"Alcatraz" od 6 lutego wyłącznie na platformie n!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Alcatraz%22+od+6+lutego+wy%C5%82%C4%85cznie+na+platformie+n-82072
Okryte ponurą sławą więzienie na wyspie Alcatraz oficjalnie zamknięto w 1963 r. ze względu na wysokie koszty i wady konstrukcyjne. Najgorszych i najniebezpieczniejszych przestępców w USA oficjalnie przeniesiono z wyspy. Tylko, że tak naprawdę to wcale nie miało miejsca. Niespodziewane zwroty akcji, fascynujące tajemnice i przenikające się rzeczywistości – wszystko to oferuje najnowszy serialowy przebój J.J. Abramsa "Alcatraz", od 6 lutego wyłącznie w usłudze VOD nSeriale na platformie n.

Akcja serialu "Alcatraz" rozgrywa się w dzisiejszym San Francisco, gdzie agentka policji Rebecca Madsen (Sarah Jones) zostaje przydzielona do sprawy makabrycznego morderstwa. Odcisk palca naprowadza ją na trop – zdawałoby się – mało prawdopodobnego podejrzanego, którym jest Jack Sylvane, więzień Alcatraz zmarły ponad 30 lat temu. Im bardziej tajemniczy agent rządowy Emerson Hauser (Sam Neill) próbuje przeszkodzić Madsen w śledztwie, tym bardziej ona się w nie angażuje. Gdy agentka połączy siły z historykiem badającym dzieje Alcatraz, doktorem Diego Soto (Jorge Garcia), szybko okaże się, że w mrocznej historii słynnego więzienia tkwi niejedna tajemnica.

Razem z Hauserem wkrótce odkrywają, że Sylvane nie tylko żyje, ale grasuje po ulicach San Francisco, mszcząc się za krzywdy sprzed dziesiątków lat. Zagłębiając się w historię Alcatraz, tuszowanie faktów przez rząd i historię samej Rebecci, zespół odkrywa wreszcie, że Sylvane stanowi jedynie mały element większego i jeszcze bardziej złowrogiego zagrożenia, które jest całkiem aktualne. Może jest on bowiem pierwszym, który powraca z Alcatraz, ale szybko okazuje się, że nie będzie ostatnim. Łącząc przeszłość i teraźniejszość, historia Alcatraz ożywa, w miarę jak trójka fascynujących bohaterów walczy, aby ochronić kraj przed najniebezpieczniejszymi przestępcami w historii.

Użytkownicy platformy n będą mogli oglądać "Alcatraz" od 6 lutego w kolekcji nSeriale będącej częścią usługi VOD.
3 marca 2012 roku platforma n pokaże również nagrodzony Złotymi Globami serial "Homeland".
Udostępnij: