Tom SizemoreI

Thomas Edward Sizemore Jr.

7,8
13 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Sizemore

Tom Sizemore idzie do więzienia na 16 miesięcy.
Powód: ćpanie, bicie kobiet

affling

Szkoda chłopa :( Co to za czasy, że za bicie baby wsadzają dobrego aktora do pudła :( Na pewno sobie zasłużyła.

Kamecha

Niespełnyś rozumu.

Paradoksem jest fakt, że w filmie "Grzechy ojca" był synem człowieka, który bił całą rodzinę, w tym i jego. Jego jciec, Bobby Frank Cherry (świetna rola Jenkinsa) kopał żonę itd.

użytkownik usunięty
Wodzirej

Szkoda chłopa :)

Jak była niegrzeczna to czemu nie ?? Trzymaj się Tom !!

kzielinski9

Brawo Tom ! Nie dał se wejść na głowę jakiejś landarze .

Wodzirej

No fakt...

Kamecha

He he he he :))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kamecha

Ludzie ale wy jesteście beznadziejni tutaj się rozmawia o aktorstwie a nie o prywatnym życiu aktorów i to kogo dany aktor pod wpływem gorzały zlał.
Kasia 77 przemawia przez ciebie ignorancja dla jego dokonań aktorskich.
Dla ciebie przedewszystkim powinien się liczyć fakt jakim on jest doskonałym aktorem a nie to że się naćpał i złał jakąś dziwkę.
Czy ty gdybyś była tak sławna jak on i miała tyle zielonych to czy prowadziła byś życie w celibacie, czy była byś święta za życia, czy nie korzystała byś z doczesnych używek takich jak np. dobrej jakości trunki ?

A ty Kamecha twój styl życia zachowaj dla siebie i tłucz kobiety jeśli ci to pomoże w życiu i odstresuje ciebie. Tylko nie zdziw się kiedyś jeśli te takowe chamskie postępowanie wobec kobiet nie zaprowadzą ciebie tam gdzie przebywał Tom Sizemor.

tomucho77

oh jaki dobry i prawy człowiek z tego tomucho, doprawdy rzucił promyk światła na moje życie, do tej pory nie zdawałem sobie sprawy ile szkody i zła wyrządzam swoimi postami, postanawiam oddać się w ręce władz a by ponieść zasłużone konsekwencje

Kamecha

Dobrześ napisał. Tom Sizemore, fajny, charakterystyczny aktor robi po kilka filmów rocznie to i kapucha jest, jakaś babka pewnie chciała wybębnić od niego odszkodowanie na które my tyralibyśmy do końca żywota naszego.
A szanowna Redakcja może niech nie zostawia postów: "Wpis został...". Bo jeżeli tu mamy 7 takich pod rząd to pokazuje cenzurę jaka tu panuje. Po prostu kasujcie te wpisy skoro Wam się nie podobają. Potem taki Tomucho77 odnosi się do Kasi_77, a ja nie wiem co jej zarzuca.
A nie pomyślał kto, że Kamecha po prostu robi se tylko jajca by spotęgować rozdrażnienie niektórych tu panienek doświadczających i tak przykrych objawów PMS;-)?

tomucho77

Ignorancja dla dokonań aktorskich??? Nigdzie nie odniosłam się do tego, jakim jest dla mnie aktorem. Zasługi ma, w tym względzie nie mam zamiaru z nikim się spierać. Ale aktorstwo to jedno, a życie codzienne - to drugie. Fakt, że ma dużo pieniędzy i jest przez niektórych uwielbiany nie usprawiedliwia tego typu zachowań, jak chociażby przemoc. Tyle w tym temacie.

Kamecha

samce sa po to, żeby sobie kopac doly przed tym jak inne samce ich zatłuką.

sloncek

Buhahahaha dobre :)

affling

Jak czytam co poniektóre komantarze to mi sie chce wymiotować. To że jest aktorem ma mu dawać prawo do nap**rdalania żony i walenia w żyłę? Gratuluje hierarchii wartości...

Skowi911

A umiesz rozgraniczyć aktorstwo od prywatnego życia lub pracę i od tego co robisz po niej ?

tomucho77

jasne ze nie umie gimbus jeden

Skowi911

No to prawda

affling

Idąc twoim tokiem rozumowania 60% aktorów i aktorek powinni pozamykać bo ćpają lub kiedyś ćpali. Pójdźmy dalej w tym twoim rozumowaniu ... Seana Connery'ego też powinni zamknąć bo napier*alał żonę za to że się puszcza z kimś innym.

tomucho77

Kogo to obchodzi! Opanuj się! Prawo ma być równe dla wszystkich, to że ktoś potrafi coś więcej nie daje mu prawa do krzywdzenia drugiego! Chore.

Skowi911

A krzywdzić psychicznie można ?

affling

to nie są powody by kogoś wsadzać do więzienia

affling

szkoda chłopa ... tamta pewnie sobie zasłużyła

wojti_venom

hej wjedźcie tu - http://karissashannonsuperstar.vividceleb.com/?nats=MjAwOTEzLjEuNDcuMTEwLjAuMC4w LjAuMA
Tu jest jego sex taśma z libacji jak ćpa i rżnie na ostro.
I czemu się tu dziwić połowa z was tak robi,choć macie rodziny macie podwójne ciche życie, a może nie takie ciche , jak jakaś dziwka szkwili :), wejdźcie na stronę i zejdźcie suwakiem trochę niżej, pomiędzy innymi celebami gdzieś jest ten sizemore.

films86

większość z takich materiałów to zwykłe fejki

films86

Nie czytaj tych brukowych śmieci !

wojti_venom

Musielibyśmy tam być żeby osądzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones