A gdyby...? (2021)
A gdyby...?: Sezon 2 A gdyby...? Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek A gdyby...? (2021)

A gdyby... Kahhori zmieniła świat?

What If... Kahhori Reshaped the World? 32m
6,4 503
oceny
6,4 10 1 503
A gdyby...
powrót do forum s2e6

Najgorszy odcinek z calego what ifa

ocenił(a) serial na 5
Jesskeetit

2 sezon ssie pałkę niestety, wylewali 'woke' w ilościach nie do zniesienia, przynajmniej dla mnie. Pora olać wszystkie nowe produkcje od Marvisneya

ocenił(a) serial na 8
Jesskeetit

Dlaczego tak uważasz?

Ksawery_Janowski

bo wprowadza malo ciekawa postac (przez fakt ze ten koncept juz byl wykorzystywany milion razy, pocahontas a nawet mustang z dzikiej doliny) , pol odcinka bez zrozumialego dialogu. I ja wiem ze taki byl koncept ale na dalsza mete bylo to meczace, historia zdobycia mocy tez dziwna bo zeby przyjac taka dawke tesseraktu to chyba musialaby byc celestialem

ocenił(a) serial na 7
Jesskeetit

Osobiście dla mnie jeden z lepszych, coś innego niż cała reszta, no ale kwestia gustu.

wolek22

wlasnie zauwazylem ze ten odcinek sie albo mega lubi albo mega nie trawi

ocenił(a) serial na 7
Jesskeetit

niby czemu? wolę takie odcinki albo ten z Helą niż męczenie buły z OP Captain Carter, która zdominowała 2 sezon

mnq1110

tez mi nie siadlo te dawanie carter co chwile

mnq1110

jak na moje to ten odcinek to byla nieudana proba zrobienia czegos nowego, ogolnie tak jak wspomnialem wyzej, spotkalem sie jedynie ze skrajnymi opiniami na temat tego epizodu, nie wiem w sumie od czego to zalezy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones