6,6 166 222
oceny
6,6 10 166222
6 259
chce zobaczyć
6,7 9
ocen krytyków
{"rate":6.6666665,"count":9}
{"type":"film","id":92457,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Married...+with+Children-1987-92457/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Świat według Bundych
  • kao3333 ocenił(a) ten serial na: 10

To jest po prostu świetny serial komediowy, dziś takiego się już nie nakręci nic nie odda klimatu tego serialu oraz magii tamtych czasów. Każdy odcinek to wielka dawka śmiechu teksty bohaterów przeszły do historii. Ten serial mimo że komediowy przekazuję także jednak wielkie wartości tylko pokazane są on w prześmieszny sposób. Niby każdy w tej rodzinie różni się od siebie, ale zawsze jak przyjdzie co do czego każdy jest gotowy do pomocy innemu. Zwłaszcza Kelly i Bud mimo, że potrafią sobie bardzo dogryźć i z pozoru różnią się wszystkim to gdy jedno ma kłopoty drugie zawsze mu pomoże, podobnie Al, który za wszystko co go złego w życiu spotkało obarcza Peggy to, mimo to zawsze stanie w jej obronie. Wszyscy Bundy są niesamowici oni żyją po prostu innymi zasadami to co innym wydaję się dziwne im normalnę i to właśnie jest najśmieszniejsze, pokazuję to zwłaszcza scena z odcinka z martwym Mikołajem, gdy Steve i Marci nie mogą dojść do siebie, a rodzina Bundych jak by nic się nie stało jedzą sobie Pizze. Ten serial już jest nieśmiertelny on będzie śmieszył jeszcze bardzo długo nawet gdy się go widziało wielokrotnie. Ten serial po prostu trzeba zobaczyć.

• Otrado83 ocenił(a) ten serial na: 10

kao3333 Ogladajmy póki mozna w chorym swiecie poprawnosci politycznej za chwile bedzie zakazany....serial legenda pamietam jak w liceum to byl mega hit....kazdy ogladal....kazdy...

• Otrado83 No ja byłem jednym z niewielu w szkole, który tego gówna nie oglądał. Kiedyś włączyłem to może kilka minut wytrzymałem. Dla mnie to nieśmieszne gówno, zresztą jak każdy serial komediowy rodem z USA.

• Martinez08 ocenił(a) ten serial na: 10

kao3333 Żebyś wiedział.

• magik30 ocenił(a) ten serial na: 10

kao3333 Dziś by pewnie nie bardzo miał kto zagrać. Faszystowska lewica (to smutne że nie została po wojnie zdelegalizowana w cywilizowanym świecie a wręcz przeciwnie odrodziła sie w nowych przebraniach wprowadzając na nowo faszyzm). Aktorzy albo by odrzucili albo by bali sie piętnowania. Żyjemy w strasznych czasach. Czasami jeszcze kręcą podobne seriale ale animowane i wrzucają na yt. Choć ten też zaczyna wprowadzać cenzurę. Dopóki internet jesdt wolny znajdą sie miejsca gdzie to umieszczać. Myślicie ze lewactwo interesuje polski sędzia ? Mają w to wylane. Zwłaszcza ze nie mają podstawy prawnej aby w to ingerować. Natomiast za to ze nie wzieliśmy nielegalnych imigrantów (lub terrorystów i leni - jak kto woli to nazywać) Próbują sie odegrać. Wszystko to sponsoruje Soros i jemu podobni, którzy chcą być Panami świata. Aby to zrobić muszą wpierw stworzyć Państwa - społeczeństwa które nie posiadają tożsamości, autorytetów, historii do której przwiązują wagę a najlepiej się jej wstydzą. Czyli taka wymieszana masa bez składu i ładu, którą można zarządać. Państwami narodowymi nie można tego robić. Zachód tej idoktrynacji podawany jest od lat 70 tych.