PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 473
oceny
7,0 10 1 5473
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp
ocenił(a) serial na 7
Filippiarz

Określasz serial tylko pod kontem stacji telewizyjnej ? Jak by wydali 12 małp dla HBO to by się bardziej podobał ?

Filippiarz

Konto założone ponad 10 lat temu i mimo tego taka ignorancja ? w SyFy zmieniło się szefostwo, obecnie chcą powrócić na dawne tory i wzięli się za siebie. Dla mnie 12 małp jest miłym zaskoczeniem... i jak najbardziej oglądam dalej.

ocenił(a) serial na 6
Zetnakatel

Dzieki, a od serialu Nation Z zastanawialem sie co sie stalo ze potrafia tak dobry serial zrobic :)

ocenił(a) serial na 3
Filippiarz

@Wartax - anrgumentum at absurdum - a co jeśli kupa byłaby z czekolady, to jadłbyś wtedy kupę?
@Zetnakatel - dla mnie SyFy jest synonimem mierności i dlatego uważam, że nie warto dotykać ich "dzieł". Po prawdzie mają kilka nie bardzo złych pozycji, ale ich tragedia polega na tym, że pomimo ich szczerych i usilnych starań ich seriale nie dają radę wybić się poza poziom średniości.

Co mam niby pisać, gdy próbowałem oglądać ich prawie wszystkie seriale i żadnego nie udało mi się "zmęczyć do końca"?

Filippiarz

Zagubiony w czasie
I tu się kolego mylisz.
Wytwórnia ma parę pewnych punktów.
Ale pewnie nie masz nawet pojęcia co zrobiła,masz tu parę przykładów,moim zdaniem najlepszych pozycji:

Battlestar Galactica
Z Archiwum X
Star Trek: Enterprise
Star Trek: Następne pokolenie
Po tamtej stronie
Firefly

Corrolek

no dobrze - ale podaj coś dobrego tylko, że z ostatnich 5 lat...

Corrolek

@Corrolek

Akurat tu piszesz bzdury, bo Z Archiwum X i Firefly to produkcje FOX.

Natomiast potwierdzam - Battlestar jest wybitny

ocenił(a) serial na 3
digital8

Musze jeszcze raz tego Battlestara sprawdzić...

Filippiarz

Jak nie widziałeś też " The Lost Room ",to polecam

digital8

Może mieli wspolprodukcje???
W każdym razie obie wytwórnie mają Archiwum X i Firefly w swoim CV

Corrolek

Hmm, a gdzie znalazłeś taką informację? Może po prostu puszczali powtórki, bo nigdy nie słyszałem o tym, żeby Z Archiwum X i Firefly miały cokolwiek wspólnego z SyFy

Corrolek

Bo jeżeli to informacja stąd: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programs_broadcast_by_Syfy to doczytaj, że "Syfy has a long history of buying the rights to air second-run or repeat programming of series no longer in production." I w tej liście jest międzyinnymi X-Files i Firefly.

ocenił(a) serial na 7
Corrolek

z nation -moim zdaniem dobry serial, moze z poczatku troche glupkowaty ale fajnie im to wyszło.

ocenił(a) serial na 3
Filippiarz

OK, odpadłem na odcinku 4 - gdy skończyły się powiązania z filmem zaczęła się totalna miałkość, odcinek o niczym, reżyseria, dialogi i gra aktorska coraz gorsze, papa, żegnam tę serię.

ocenił(a) serial na 3
Filippiarz

Skoro nawet sie paru ludziom podoba, to jak zwykle - zcancelują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones