Yan-Kay Crystal Lowe 

Crystal Lowe

6,5
951 ocen gry aktorskiej
Yan-Kay Crystal Lowe
Crystal Lowe urodziła się 20 stycznia 1981 roku w Vancouver, w kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska. Jej matka pochodzi ze Szkocji, a ojciec z Chin. W młodym wieku, Crystal przeprowadziła się wraz z rodziną do Hongkongu, gdzie mieszkała przez kilka lat. Nauczyła się tam mówić biegle w języku kantońskim. Zanim rozpoczęła karierę aktorki pracowała jako modelka. Jej zdjęcia pojawiały się w kalendarzach oraz na okładkach magazynów.

W 2005 roku zaczęła się jej przygoda z aktorstwem, po epizodzie w "Gwiezdnych Wrotach" przyszedł czas na większe role w serialach takich jak: "Przygody Shirley Holmes", "Szkoła na fali", "Wydział spraw zamkniętych", czy "Na tropie zbrodni". W 2001 roku otrzymała rolę w filmie Guy'a Magara, zatytułowanym "Dzieci kukurydzy 7: Objawienie", a wkrótce potem partnerował Alowi Pacino w thrillerze "Bezsenność" w reżyserii Christophera Nolana.

Za punkt zwrotny w karierze Crystal można uznać jej udział w filmie "Oszukać przeznaczenie 3", gdzie grała postać Ashlyn Halperin. Za tę rolę otrzymała nominację do nagrody Chainsaw Award. Od 2012 roku wcielała się w Toby Nance w serialu "Siły pierwotne: Nowy świat". Otrzymała nagrodę Rising Star Award za rolę w filmie "A Little Bit Zombie".
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 20 stycznia 1981

miejsce urodzenia: Vancouver, Kanada

wzrost: 165 cm

mąż Miko Tomasevich (od 08.08.2009)
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych