PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 992
oceny
6,6 10 1 167992
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

nie będą zainteresowani najlepszym serialem komediowym jaki nakręcono. Moje pokolenie miało
Bundych, a dziś młodzież interesuje się tylko zakochanymi wampirami brrr.

ocenił(a) serial na 10
ollo

Nieno nie przesadzaj jest jeszcze Rodzinka.pl;p

ocenił(a) serial na 10
fauzi

Tam właśnie dzieciaki są irytujące. Ciągle albo drą ryja bo jeden gra za długo przy komputerze albo chcą pół wypłaty ojca za posprzątanie pokoju...

Walka_dalej_trwa

Bezstresowe wychowanie i bezczelność. Ludzi bawi, gdy dzieciak mówi do ojca 'Tato, dajesz dychacza, dopiero wtedy podam Ci pilota'

Wbrew pozorom w 'Bundych' mamy inteligentny humor.

ocenił(a) serial na 10
SgtPepper1942

Zgadzam się. Rodzina Bundych może z pozoru wygląda jak debile ale przy Boskich to inteligenci.

ocenił(a) serial na 5
Walka_dalej_trwa

Faktycznie Rodzinka.pl to taki irytujacy film, ma w sobie potencjal ale te dzieciaki, które za oddanie pilota chca cała pensje ojca to jest tragedia jakaś, takich kretynów to jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) serial na 8
ollo

Gdy dawno temu leciały premierowe odcinki Świata według Bundych pustoszały ulice miast. Ocena 6.5 WTF

johnyss

Te średnie na Fw to ocena popularności taka prawda ale nie dziwcie się większość widzów Rodzinki to gimnazjaliści którzy nie słyszeli o Bundych .

ocenił(a) serial na 10
ollo

A takie "coś" jak rodzinka.pl ma 7.4. Nie przejmujcie się, oglądajcie, bo to jeden z najlepszych sitcomów, jakie powstały. Demokracja jest słaba, ponieważ, każdy może mieć swoje zdanie...

ocenił(a) serial na 5
ollo

Jesteś chyba jakimś niedorozwojem , Takie filmy jak świat według bundych powinny być sciągane z anteny nic nie ucza oprocz tego że życie tam opiera sie tylko na seksie, robią z ludzi debili. Takie komedia tylko ogłupiają ludzi, dziwić się że dzieci amerykanskie nawet nie wiedza gdzie jest Polska jak wyrastają na takim gównie, nienstety polskie społeczenstwo do tego samego zmierza. Jedynie postać Alla jest godna uwagi reszta to gówno.

ocenił(a) serial na 10
karol10104

To jest najlepszy serial komediowy, jaki powstał w Ameryce. Twórcy serialu nie mogli patrzeć na te wszystkie seriale, w których rodziny się kochają i nie mają żadnych problemów po za tym, co na siebie włożyć. I powstał anty serial, który jest bardziej życiowy od tych wszystkich amerykańskich komediach o bogaczach bez problemów. Prawie każda postać z tego serialu można spotkać na ulicy.

ocenił(a) serial na 10
karol10104

Ten serial to satyra. Nie można go odbierać inaczej, ponieważ dojdziemy do takich wniosków jak ty.

ocenił(a) serial na 5
gibol1412

Sorry ale ja własnie tak go odbieram i nic na to nie poradze.

ocenił(a) serial na 10
karol10104

Może to ci troszkę pomoże:
http://youtu.be/G8cj5t7s4t4

ocenił(a) serial na 10
karol10104

Za to "kiepscy" to komedia wysokich lotow. Picie, dup* dup*. Powinni ich sciagnac z anteny bo tylko oglupiaja ludzi w Polsce.

ocenił(a) serial na 5
swirus5

Kiepscy to teraz dno, ale kiedys było co oglądać, mnie przynajmniej smiesza niektóre odcinki swiata według kiepskich za to jak ogladam świat według bundych to czuje się zażenowany, i ten śmiech włączony kiedy nic się śmiesznego nie dzieje pfff. Swb osiągnął sukces bo był czymś nowatorskim, lecz po latach oceniam że jest to kiepska komedia, tak jak np. Kiedys horror the Blair With Project ludzia się podobał bo był nowatorski, lecz tak naprawde to nudny gniot.

ocenił(a) serial na 10
karol10104

jak dobrze, że w kiepskich,graczykach nie ma smiechu z tasmy, poza tym śwb krecony byl z udzialem publicznosci, jak to w wiekszosci sitcomow bywa

ocenił(a) serial na 5
swirus5

Mówie tutaj o świecie według bundych chcesz porozmawiać o śwk to załoz tam dyskusje na ten temat

swirus5

Miodowe lata też były kręcone z udziałem publiczności .Co do Bundych uważam że najlepsze były te pierwsze serie ,nie wiem ale teraz mnie ten serial tak nie bawi jak kiedyś i zgadzam się z autorem te śmiechy są wkurzające .A najgorsze sa te podteksty seksualne to było dobre w latach 90 ,już bardziej Frendsi mnie bawią .

Albo lektor jest h..na super polsacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones