Wiktoria Gąsiewska 

Wiktoria Aneta Gąsiewska

6,3
6 097 ocen gry aktorskiej
Wiktoria Gąsiewska
Karierę artystyczną rozpoczęła już jako dziecko od występów w dziecięco-młodzieżowym zespole Gawęda. Jej debiutem na szklanym ekranie był występ w jednym z odcinków serialu "Na dobre i złe" zatytułowanym "Babcia do wynajęcia". W 2007 roku w serialu "Rodzina zastępcza plus" otrzymała już większą rolę Dorotki, pojawiając się w kilkudziesięciu odcinkach. Następnie przyszły role w kolejnych "Pierwszej miłości", "Rodzince.pl", "Barwach szczęścia" i wielu innych.

Dużą popularność zyskała dzięki roli małej Eugenii w "Jasminum" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego, która była jednocześnie jej debiutem na dużym ekranie. W 2009 roku wystąpiła jeszcze w jednym filmie tego twórcy pt. "Afonia i pszczoły". Z innych kinowych występów aktorki warto wymienić jej udział w "Katyniu" Andrzeja Wajdy, "Baby Bump" czy "Futrze z misia". Spory rozgłos przyniósł jej także występ w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Aktorka często użycza swego głosu również w dubbingu, warto wspomnieć  takie tytuły jak "Księżniczka i żaba", "Zaczarowana", "Frankenweenie", "Paddington" czy rolę Bonnie w cyklu filmów "Toy Story". Oprócz tego promuje fundację charytatywną Akogo? Ewy Błaszczyk, często występuje w reklamach, nie stroniąc też od udziału w programach telewizyjnych - w 8. edycji "Tańca z gwiazdami" zajęła 9. miejsce, tańcząc w parze z Oskarem Dziedzicem.
zobacz pełny życiorys

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 11 marca 1999

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

Wystąpiła w następujących reklamach:
- 2006 r. - kampania reklamowa fundacji "Akogo?";
- 2007 r. - sieć telefonii komórkowych Plus GSM pt. "Jutro zaczyna się dziś";
- 2008 r. - kredyt finansowy Expander Advisors, słodycze Rafaello;
- 2009 r. - lody Koral, sieć supermarketów Real pt. "Cool kulki";
- 2010 r. - słodycze Wedel;
- 2013 r. - rewersy Lajkonik;
- 2014 r. - kampania reklamowa fundacji "LOTTO Milion Marzeń" pt. "Kumulacja Aktywności";
- 2019 r. - napój Pepsi (wraz z Maciejem Musiałem, Adamem Fidusiewiczem, Kacprem Młynarkiewiczem, Jakobem Koselem, Larą Gessler i Adamem Wiejakiem);
- 2020 r. - napój Pepsi pt. "Jak świętować, to tylko z Pepsi!" (wraz z Maciejem Musiałem, Adamem Fidusiewiczem, Tomaszem Karolakiem i Martyną Chomacką), portal Interia.pl pt. "Interia - portal, który towarzyszy mi każdego dnia" (wraz z Karoliną Gilon, Bartłomiejem Kasprzykowskim i Ewą Wachowicz), smartfon Oppo Reno4 Lite pt. "Look for the good" (wraz z Marcinem Prokopem, Kingą Sawczuk, Jeremim Sikorskim i Jakubem Pateckim);
- 2021 r. - buty do biegania Adidas Ultraboost 21 (wraz z Zuzą Kołodziejczyk), sieć sklepów RTV EURO AGD pt. "Euro, Euro, Euro" (wraz z Mateuszem Borkiem, Magdaleną Gessler i Krzysztofem Golonką).
Ma starszego brata Mateusza, młodszą siostrę Nicolę i młodszego brata Oskara.
Zrezygnowała z roli Natalii Kral w serialu "Naznaczony", ponieważ nie chciała ściąć warkoczy. Ostatecznie angaż otrzymała Julia Wróblewska.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Tak sie robi karierę w rodzimej kinematografii.

Pamiętam ją z Jasminum. Była tam fantastyczna. Polskie dzieci - aktorzy zwykle są sztuczne i drewniane. Mała Gienia była cudowna. W naszej kinematografii to ewenement.

Kiedyś powinna z niej wyrosnąć piękna kobieta. :D

-za cienka
-jak to za cienka?
-za cienka,co sie dziwisz?

Piękna dziewczynka w Rodzinie,a teraz to po prostu ANIOŁ,JESTEM NA JEJ INSTA I AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,PETARDA 10/10!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones