Tomasz Kot

8,2
59 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot

Facet gra w każdym filmie niemal że tak samo i jeszcze by ta gra była jakaś wybitna no ale niestety nie jest :-/ na dodatek wszędzie go pełno jak Karolaka czy innych kiepskich aktorów ich pokroju .

ninja_4

Dwie bzdury w jednym zdaniu:
1.,,facet gra w każdym filmie niemal że tak samo'' - dla porównania ,,Niania'' i ,,Skazany na bluesa''. Nie widzisz różnicy?
2. ,,jeszcze by ta gra była jakaś wybitna no ale niestety nie jest '' - ,,Skazany na bluesa'':-/ Oglądałeś?
Plus ortografia.NIEMALŻE.

Ekranizacja

Tak tak tak facet ma talent tylko ze ten talent sięga dna więc nie gadaj mi tu że jest inaczej

Nie oglądałem i nie mam takiego zamairu a błędy to sam sobie wytykaj a nie mi

ninja_4

No nie, skąd się tu biorą takie prymitywy...
To coś Ty z nim oglądał, reklamy Netii?!! I śmiesz się wypowiadać? I jeszcze ten tępy upór 10 latka: żeby kogoś ocenić to się ogląda jak najwięcej, tym bardziej te nagradzane kreacje. Zresztą nawet pewnie nie wiesz kim był Rysiek, więc pewnie byś nie zauważył jak świetnie Kot wcielił się w jego postać.
A błędy już sobie wytknęłAM, w podstawówce. I teraz wytykam Tobie, żebyś nie kaleczył polskiej ortografii.

Ekranizacja

Może bym z tobą i podyskutował dzieciaku ale jesteś za mało inteligenty więc mówie papa

I nie ma co jakś kiep prostak i debil będzie sie błedów chwytał BRAWO

ninja_4

oj, co za ludzie... trochę zrozumienia dla drugiego człowieka;-p nie każdy musi lubić Kota!! jak dla mnie nie jest on zbyt dobry. no cóż być możne rola w "skazanym" okazała się dla niego idealna ale pamiętaj, ze to tylko jeden film... a reszta jak sama zauważyłaś- Niania, parę reklam, i komedie romantyczne, w których rzeczywiście gra zwykle tak samo... sztywno i mało przekonująco, ale może to jest zamierzony efekt... hmm powiedzmy, że jest średnim aktorem- do najlepszych mu bardzo daleko...
P.S. wszelkie błędy ortograficzne są świadomym zabiegiem autora...;p -just kidding;-p

eeevelina

Tak szczerze wątpię w inteligencję niektórych istot.

Jak dla mnie jeden z lepszych polskich aktorów młodszego pokolenia.


POKÓJ.

ninja_4

racja 100%

ninja_4

Jak dla mnie Kot to porazka, dno bagnistego dna. I nawet w skazanym zle zagral - sorki dla milosnikow. Jego role sa gupie, zle zagrane i gra w najwiekszych shitach. Kazdemu zdarza sie agrac w lajnie ale ten kolo bije wszystkich w debilnych filmach. Idealny facet..., Wyjazd integracyjny, Jak sie pozbyc cellulitu, Ciacho - to tylko czesc debilnych wystepow tego kmiota

użytkownik usunięty
goldfinch83

Zgadzam się, ja osobiscie nie mogę na niego patrzeć, cos mnie odrzuca, nie wspominając o jego glosie ;/

goldfinch83

Dokładnie!! Według mnie to najgorszy pseudo aktor a Polsce!

ninja_4

Po pierwsze: nie ma zbyt wielu aktorów, którzy potrafią zagrać. Polska kinematografia zazwyczaj jest poniżej krytyki. Po drugie: czasy Lindy, Lubaszenki, Pazury i tudzież innych minęły bezpowrotnie i też swojego czasu grali we wszystkich produkcjach. Po trzecie: zerknijcie ilu dobrych aktorów i w ogóle aktorów gra w innych krajach po za Polską oczywiście. Po czwarte: Tomasz Kot - kilka udanych produkcji, kilka średnich kilka słabych. Cenię go przede wszystkim za rolę Ryśka w"Skazany na Bluesa", "Erratum", "Testosteron", "Jak sie pozbyć...", "Wyjazd...". Teraz jest jego czas tak jak kiedyś w/w. Dla mnie w epoce kamienia łupanego kinematografii polskiej jest bardzo dobrym aktorem. W każdym bądź razie, można odnieść złudzenie iż w każdym filmie gra tak samo chociaż jest zupełnie inaczej. Polecam do obejrzenia szczególnie "Skazanego" i "Erratum" bo naprawdę warto poświęcić tym pozycjom trochę uwagi. A swoją drogą, widzieliście ostatnio jakiś dobry polski film??? Kilka było ale jak po nich, można spodziewać się, że jeden aktor zmieni historię?:):):):):)

Victus_76

Dlatego stronię od rodzimej kinematografii...

ninja_4

Każdy film, który z nim oglądałem okazał się gniotem, aż się boję iść na Klossa.

ninja_4

nienawidzisz gościa, którego nie znasz... ciekawe... i to tylko za to, że nie odpowiada ci jako aktor...