Willa Holland

Willa Joanna Chance Holland

7,5
3 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Willa Holland

Czy tylko mi się wydaje, że jest bardzo podobna do Chloe Moretz?;p Do dzisiaj byłam
przekonana, że to właśnie Chloe gra Thee w Arrow ;D

paulaa669

Mi przypomina Kaya'e Scodelario;p

sylwiazdow

No widzisz, każdy ma inne oko ;))

paulaa669

Ja bym powiedział, ze wygląda jak Sarah Michelle Gellar z czasów pierwszych serii Buffy.

Mertis

Jak dla mnie Willa jest czystą kopią Dody - uderzające podobieństwo!

Oczywiście kpię sobie - za każdym razem wszędzie są różne tematy odnośnie "podobieństwa do kogoś", które nijak mają się do rzeczywistości... Rzadko kiedy trafia się autentyczne podobieństwo danych aktorek/aktorów - tak jest też w tym przypadku.

Ludzie - Wy tak na poważnie? :-P Mamy trzy absurdalne wątki o podobieństwie Willi do kogoś... Od Oli z "Na Wspólnej" po Sarrah Michelle Gellar. Tak jest wszędzie na Filmweb-ie... Zaraz się okaże, że mój prześmiewczy wpis o Dodzie okaże się nie być wcale taki wyssany z palca.

Poza tym piękno tkwi w szczegółach - już załóżmy nawet pewne podobieństwo... w którymkolwiek przypadku; pytanie brzmi: Co z tego? Detal, detal - reszta to kwestia gustu. Nie chcę Was obrazić czy coś w ten deseń - broń Boże - ale po prostu nie ogarniam! :-)

Willa jest jedyna w swoim rodzaju i jest piękna - tyle!

Spiff

Dobrze prawisz.

Spiff

Bless ya! :) Olśniewająca :)

Spiff

Ale czy jest w tym coś złego, że widzimy w danej osobie podobieństwo do innej? Od tego jest forum, żeby móc porozmawiać na różne tematy związane z filmem, nie tylko o nim samym, ale i o grających w nich aktorach.

paulaa669

Jeszcze, żeby te podobieństwa nie były tak oderwane od rzeczywistości to pół biedy [ zawsze to jakaś ciekawostka taki doppelganger ], ale pal licho to - najbardziej wkurzające jest rozbijanie tego na tysiące wątków. Widziałem setki przypadków na FW gdzie były trzy tematy pod rząd [ jak nie więcej ] i każdy z inną propozycją podobieństwa. Nie lepiej trzymać tego w jednym zamiast zaśmiecać ów forum? To są te różne tematy? Dla mnie to jest spam i nic interesującego. Musiałem tamtego dnia trafić na ten dział Willi po tym jak było to setne niepasujące porównanie zdublowane do granic możliwości - stąd kumulacja. Zatem odpowiadam: Czy jest w tym coś złego? Nie; ale forma prowadzenia tych rzeczy jest zwykłym spamem. To nie jest chat.

paulaa669

Z resztą nieważne już - Nie chcę się z nikim wykłócać. Po prostu mnie to drażni - mam do tego prawo, tak jak Ty masz prawo do swojego przeświadczenia. Pozdrawiam ;-)

sylwiazdow

Mi też! Ciągle widzę Effy ze Skinsów :D

sylwiazdow

Widze nie jestem sama, identyczna jak Effy :D

paulaa669

Ja z kolei myślałem że w Arrow gra Tamsin Egerton :P
http://film.onet.pl/fotoreportaze/tamsin-egerton-boska-dziewczyna-josha-hartnett a,5471579,14160437,fotoreportaz-maly.html

podobna szczególnie na tym zdjęciu :P

paulaa669

jak dla mnie to ona zdecydowanie podobna jest do Alison Brie

paulaa669

Widzicie, ile podobieństw może tkwić w jednej osobie? ;)

paulaa669

Na głównym zdjęciu jest podobna do dziewczyny, która jadła dragi z dwa tygodnie i ma zejście :D

heniek726

polać mu

paulaa669

Mnie Willa przypomina trochę Evangeline Lilly.

paulaa669

Mnie natomiast Willa przypomina trochę Carę Delevingne.

gwiazdka123_2

Mi również przypomina Kayę Scodelario, ale nie tyle przez urodę, co przez mimikę, sposób grania, głos ;)

gwiazdka123_2

Szukałam w odpowiedziach, aż w końcu ktoś to napisze! Też widziałam w niej cały czas Carę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones