Troian Bellisario

Troian Avery Bellisario

8,6
3 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Troian Bellisario

Mam pytanie. Otóż czy nie grała ona w Vamipire Diaries w odcinku pt. Blood Brothers , dziewczynę, którą Stefan przyprowadził do Damona, aby ten się mógł pożywić i dokończyć przemianę?:)

xoxmadziaaxox

Przepraszam muszę się poprawić ;)
Mam pytanie. Otóż czy Troian Bellisario (Spencer Hastings z Pretty Little Liars) nie grała w Vamipire Diaries w odcinku pt. Blood Brothers , dziewczynę, którą Stefan przyprowadził do Damona, aby ten się mógł pożywić i dokończyć przemianę?:)

xoxmadziaaxox

Nie to nie była ona.Tak mi się wydaje :)

xoxmadziaaxox

Zdecydowanie nie ;)

kwiatuszekk14

moim zdaniem to byla ona .

domis3

specjalnie zobaczyłam ten odcinek BLOOD BROTHERS, bo byłam ciekawa i rzaczywiśćie (ok. 27 minuty pojawia się, kiedy to stefan przynosi damonowi jego pierwsze pożywienie) uważam, że to była ona chyba, że ma siostrę i bliźniaczkę ;)

chanatella

To nie jest ona:) Też oglądnełam z ciekawośći ten odcinek i to jest zupełnie inna aktorka...

użytkownik usunięty
AkkarinLove

moim zdaniem to nie ona... może trochę podobna, ale to nie Troian. ;]

to nie ona

xoxmadziaaxox

to nie była ona. widać wyraźnie na screen captures. :)

atlantis_3

to nie ona na bank. tamta jest brzydsza i ma usta dziwnie nisko.;D

xoxmadziaaxox

To na 100% nie ona.

xoxmadziaaxox

Podobna jest, ale to nie ona;-)

xoxmadziaaxox

odpaliłam sobie ten odcinek z ciekawości i bankowo to nie ona! ten sam typ urody. ba! nawet kształt twarzy podobny, ale to całkiem inna dziewczyna :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones