PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 135
ocen
6,8 10 1 36135
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Freak show 8/10

ocenił(a) serial na 8

Swietny sezon, dzialo sie duzo, mnostwo ciekawych postaci I swietne zakonczenie ale.... moim zdaniem ostatnie minuty ostatniego odcinka zespuly cale piekno sezonu. Te minuty to hold dla Elsy, niestety zbyt cukierkowy.
Ogromny plus sezonu to klaun, Dandy I Elsa. Klaun byl po prostu przerazajacy. Dandy jest moim jednym z ulubionych czarnych charakterow, prawdziwy freak umyslowy. No I Elsa, Jessica Lang wyciagnela wszystko co mozliwe z tej postaci. Osobiscie nie przepadam za aktorka, postac Elsy tez byla dla mnie drazniaca, ale to co zrobila aktorka to mistrzostwo.
Fajny sezon, niestety jak dla mnie nie przebija Asylum.

ocenił(a) serial na 6
dabram17

asylum to najlepszy sezon i najprawdopodobniej niezostanie pobity .
co do postaci klaun był ciekawą postacią i dobrze że nadmiernie nieprzeciągali jego obecności , najciekawsza postać to Dandy mama też była fajna

ocenił(a) serial na 8
dabram17

Fakt to nie był zły sezon zwłaszcza Dandy bo zagrał naprawdę nieźle i ogólnie była to jedna z ciekawszych postaci czekam na AHS 5.

ocenił(a) serial na 7
dabram17

Trzeba przyznać, że Lange z każdje postaci wyciaga b dużo... Widac obycie aktorskie. Rolę, które otrzymywała bardzo jej służyły. Dzisiaj nadrobiłem zaloegłości i jestem mocno zdziwiony, że nie rpzyjęła angażu do kolejnego sezonu... Być może czas na odpoczynek od pracy...
Klaun najlepszy z całeog sezonu moim zdaniem, a sezon ogólnie w mojej opinii interesujący, ale początek dla mnie był straszny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones