Tola Szlagowska

Tola Klara Szlagowska

4,2
121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tola Szlagowska

trochę już internetu przeczytałem i czasem pojawiało się to tajemnicze słowo. Nie wiem co ono oznacza, ale jestem dociekliwy i się nie poddam. Czy ktoś zaznajomiony z tematem mógłby nieco przybliżyć to pojęcie? :)

vasyl_3

jak nie wiesz co to jest emo, to sobie poczytaj wikipedię albo zapytaj się znajomego, a nie forum zaśmiecasz ;//

midori_

Anonymous Delivers!!!

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Emo
oraz
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Emo_(ludzie)

użytkownik usunięty
_Nameless_

EMO??? Taki głupi styl, wymieszanie punka z jakimiś badziewiami... idiotyczne.
Nienawidzę tego... no ok, NIE NAWIDZĘ TYCH EMO, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE SĄ W TYM STYLU. Bosz... straszne to jest. Ale tych PRAWDZIWYCH ludzi emo, am za co cenić, że są indywidualistami [dobrze to napisałam xD ??].

midori_

Emo może być osobą lub gatunkiem muzyki. Wśród ludzi popularny jest następujący stereotyp człowieka emo - "tnie się żyletką", rozmyśla bezustannie o śmierci, ubiera się we wszelkiego typu "oczojebne" kolory, posiada ubrania we wzory takiego typu jak: gwiazdki, krata, szachownica, pasy itd. Zazwyczaj ma czarne włosy i grzywkę zasłaniającą któreś oko. Ponadto preferuje piercing w różnych, kontrowersyjnych miejscach.
A muzyka emo - posłuchaj sobie. Np. My Chemical Romance i takie inne, podobne.

Ja osobiście nie mam zdania na temat emo, bo to tylko stereotyp.

użytkownik usunięty
GossipGirl

Taaa... prawie wszystko co tu napisałaś, Gossip Girl, odnosi się do mnie! I co mnie to, że słucham też My Chem, ubieram się w ciuchy w paski i gwiazdki i lubię ciemny makijaż itp. EMO i tak nie jestem!!

Jesteś ^.^

A tak na deser żart!

Jaki jest najlepszy trawnik na świecie?




EMO-Trawnik bo sam się tnie ^o^

ROTFL To mi się udało

vasyl_3

emo

nazwa pochodzi od podgatunku muzyki

hardcore punk, lata 1987, powstaje emocore (emotional hardcore punk)
polega na przeżywaniu, silnej więzi psychicznej z graną piosenką

w 2000 roku pojawiła się moda która promuje samobójstwo a ubiór ściaga od innych subkultur (np: obcisłe spodnie i białe sportowe buty - ubiór metalowców w latach 80 i początku 90, jedynie ta grzywka to chyba dzieło tej mody), ogólnie ryje ona ludziom psychikę, ale to przejściowy okres i emo dzieci niedługo ostatecznie wyginą ;]. czaszki ,pistoleciki, samobójstwa.

Tola właśnie to promuje od czasu drugiej płyty, na początku <lol>-u jakiś badziewny pop, teraz wielkie emo ścierwo, skrzywdzone przez życie

żal

użytkownik usunięty
marko666

"żal" - słowo któe od dzisiaj kocham, dzięki wam.
Nieee, co ty gadasz [zapomniałam nick] ja nigdy w życiu nie jestem i nie bd emo!! xP
Nie cierpię tego.
A to o tym trawniku to znam ;]

Jesteś jak cholera...

Fakt na dziś:
Emo nie lubią grać w pomidora, ponieważ wygrywają za każdym razem i to zaburza ich poczucie własnej beznadziejności.

użytkownik usunięty
_Nameless_

Ey no Nameless, weź xD xD xD Niezłe xD
A co, ja jestem jak cholera? Cóż, idzie się przyzwyczaic do tych wszystkich wyzwisk, dzięki :)))

marko666

"(np: obcisłe spodnie i białe sportowe buty - ubiór metalowców w latach 80 i początku 90, jedynie ta grzywka to chyba dzieło tej mody),"
serio, metale chodzili w białych butach?
ja jestem gothic metalem, ale no wiec chodze wglanach, wojskowych spodniach i ciemnych jeansach, a białych butów bym nie założył NIGDY!
p.s. nie wie ktoś kidy wynaleziono to wspaniałe obuwie jakim są glany?

Jacob_Voorhees

Styl metali z lat 80/90 jest zajebisty i zaczyna wracać.
Białe buty za kostkę też są zajebiste, a glany to badziewie.
Chodzenie w spodniach wojskowych i glanach to pomyłka. Tandeta.
Kup sobie corcorany, których glany są marną kopią dla cywili.
Masz metali z lat 80: http://crushermouth.files.wordpress.com/2009/08/sepulturaa1.jpg
http://www.metal-archives.com/images/3/2/9/9/3299_photo.jpg

Kup sobie książkę "Szwedzki Death Metal".

Lu_0

Lu_0 dzięki tobie wierze że są jeszcze Ci co się znają na muzie :D \m/

vasyl_3

mój kumpel to EmO boy :] czyli potocznie mówiąc - ciota

Nosi dwie różne skarpetki (kontrastowe) i mówi, że ma taki styl. Zrozum człowieka?

fifa114

EMO to nie ciota, no ale zależy, jak kto rozumuje :P

Tu nie chodzi o to, żeby kogoś zrozumieć. Gość ma taki styl, a nie inny, dobrze mu z tym i jego sprawa. Lepsze to, niż nie mieć żadnego stylu.

almost_american

Co to jest emo?
...głupie pytanie...
głupia odpowiedź:
bullshit

użytkownik usunięty
fifa114

A trudno zrowumiec, że on MOŻE miec taki styl?
Ja mam w szafie bluzke w paski i co? tez jestem emo?

Emo - się tnie, płacze i jest całyczas smutne bo świat go nie rozumie.

użytkownik usunięty

No i to jest właśnie głupie.
Że jak ktoś ma te obgadane bluzki w paski itepe itede, to już jest emo.
Sorry, ja lubię paski, gwiazdki, kokardki, mocne kolory, słucham punk-rocka i rocka i już muszę być emo??
Ludzie, zlitujcie się.
Aa i jesce coś: zauważyliście, jaki interes idzie zbić na takim temacie?? :|

użytkownik usunięty

No cóz. Ludzie oceniaja książke po okładce...

a jakich bandów słuchasz?































vasyl_3

dla mnie emo to rodzaj muzyki, ale może się mylę

użytkownik usunięty
kickyourdaddy

emo to tez gatunek muzyki.

marko666 - Ta grzywka to nie jest wytwór tą mody - zarąbali ją od Japończyków ;).

Goku

tej mody* <za krótki> <za krótki> <za krótki><za krótki>

Goku

C

vasyl_3

jak to tola powiedziała, że ona jest EMO(imoł) bo ona wyraża imołszyns :)

any1

Ciekawe jakie style młodzieżowe czekają nas za dziesięć lat. Statystycznie rzecz biorąc określony "gatunek" młodzieży nie trwa dłużej niż dziesięć lat.

Pozdrawiam!

akira894

alternatywka haha
tumblr girl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones