Theodoros Angelopoulos

8,2
207 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Theodoros Angelopoulos

jak bym został ograny w trzy karty przez cwaniaczka.

Trzeba, że tak powiem, świadomie wybierać filmy do obejrzenia. Wystarczyłoby przeczytanie kilku zdań o stylu Angelopoulosa i wiedziałbyś, że to nie jest najlepszy pomysł. To trochę jak z rodzicami, którzy zabierali małe dzieci na "Labirynt fauna", a potem mieli pretensje do filmu.

użytkownik usunięty
Horlan

"Wystarczyłoby przeczytanie kilku zdań o stylu Angelopoulosa i wiedziałbyś, że to nie jest najlepszy pomysł."

Skąd niby miałbym wiedzieć, że akurat ten film to oszustwo?

Niestety, nie mogę Ci pomóc. Masz zakryty gust. A wystarczyłoby, że znajdę tam "Titanica" 10/10 - i wszystko byłoby oczywiste. ;-)

użytkownik usunięty
marscorpio

Kolejny z fantazją....

"Użytkownik nie pokazuje swoich głosów".

Hmmm... wstydzisz się???

użytkownik usunięty
marscorpio

Nie, nie lubię tej całej zabawy w "gustopodobność". Kiedy się rejestrowałem na Filmwebie nie było tych gadżetów i dla mnie niech tak pozostanie. A gimbaza niech ma uciechę, nie żałuję jej.

Oki, nie czepiam się.

Chociaż czasem to się przydaje - wśród znajomych zwłaszcza.

No nic, szkoda że Angelopoulos nie jest w Twoim stylu, ale ponieważ się nie dałeś sprowokować, pełen szacun. ;-)

Pejzaż we mgle - Arcydzieło.

użytkownik usunięty
DLoN92

Gdyż...? Napisz ze trzy zdania co tam zauważyłeś arcydzielnego. Dla mnie to pretensjonalny kicz z dłużyznami. Mgła gorsza niż smoleńska :-)

Więc oglądaj uważnie i nie pisz bzdur, po za tym wystarczy przejrzeć tutejsze forum, albo chociażby wujka google w poszukiwaniu prawdy. Tyle surowego piękna ma w sobie ten obraz, że z pewnością nie jeden artysta pozazdrościłby Theo warsztatu. Czysta magia kina.

użytkownik usunięty
DLoN92

"wujka google w poszukiwaniu prawdy"

Rozbawiłeś mnie tym dowcipem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones