Vince VaughnI

Vincent Anthony Vaughn

7,8
23 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vince Vaughn

gdzie szkolili mlodziez chyba w podrywaniu, widzialem tez tam Pamele Anderson. POMOCY Bo na filmwebie nie moge jakos tego skojarzyc chyba tego filmu nie ma. Bylo o tym filmie w MTV movie adwards 2005 albo 2006.

użytkownik usunięty
neodawo

Ja tego gościa nie trawie,więc pojęcia nie mam,ale moja kumpela,która tu obok siedzi twierdzi,że jedyny film,w którym grał z Wilsonem to "Polowanie na druhny";)

z Owenęm grał w kilku filmach,
nie jestem pewna,może chodzi Ci o film Old school,chociaż tam grał z Luk'iem Wilsonem

neodawo

oczywiscie,ze gral w kilku filmach z Owenem.:)
wystarczy spojrzec w filmografie obojga...
a co teraz przychodzi mi do glowy to oczywiscie polowanie na druhny,a takze starsky & hutch.
wiem,ze pojawili sie oboje w filmie zoolander.
a wg filmwebu powstaje jakis nowy film outsourced i poki co w obsadzie wymienieni sa tylko oni dwaj.:)

co do filmu o ktorym mowisz - wiem o co Ci chodzi,bo widzialam gdzies jakas zapowiedz,czy urywki,ale co do tytulu - nie mam pojecia.:(
pozdrawiam!

lyncis

Wiem o co ci chodzi. Musisz wyszukać na youtube. To jets krótki filmik, grał tam z Owenem Wilsonem, Justinem Longiem i Pamelą :P
pzdr

neodawo

Z tego co mi się wydaje,to chyba ten film nazywał się old school,ale lepiej sprawdź :))

minnie

http://www.filmweb.pl/f37513/Old+School+Niezaliczona,2003

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones