PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 135
ocen
6,8 10 1 36135
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

j.w. chyba się finalnie nie wyjaśniło co wyjątkowego Stanley posiadał

ocenił(a) serial na 8
Maggots

Po co ten wątek komu ? Każdy sam się może domyślić , co za zboczeńcy>

ocenił(a) serial na 8
sebek1654

Wypraszam sobie, określanie mnie mianem "zboczeńca" jest co najmniej nie na miejscu.
a po co wątek ? jak by na to nie spojrzeć, był to prosty zabieg który miał "zaciekawić" widza postacią stanleya (jego innością) - a skoro nie został wyjaśniony - mogło go całkowicie nie być.
Każdy sam może się domyślić ? niekoniecznie - mógł tam mieć począwszy od nogi (jak w openingu) skończywszy na 2 twarzy...

ocenił(a) serial na 10
Maggots

Szkoda że tylko raz go pokazali jako Meepa. Liczyłam że w finale się pojawi chociażby jak Dandy go zabija. No ale zawsze można sobie domyślić jego dalszą historię.

ocenił(a) serial na 8
MysteriousMurderer

On nie był zrobiony na Meepa, obejrzyj sobie film "Dziwolągi". :)

Keberatan

Mnie się wydaje, że był zrobiony na Meepa (pióra, kostium), ale sam akt zemsty to faktycznie aluzja do zakończenia "Dziwolągów", w którym trupa mści się na Cleopatrze. Cleo mimo wszystko zostawili jednak ręce, Stanley nie miał tego szczęścia :)

Maggots

Głodnemu chleb na myśli. Jan Paweł II przewraca się w grobie, że macie takie samo nazwisko.

ocenił(a) serial na 8
Monstro

W końcu to moja dziadek :) pozdrawiam

Maggots

Jak Papież może być dziadkiem? ;D A wracając do tematu - też mnie ciekawiło jaką ma deformację - podejrzewałam, że właśnie dodatkową nogę jakoś zdeformowaną jak w openingu.

ocenił(a) serial na 9
Maggots

w sumie mnie to też ciekawiło,myślałam o rozdwojeniu członka,niby w dzisiejszych czasach nic,ale tu mowa o połowie XXw. Nie uciekali od niego męscy towarzysze, więc nie mogło to być coś bardzo obrzydliwego. Nie wiem czemu,ale faktycznie, ten wątek został tajemnicą do końca,chociaż liczyłam na wyjaśnienie.

ocenił(a) serial na 7
Maggots

Na innych stronach znalazłam domniemania, że Stanley mógłby mieć stopę/nogę w tym miejscu - sugestią miała być czołówka. Ale to tylko hipotezy, bo ostatecznie nie pokazali wszystkiego.

ocenił(a) serial na 8
Maggots

Najprawdopodobniej miał 2 penisy. Była scena w motelu bodajże z tym gościem z gejowskiego baru która to sugerowała.

ocenił(a) serial na 10
Maggots

warto obejrzeć, jeśli chodzi o stanleya
https://www.facebook.com/video.php?v=873920309326815 :)

ocenił(a) serial na 5
Maggots

Liczyłeś, że pokażą mega-człona ? ;-)

ocenił(a) serial na 8
robinoc

nie, to by było dość przewidywalne i nudne, liczyłem na coś innego, coś dziwnego - nie dookreślę co konkretnego, gdyż w sumie sam nie wiem

ocenił(a) serial na 5
Maggots

Ja myślę, że to jednak nie było nic freak, świadczą o tym reakcje jego partnerów. Nie sądzę żeby kochanek z lubością i podziwem brał sie za robienie loda, gdyby zobaczył jakieś dziwo. Potężna pała, nazywana przez właściciela "mieczem" mogła wzbudzić podziw, a to było widać w oczach jego kochanków czy Della. Dlatego mam przekonanie, że chodziło o rozmiar. Poza tym nie kojarzę żadnej sceny , która sugerowała by coś innego.

ocenił(a) serial na 6
Maggots

http://americanhorrorstory.wikia.com/wiki/Stanley

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones