PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 135
ocen
6,8 10 1 36135
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Coraz gorzej.

ocenił(a) serial na 6

Najgorszy sezon na tle poprzednich. Słaba fabuła i idiotyczny pomysł na historię postaci. Jak zwykle Jessica Lange i Sarah Paulson ratują sezon.

ocenił(a) serial na 8
Kaarolx3

Niestety muszę się zgodzić...chociaż zapowiadało się lepiej niż Coven. Według mnie oczywiście.

ocenił(a) serial na 5
Kaarolx3

Jessica może i coś tam ratuje, lecz jej postać to katastrofa. Moim zdaniem oczywiście.

ocenił(a) serial na 3
Kaarolx3

Straszna słabizna, a szkoda bo aktorzy naprawdę świetni (nie tylko Lange i Paulson), ale nawet najlepsi nie są w stanie zrekompensować idiotycznego scenariusza...

Kaarolx3

Paulson ratuje sezon? Moim zdaniem Bette i Dot to najnudniejsza postać ze wszystkich freaków. Ich wątek stoi w miejscu, a pobyt w domu Glorii i Dandy'ego bezsensowny. Mam nadzieję, że reżyser coś jeszcze zaplanował dla sióstr.

Kaarolx3

Właśnie problem w tym, że pomysł był fajny. Zapowiadało się ciekawie patrząc na postacie, ale niestety w tym sezonie nic kompletnie się nie dzieje do finału zostały 3 odcinki, a akcja stoi w miejscu cały czas. Jak dla mnie sezon ratuję tylko Finn swoją postacią Dandy'ego, która i tak stoi w miejscu, ale przynajmniej jest ciekawa. Zero intrygi, jakiejś zagadki, zwrotu akcji, a szkoda bo zapowiadało się ciekawie. Zmarnowany potencjał moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 3
Pinkusek

To miał być American HORROR Story, a wyszedł Scary Movie....Czekałem na ten sezon z niecierpliwością, po nie powalającym sabacie. Niestety srogo się zawiodłem. Kicz i tandeta wiejąca ze wszystkiego...(Choć może to wina umiejscowienia w czasie) Pomysł na serial z cyrkiem genialny, gra aktorska też, choć brakuje kilku postaci z poprzednich części. Ale fabuła całkiem spieprzona. Generalnie nie dzieje się nic. Dandy ciekawy był na początku, ale później przesadzili z jego postacią. No i po raz pierwszy postać grana przez J. Lange powoduje u mnie cofkę...Dla mnie ten serial skończuył się z Mordrakiem i zabiciem clowna. Mam nadzieję że następny sezon to zrekompensuje.

użytkownik usunięty
Kaarolx3

Dla mnie najgorszym sezonem był Sabat, nie dotrwałam nawet do końca i wszystkim znajomym odradzam. Freakshow moim zdaniem dogania najlepszy sezon czyli Asylum, no ale wiadomo, to tylko moje zdanie :)

ocenił(a) serial na 8

Nie zgodzę się , w Covenie na początku było nudno ale później coraz ciekawiej postacie rozbudowane i doprowadzony sezon do końca . A to miał być naj. sezon , naprawde miał potencjał Dandy i inni nowi aktorzy bardzo na plus , tylko z pomysłem nie do końca . Smutno

ocenił(a) serial na 10
Kaarolx3

Moim zdaniem jednym z lepszych sezonów jest właśnie freak show. Pierwszy sezon też był ok, drugi trzymał w lepszym napięciu chociaż wątek z kosmitami był żałosny a trójka to totalny nie wypał. Co do freak show, twisty był ciekawą postacią. Za szybko go uśmiercili w dodatku w głupi sposób. Jego wątek był najciekawszy, Dandy to nuda w dodatku w każdym odcinku boję się że zrobi coś złego bliźniaczkom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones