Troian Bellisario

Troian Avery Bellisario

8,6
3 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Troian Bellisario

Śliczna mu się udała córka, a do tego gra rewelacyjnie. Powinien ją częściej obsadzac w swoich produkcjach. Jest naprawdę zjawiskowa.

alissa

Znasz już najnowszą produkcję w której zagościła Holly Marie Combs ?Pretty Little Liars - najnowszy serial, super produkcja, extra obsada, Chcesz dowiedzieć się więcej o ty serialu ? lub lubisz go i chcesz podzielić się emocjami ? Zajrzyj na pretty .wxv. pl Zapraszamy.

adam_nerwus2

Troian jest genialna w tym serialu (w/w). Jej postac -Spencer jest swietna... po prostu MEGA SERIAL ktory trzeba koniecznie zobaczyc (nie moge sie juz doczekac nastepnego odc)

alissa

Podobna trochę do Liz Cackowski ;d

youhaveamessage

To prawda! Mi też bardzo podoba się uroda Troian. Widziałam ją tylko w PLL, ale jest śliczna i ma świetny głos :)

bella_elena

A ja wlasnie obejrzalam pierwszy odcinek PLL i nie zgodzę się z Waszymi opiniami. Ani nie gra jakos rewelacyjnie, nawet powiedzialabym, ze jest malo przekonująca (podobnie jak reszta dziewczyn, choc serial od razu mi sie spodobal, wiec gra aktorska nie razi mnie tak bardzo), ani jej uroda mnie nie powala. Moim zdaniem jest najbrzydsza z dziewczyn, do tego ma cos starego w twarzy.

paatryycjaa00

Kurczę.... Jak dla mnie jest z dziewczyn najładniejsza, najlepiej gra... I ma najfajniejszą postać, a może postać jest taka świetna dlatego, ze to ona ją gra ;P O gustach z resztą się nie dyskutuje ;)

użytkownik usunięty
paatryycjaa00

Nie jest najbrzydsza z dziewczyn. Jak dla mnie jest b. ładna... Np. urodą nie powala serialowa Hanna albo Aria. Mają w sobie coś fałszywego... Za to Emily jest śliczna. ;]

bella_elena

tak, tak, tak ! oglądałam pretty little liars i mogę stwierdzić, że kocham jej zachrypnięty głos . jak krzyczy, jest niesamowity . ogólnie lubię ją jako Spencer, lubie ją oglądać, ma coś przekonującego w oczach :>

sad_letter

Jest świetna!!!

alissa

Mnie ona właśnie denerwuje. Niby dobrze gra, ale ma taką "chamską" urodę, tzn. jak na nią patrzę to od razu wygląda mi na osobę fałyszywą, zakłamaną itp.

youhaveamessage

Tak jest! Dla mnie jej uroda jest irytująca, taka nieproporcjonalna twarz i generalnie najbrzydsza ze wszystkich dziewczyn

smerfetka

Spenc wcale nie jest najbrzydsza, takie jest moje zdanie. ma nietypową urodę. ale razem z Emily mają najmniej tapety na twarzy. są najbardziej naturalne. i do tego Torian najlepiej gra z nich wszystkich i ma najciekawszą rolę. z chęcią bym ją jeszcze gdzieś zobaczyła w przyszłości.

użytkownik usunięty
zilustrowana

Jak dla mnie Troian ma w sobie coś. I to sprawia że jest ładna... ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones