo coś osiągnął w życiu ,a ty przez całe swoje życie zarobisz tyle ile on w rok-kompleksy z ciebie wychodzą dziecino...

ADRIANOS

Ok,ale koszykarz i tak jest brzydki pewno jak ty.Jeszcze raz pozdro zjebie,i wpieprzaj pączki jak to robił twój idol.

PATOLOGIA458

I jak można pisać że Biggie był lepszym raperem od 2paca,HAHAHAHAHA,
ty chyba na łeb upadłeś debilu,zobacz ile 2pac wydał płyt i ile Biggie,
jego kawałki stały się hitami.

PATOLOGIA458

wydali 30 płyt 2paca w tym jedną dobrą a reszte chujowych-liczy sie jakość a nie ilość.
Hit można wylansowac i kawałki mandaryny mogą być też jak ty to piszesz "hitem".
Wstaw sobie lepiej swoją fotke a nie ludzi z weast coastu, a Nowitzki też osiągnął od ciebie o wiele więcej więc odwal się od niego-a to nie jest sympatia.pl ani grono żeby dodawać swoje fotki.
a tak wogóle to nie chce mi się z tobą pisać na twoim niskim poziomie.
2pac niedługo bedzie tez na papierze toaletowym mam go już dosyć i tego,że ludzie robvią z niego cierpiętnika.
Big L był od niego milion razy lepszy albo Guru czy Rakim ale to kwestia gustu,skoro wolisz pierdzące bity i balladki west coastowe to twoja sprawa.
Jeśli nie wiesz co to jest Gang Starr i uważasz,że lepsze płyty od Gang starru wydają ludzie żerujący na 2 pacu to bnie mamy o9 czym gadać.
Poznaj troche hh i obczaj co dobre ale jeśli wolisz ludzi typu 50 dziwka to trudno
dozobaczenia w przyszłym wcieleniu

ADRIANOS

Przyznaje że płyty wydane pośmiertne są do dupy.Ale powiem ci gościu,że jesteś żałosny.I tak 2Pac dojebał Biggiemu i całemu Bad Boy.

PATOLOGIA458

Jeszcze lepiej jak się okaże że 2Pac żyję,fajnie będzie to wyglądało.Mój idol Legenda ma się dobrze,popija sobie drinczki,a twojego robaki wpierdalają w ziemi.

PATOLOGIA458

Legendą hh to jest Eazy-E , Scott La Rock z Bogie Down Productions albo AfRica Bambaataa, a nie 2 pac.
A po za tym nie czaje jak można nie lubić kogoś za to,że miał z kimś beef, przed beefem Biggie i 2 pac byli kumplami(ale to nie ważne).
Czy ja napisałem,że lubie Bad Boy records???(czytaj ze zrozumieniem)
Napisałem,że Biggie był jednym z najlepszych czyli królem NY

ADRIANOS

Ale Biggie do Bad Boy należał.Ok nie kłóćmy się już bo to nie ma sensu.

PATOLOGIA458

Zgodzę się ztobą,Eazy-E i 2Pac to najwięksi Gangsta Raperzy jacy byli,
wielu ludzi twierdzi gdy by nie właśnie Eazy-E to 2Pac i Biggie nie odnieśli by tak wielkiego sukcesu.

PATOLOGIA458

pokój dla Biggiego
króla NY
Peace


.



.

lasekziom1

Według mnie 2pac był lepszy, dużo lepszy :)

Eminem11_2

Można napisać w sumie tylko jeden komentarz odnośnie tej dyskusji...

...let's Hit 'em up!!!

Thug4Life

o gustach sie nie dyskutuje jeden woli piwo drugi żyto . Osobiście wole cieżkie beaty Biggiego ale do 2paca nic nie mam , rzecz gustu pozdro

Parafuzo

Czego tu nikt nie pisze ?
on jest po 2Pacu najlepszym raperem,a tu nikt na to forum nie zagląda,po prostu wstyd.

PATOLOGIA458

Tupac lepszy!!! mądre rzeczy przekazywał ludziom;]

ADRIANOS

nie podlega wątpliwości,ze biggie był gorszym raperem do tupaca!!!nie lubiałem go ze względu ,ze nagral kilka utworow o tym jak zabija czarnych,o tym jaki to on swietny.Biggie bardzo czesto sie chwalil w swoich wywiadach,ze jest najlepszy,i Adrianos nie zaprzeczaj faktom,ze biggie taki nie byl.
Kto tu mowi ,ze biggie mial lepszy punch?glos tupaca jest rozrozniany na calym swiecie,mimo ze rapowal to takze byl poeta

wiltord

Ok słucham rapu od 1991 roku...Mam 26 lat...Kocham tą muzykę i starych wymiataczy, 2Pac jest moim idolem szanuje i mam wiele miłości do wszystkich nie żyjących już raperów oraz Naughty by nature, Onyx, Coolio itp. i dużo by wymieniać ale jestem tu dziś po to by powiedzieć że
Biggie: Dokonały flow (rytmiczny), doskonałe teksty zwłaszcza te z "After death", dobre show na koncertach ale nie potrafił rozczulić człowieka...

2Pac: Hardcore(w każdym utworze) na poziomie (kiedy trzeba potrafił krzyknąć tak że membrana dostawała wstrząsów), potrafił jako jedyny tak pięknie przeciągać wyrazy (Dear Mama)...niektóre jego utwory to czysta finezja przy której kręci się łeska w oku (ain't mad cha)ale nie wszystkie jego teksty miały głęboki przekaż często "jak sam mówił rzucał słowa na wiatr" jak w "Hit em up" Gadka o strzelaniu z Glocka i Ak 47...poza tym szczery do bólu..
R.I.P. Big Pac(....

gallanonimmm

Dokładnie nie ma dyskusji Tupac to kwintesencja świetnego rapu ! był jest i będzie moim ulubionym raperem wszech czasów !

ADRIANOS

We wyzywasz go bo powiedział głos, zamiast flow. Zresztą drogi panie flow to ogólny styl, a nie głos.

PATOLOGIA458

Właśnie to było w nim zajebiste i charakterystyczne.

ADRIANOS

Czy ilość wydanych płyt świadczy o tym, który był lepszy?

Ghetto_Star

Biggie Smalls był raperem genialnym, mistrzem w tym co robił, tak samo jak 2Pac.

RWX

dla mnie rowniez 2Pac za flow madrosc tekstow jak i po za muzyczna dzialanlosc.

Kris84

Oby dwoje byli znakomici, ale 2pac był lepszy jeżeli już jesteśmy w temacie to najlepszy był jest i będzie Dr.Dre w szczególności za beaty i produkcje i lansowanie teraz dobrych raperów

aterazione

Zgubiłem słowo minimalnie lepszy był 2pac, ale chyba dla tego, że siedzę w westside/coast

aterazione

Wiecie dlaczego Tupaca wydali tyle płyt bo nagrywał cały czas, są jakieś utwory co świat nie słyszał
Wole 2Paca ale do Biggiego mam szacunek !!

piter12319

gra mortal kombat siedem nazwie sie notorjus versus tupac i okaze sie kro wygra! a sędzią będzie raper MQQ i shorty z lidzbarka warmińskiego oraz ferdynant zamieszkujący obecnie szczawienko!

Ghetto_Star

Fu ck Tupac!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biggie forever!!!!!!

Ghetto_Star

Nie można powiedzieć kto był lepszy, choć ma Tupaca w avku to Biggiego stawiam na tym samym miejscu. Obaj to wielcy artyści, kawałki Biggiego tak samo jak 2Paca rozpierdalają. Zamiast się kłócić kto z nich jest lepszy mówmy o nich innym ludziom bo większość zna gwiazdki z MTV.

kubafilmoogladacz

Szczerze, to też wole Biggiego, dużo lepsze flow.

LegendeN

oboje to legendy, ktore trzeba znac
Adrianos mial troche racji w swoich wczesniejszych wypowiedziac sa inni swietni MC nie tylko znani z MTV pseudoraperzy typu 50cent ludacrisy itp..
czy Paca jest za duzo??
moze i tak ale to nie zmienia faktu ze to moj ulubiony raper, czlowiek, ktory swoja muzykadokonywal cudow..
ale Adrianos slusznie zauwazyl niektorzy znaja tylko 2paca Eminema i na tym bylby koniec..
a wielu znakomitych MC obi swietne albumy o ktorych nawet nie slyszeliscie
np. One be lo-geniusz liryczny jego plyta S.O.N.O.G.R.A.M to cudo(inne takze ale ta najlepsza wg mnie)
dalej Immortal Technique mistrzowskie teksty technicznie przewyzsza wielu znanych MC
czy chociazby tworca death rapu czyli Necro nawija o tym co dzieje sie z czlowiekiem po smierci...
pozdrawiam

Ghetto_Star

Pewnym jest jednak to, że 2pac swoim "HiIt em up" zniszczył Biggiego. Who shot Ya ? było co najwyżej średnie.

Pieter1993

Who Shot Ya kolego zostało napisane i nawinięte przed całym beefem (przynajmniej oficjalnie) więc to nie jest diss. Oficjalnie Biggie w ogóle nie odpowiedział wprost na zaczepki Tupaca ale niby był beef. ;) Hit Em Up? Było dosadne, chociaż Tupac miał lepsze kawałki. O wiele. Co kto lubi, jeden woli jak dosypie się do pieca, drugi jak się poniży przeciwnika, a jeszcze inny jak zmiażdży się go jakimiś wyszukanymi punche'ami.

Pieter1993

WHO shoot ya, nie było dissem na 2paca, ten wałek został nagrany przed strzelanina na 2pacu

Ghetto_Star

Moim zdaniem BIggie i 2Pac byli rowni sobie tylko że Biggiemu postawilem 9/10 bo gorszy w filmach od 2pac a rap rowni oby dwaj byli krolami .

Pupielec

królem po jednej płycie?

użytkownik usunięty
g_lox

Dwóch, obok pierwszego Nasira i Madvillaina najlepszych w tym amerykańskim kur­widołku :D

Ghetto_Star

http://www.youtube.com/watch?v=DMljh8cbShg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones