Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen


lol

Nie wiem czy to prawda, ale jeśli nawet to jak niby miało mu to pomóc wczuć się w role Aragorna...
Toć w jego postaci wcale nie chodzilo o to, że jest jakimś tam pustelnikiem leśnym... Tylko potomkiem królów, na wygnaniu...

cRIS_10

A czytałeś książki i zapoznałeś się nieco bardziej z postacią? Aragorn był jednym ze strażników północy, potomkiem królów również ale większość czasu spędzał na podróży po dzikich ostępach Śródziemia.

lotnik_xaos

A czytałes posta i zapoznałes sie nieco z jego treścią?

"nie chodzilo o to, że jest jakimś tam pustelnikiem leśnym... Tylko potomkiem królów, na wygnaniu..."

W ksiazce, jak i w filmie zreszta, za czasów swojego obieżyświatowania nie chodził (tymbardziej nie spał) w pełnej płytowej.

W postaci Aragorna najtrudniejsze i najciekawsze zarazem powinno byc odgrywanie jego emocji zwiazanych z jego pochodzeniem, ojczyzna i przeznaczeniem. Zreszta dobrze to widac podczas rozmów o Gondorze z Boromirem i innymi. Najlepiej zagrana postac była wg. w Powrocie Króla i ew. w Dwóch Wieżach. W 1 czesci postac nijaka. W ksiazce najwazniejsza byla wlasnie kwestia jego przeznaczenia i emocje z tym zwiazane, temat "straznika polnocy" nie byl tak eksploatowany (trudne slowo, pozwalam na posilkowanie sie pomocami naukowymi.)

cRIS_10

Widzę, że nie ja jedna uważam postać Aragorna w I cz. za przeciętną, nijaką. Dopiero w kolejnych dwóch się rozkręcił

Phony

Ja ogólnie uważam Viggo za bardzo dobrego aktora, aczkolwiek ta konkretna ciekawostka nieco mnie rozśmieszyła :)

Myślę, że w 2 i 3 cześci zagrał Aragorna dobrze, jednak odnoszę wrażenie że znalazłby sie lepszy aktor do tej roli.

cRIS_10

który ??

cRIS_10

Widzę, że nie ja jedna uważam postać Aragorna w I cz. za przeciętną, nijaką. Dopiero w kolejnych dwóch się rozkręcił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones