Tomasz Kot

8,2
58 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot

Pamiętam że bardzo mi się podobał w "Skazanym na bluesa" i "Testosteronie" szkoda że potem grywał niemal w samych badziewiach.Może „Erratum” to zmieni ;-))

użytkownik usunięty
Bondman

W "Skazanym na bluesa" był fenomenalny, "Testosteron" też ok, ale teraz... Szkoda.

Bondman

po pierwsze on nie jest młody, po drugi nie jest też zdolny.
jest kolejny produktem, wychodzącym taśmowo z fabryki tvn, przeznaczonym dla tępych mas, które nie wyjęły łba z piachu

BlackShit

Przepraszam cie bardzo ale taki "Skazany na bluesa" to nie jest Z PEWNOŚCIĄ film dla tępych mas.
Wiem mój drogi przyjacielu, że nie lubisz polskiego kina, może nie jest ono tak dobre jak dawniej ale filmy typu "Skazany na Bluesa" i "Erratum" (którego jeszcze nie widziałem, ale słyszałem że dobre więc z pewnością obejrzę) są CO NAJMNIEJ warte uwagi.
Fakt ! Kot grywa na ogół w niezbyt wybitnych filmach polskich, ale to nie zmienia faktu że jest to co najmniej nie-zły aktor.

Bondman

Przepraszam cie bardzo ale taki "Skazany na bluesa" to nie jest Z PEWNOŚCIĄ film dla tępych mas RACJA ZIOMEK JEST NISZOWĄ PEREŁKĄ DLA WYBRANYCH

Bondman

Słucha Ostrego, niczego więcej wiedzieć nie muszę ;)

Bondman

Właśnie, tyle ma talentu, a w takich gównach czasem gra, że żal... :(

Spitfeuer

Dokładnie. Ale nie oznacza to, że gra źle. Np w takim gównie jak "ciacho" zagrał wg mnie bardzo dobrze. Gdyby taką postać zagrał w naprawdę dobrym filmie, można by było mówić o niezłej kreacji. Ale np w całkiem dobrej komedii jak testosteron swojego bohatera zagrał idiotycznie i bardzo nieśmiesznie. No i pseudo seriale komediowe jak Niania to też totalne dno. Czyli można powiedzieć, że zdolny ale fatalnie dobiera sobie role, no może poza Ryśkiem

Peterson_B

Ciacha nie obejrzałam do końca, tak fatalny był to film (chociaż o dziwo spodobała mi się tam gra jednego z większych polskich drewien, które ostatnio zaczęło się wyrabiac, mianowicie Małaszyńskiego ;) ), ale podobał mi się np w średnim Lejdis - ten jego akcent :D W "Operacji Dunaj" natomiast jego rola zapitego wojskowego jest dla mnie na miarę Oscara (nie żartuję :P).
Panie Tomaszu, jeżeli Pan to przeczyta, proszę przestac grac w gównach! :) Oglądanie Pana na ekranie sprawia mi ogromną frajdę, szkoda marnowac taki talent!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones