PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87947}
6,6 110 936
ocen
6,6 10 1 110936
6,4 10
ocen krytyków
Świat według Kiepskich
powrót do forum serialu Świat według Kiepskich

teraz trochę bardzie politykują i umoralniają, ale i tak fajnie się ogląda

Koper_Zielona

Tak, może jakby wyje...bali tą swoją Jolasie Pupcię i Walduś by wrócił do tatusia, wspólnych biznesów i kombinatorki to może by i było fajnie, wprowadzenie Jolanty i zrobienie z Waldusia ciotowatego pantofla bardzo obniżyło jakość serialu, i zamiast cieszyć się z powrotu Waldemara czujemy się poirytowanie jak tylko się ta dwójka pojawia.

ocenił(a) serial na 10
Mateo_SF

Mnie Pupcia się akurat podoba, bo nieźle parodiuje różne takie idiotki, ale zmiana Waldka irytuje mnie strasznie i rzeczywiście czasem nie da się go oglądać! Lepiej więcej Paździochowej by dali i Mariana

ocenił(a) serial na 10
Mateo_SF

Z Waldkiem to przegięli... chwilami aż wk... po prostu. Ci scenarzyści tego nie widzą?

Gajowy_w_akcji

Ale cały czas dobrze się oglądało. Teraz niestety bez dwóch głównych postaci to już nie będzie to samo i niestety powinni serial zakończyć... bo bez Paździocha i Boczka sobie tego nie wyobrażam

jutylenes

To fakt, to byli glówni aktorzy i bez nich to juz trudno dalej kręcić

ocenił(a) serial na 10
jutylenes

Dla mnie powinni już sobie dać z tym siania i zostawić ten serial w spokoju

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

Z nowych czasem też się fajny trafi, ale kiedyś było jednak weselej

Gajowy_w_akcji

Mnie jedynie teraz się podoba jak Helenka kłóci się z Marianem i te ich wyzwiska :D jedynie to ratuje serial.

ocenił(a) serial na 6
Pauliskax33

Amen

"Marian, ty stary łysy pedrylu!!"

ocenił(a) serial na 10
Gajowy_w_akcji

Dla mnie teraz szczerze mówiąc... lepiej

ocenił(a) serial na 8
Koper_Zielona

Prawda jest taka, że odcinków przed 2004 r. nie ma nawet co porównywać do tych od 2004, a zwłaszcza od 2009 r. Te najstarsze epizody serialu, owszem, były przaśne, swojskie i śmieszne, ale z jakością było nieco gorzej, zwłaszcza tą techniczną. Sezon 1999-2000 był dobry, świeży i stanowił w tv jakąś nowość, ale od jesieni 2000 do wiosny 2003 serial zaczął być nierówny - coraz więcej było naprawdę dobrych odcinków, ale też i słabych, robionych na siłę. Z poziomu śmiechowiska i taniej rozrywki Kiepscy wydobyli się dopiero w 2004 r., a od 2009 r. mamy najlepszy okres w historii serialu. Można narzekać na prorządową czy lewicową propagandę, niektóre przesadzone w formie odcinki, ale trudno podważyć ich wysoką jakość. Kiedyś środowisko aktorskie wstydziło się grać w Świecie według Kiepskich, dziś tak nie jest.

ocenił(a) serial na 10
JohnWayne1

Taa, środowisko się wstydziło - tylko cały tabun znanych i uznanych aktorów od pierwszych sezonów przewijał się przez Kiepskich.

To właśnie od 2009 - kiedy serial na psy zaczął schodzić pojawia się ich mniej, bo epizody z jednoodcinkowymi bohaterami niemal zniknęły zastąpione przez kilka dodanych na stałe postaci.

A ta "prorządowa, lewicowa propaganda" to już niektórym z lodówki zaczyna wyskakiwać...

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

No i co pokazali Ci aktorzy?
Draczowi mogą buty czyścić.

Ostatnio widziałem odcinek z Niemczykiem - żenada. Świeć Panie nad jego duszą.

ocenił(a) serial na 10
Leszy2

Bo Dracz to się dopiero w nowych odcinkach pojawił... :)

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

Nie wiem czy widzisz to, że nieopatrznie pochwaliłeś nowe odcinki.. , he he :-)

ocenił(a) serial na 10
Leszy2

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że zrobiłem dokładnie odwrotnie :)

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

prrruuu!

ocenił(a) serial na 10
JohnWayne1

Masz rację. Również osoby cywilne, które się odcinają od tego "chłamu" to te, które opinię o serialu wyrobiły sobie lata temu i do dziś nie miały okazji i czasu jej zweryfikować. Ja zweryfikowałem. Serial oglądam regularnie od 5 lat, a w 1999 oceniłem go jako szmirę gorszą od "13 posterunku".

ocenił(a) serial na 8
Leszy2

W pierwszych sezonach zdarzały się perełki, ale mnie na przykład denerwowało to jak Ferdek co chwilę darł mordę i robił miny jak obłąkany ze szpitala psychiatrycznego. Później się to na szczęście zmieniło.

ocenił(a) serial na 10
JohnWayne1

I o to chodzi. Wejścia Gałły czy Dyblika i Dracza to perełki. A do tego Ania Ilczuk gra genialnie - wk... ta postać jak cholera, ale to znaczy, że świetnie ją odgrywa

Koper_Zielona

Faktem jest, że serial się zmienił, Ferdka za bardzo smętnego zrobili, ale lubię tę ekipę więc dalej oglądam

ocenił(a) serial na 10
John_Kangur

Mnie jak już drażni ciapowatość Waldka, i chyba tylko to

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

jak ktoś kocha ten serial, to tak jak z kobietą - nie zważa na wady

ocenił(a) serial na 10
Barnabasz

No ja nie zważam, uwielbiam ich oglądać

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

Ale jak tu nie wejść o 19.30 na polsat? Zawsze oglądam, ulubiony serial!

ocenił(a) serial na 4
brat_Gogolacka

Lata 1999-2004 to najlepszy okres w historii tego serialu,teraz to już jest serial z elementami fantasy i pantoflarzem Waldusiem który dawniej rozśmieszał mnie do łez,a teraz wcale nie chce mi się śmiać,jest sztuczny,ale szacun dla Pazdziochowej,za jej teksty.

ocenił(a) serial na 10
brat_Gogolacka

Polecam ATM Rozrywka codziennie od 22:)

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

Powinni wrócić do starej konwencji i starego "mam pomysła"!!!!

ocenił(a) serial na 10
Drabiniasty

Teraz już chyba jednak trochę za starzy są na szalone pomysły, ale na szczęście zawsze coś się dzieje:)

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

Dla mnie to pozycja obowiązkowa każdego dnia!

ocenił(a) serial na 10
bolerowiec2

16 i 22

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

Szkoda, że Ferdas taki zgorzkniały się zrobił, ale i tak ich lubię

ocenił(a) serial na 10
koskokos

ja też

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

Ale Paździochowa i Marian zawsze dodają kolorytu na szczęście, 10!

ocenił(a) serial na 10
Scorpionico

Paździochowa to mistrzyni! genialna jest!

Koper_Zielona

Uwielbiam ten serial. Zwlaszcza to docinanie sobie przez babke i Ferdka :). Rozwalaja mnie tez relacje miedzysasiedzkie w tym serialu, szczegolnie Kiepscy- Pazdziochy ;-). Klotnie tych dwoch panow to idealna rozrywka :-).

ocenił(a) serial na 10
peggybundyteamo

Paździocha uwielbiam, i to jak Paździochowa go opiernicza. Perełki

Koper_Zielona

O tak, Pazdziochowa jest genialna :P. "Marian ty lyso palo!"

ocenił(a) serial na 10
peggybundyteamo

..."Nie garb się jak jakieś dziadzisko kalwaryjskie"...:)

Koper_Zielona

-Helena co na obiad? -G...no trzeba było zapiekankę zeżreć!
:D

ocenił(a) serial na 10
peggybundyteamo

:) po prostu kochająca żona:)... "Rusz się Marian, bo cię oddam do przytułku...":)

peggybundyteamo

Mnie podoba się jak Ferdek z Marianem kombinują, żeby się napić. Jak Paździoch w dętce rowerowej wódę przyniósł to padłem

ocenił(a) serial na 6
Koper_Zielona

Obecnie to strasznie debilny się zrobił ten serial z nowymi postaciami.

ocenił(a) serial na 10
klaczek20

To zależy jaki odcinek. Niektóre są świetne, ale czasem zdarzy się gorszy, jak np ten z Krzyżakami, ale w końcu na tyle lat i tyle odcinków to normalne

ocenił(a) serial na 6
Koper_Zielona

Z nowych to żaden nie jest świetny, co najwyżej dobry.

ocenił(a) serial na 10
klaczek20

Oj, kilka by się znalazło

ocenił(a) serial na 10
Koper_Zielona

Tęsknie za okresem odcinków z lat 1999-2007. Mówię otwarcie, w ogóle, nie oglądam tych nowych odcinków. Reżyser chyba jest nienormalny, skoro nie widzi, jakie to irytujące..

ocenił(a) serial na 10
karol92_2

ja po prostu lubię ekipę Kiepskich, stare odcinki były bardziej odjechane, nowe są trochę"mądrzejsze", bardziej "życiowe", Malinowska w sumie niepotrzebna, prezes i Badura są świetni, Jolasia wkurzająca, ale gra świetnie

ocenił(a) serial na 6
karol92_2

http://www.filmweb.pl/serial/%C5%9Awiat+wed%C5%82ug+Kiepskic... witam, to moja opinia o serialu

ocenił(a) serial na 8
karol92_2

A ja tęsknię za okresem 2000-2013.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones