Tomasz Kot

8,2
58 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot

Moim to reklama sieci telefonicznej:)
Wymiótł tam.

marcin112

Dokładnie, ale nie tylko...miny jakie strzela przypominają mi trochę Michaela Palina z Pythonów :)

bozazuta

Dopiero jak to przeczytalam, to sobie uswiadomilam, ze faktycznie ma troche z Palina - zmieniles moje spojrzenie na Tomasza Kota:)
Co do roli, to bardzo mi sie podobalo jak zagral siebie w "39 i pol", chociaz musze przyznac, ze bardziej niz gra urzekl mnie sam pomysl na ta scene. Ciagle czekam na wielka, dramatyczna role dla tego aktora.

gemka7

a ja tam powiem że w Necrovision odwalił kawał dobrej roboty

marcin112

Skazany na bluesa

iwadrian

Dokładnie, Skazany... :)

zuckovsky123

Dokładnie, rola Ryśka będzie chyba jego rolą życia, patrząc jakie teraz wybiera sobie role :( wspomniany niżej Erratum, to jedyny wyjątek :(

tolerancja91

To fakt. Jest dobrym aktorem, by nie rzec - wspaniałym, ale jego ostatnie role są niestety "komercyjne". Trudno, dobry aktor, ale powinien mieć zasady [np. jak Marek Kondrat]. A co do roli Ryśka - tak, moim zdaniem jego najlepsza :)

zuckovsky123

Tylko, że z czegoś trzeba żyć.

bemol33

Hehe, niepodważalny fakt. Z tym, że to przeczy mym poglądom... - "pieniądze to nie wszystko" :)

marcin112

Erratum

marcin112

Zgadzam się z bemol33. Erratum. Strasznie naładował swoją postać emocjami.

marcin112

Dokładnie wymiótł się pod dywan.Żaden szanujący się aktor nie będzie notorycznie pokazywał się w debilnych reklamach.Na dodatek te ostatnie są tragicznie beznadziejne.

marcin112

zgadzam się, BEZ VAT! Oscar się należy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones