Tomasz Kot

8,2
58 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot

Jego życiowa rola to reklama Netii:)

Boginka_pl

to poniekąd prawda ale trzeba przyznać , że tymi rolami bije na głowę innych polskich "aktorów"

użytkownik usunięty
Boginka_pl

reklamy Netii są świetne ;pp :D

Są żałosne:) Pewnie podniecasz się tą wiejską reklamą z techno w tle, albo obecną bezvat. Prawdziwy artysta powinien wiedzieć kiedy powiedzieć NIE. BTW Rekalmy z sercem i rozumiem zjadają Kota na śniadanie. To samo powiedzą Ci byli pracownicy neti , którzy musieli odejść aby znalazły się pienądze na gażę dla artysty

kontousuniente

jeżeli myślisz że firma zwalnia pracowników z powodu wynagrodzenia dla aktora ,który ma ową firmę reklamować to jesteś w dużym błędzie. Z.Ziobro kiedy przegrał proces z "doktorem g." miał go przeprosić w telewizji na kilku kanałach po wieczornych wiadomościach ,koszt umieszczenia tych przeprosin wynosił około 300 tys. ,wyobraź sobie teraz ile trzeba szmalu wyłożyć żeby się reklamować przez okrągły rok o ile rok może być okrągły. Nie myl proszę kosztów wyprodukowania reklamy z kosztami całej kampani .

Boginka_pl

dokładnie. Bardzo go lubiłam fajnie grał w Niani i w niektórych filmach, ale po tym jak widze go w każdym nowym filmie i w tv to mam go dość. Dobry aktor wybiera role a nie bierze wszystkiego co sie mu nawinie a w tym przypadku odnosze wrazenie ze on bierze wszystko:(

Boginka_pl

Też się z wami zgadzam, aktor z potencjałem. Tylko teraz gra w beznadziejnych filmach typu "ciacho". Swoją rolę odgrywa dobrze...Nie znam podjećia aktora(czy bierze wszystko co się nawinie), ale właśnie takie odczucie ostatnio się pojawia. Szkoda, mam nadzieje, że za niedługo nie będziemy go kojarzyć z reklamami netii, tylko z jakmiś poważnym filmem:) Życze mu tego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones