Tomasz Kot

8,2
58 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot
cool_story_bro

No to jestes troszke .......nie na temat

użytkownik usunięty
cool_story_bro

A nie Netii? ;>

cool_story_bro

Odkąd ten Pan "sprzedał się" firmie netia teraz za każdym razem kiedy widzę go w jakimś filmie nie zależnie jak dobrze by grał ciągle mam przed oczami tego hipnotyzującego Rosjanina co zasadniczo psuje wszystko.

cool_story_bro

Akurat reklamy netii nie były złe, były zabawne, wieksze pretensje mam do niego o gre w szmatławcach takich jak 'niania' czy 'ciacho', bo to naprawde nie jest zły aktor, wystarczy zobaczyć 'skazanego na bluesa' albo 'erratum', gdzie zagral naprawde wybitnie.

użytkownik usunięty
Xerxo

Fakt, ale aktor czasami też potrzebuje zagrać w czymś lżejszym, nie w samych dramatach i psychologicznych. BTW, "Niania" akurat była niezła ;)

Czasami. Ale czasami to on grywa w czymś dobrym. Niesety większsć jego ról to role w szmatławcach, a niania do nich z całą pewnoscią należała.

cool_story_bro

Ja go pamiętam ze Skazanego na bluesa... po tym zaczął grac w samych gownach i sie zmarnowal.. zobaczymy jak będzie z Yumą. Za role Riedela brawo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones