American Horror Story: NYC
powrót do forum 11 sezonu

Najgorszy sezon

ocenił(a) serial na 2

Nudny, jedyny element horroru to był psychol zszywający ze sobą ludzi z tym ze jego wątek mógłby być zamknięty na spokojnie w 2 odcinkach. Cała reszta to był melodramat i przedstawienie historii AIDS jako walki z niezniszczalnym zabójcą czyhającym na homoseksualistów. Poza tym krzywdzące i stereotypowe przedstawianie społeczności lgbt, która sprowadzona została tylko do narkotyków, fetyszy, orgii, zdrad i kłamstw. Sezon zebrał najgorsze noty ze wszystkich na całym świecie i spotyka się głównie z krytyką czy to na reddicie czy innych miejscach. Nie wiem jakim cudem to znalazło się pod szyldem AHS, chyba twórcom po 11 sezonach skończyły się pomysły, nie potrafili z tego zrobić ani horroru, ani dokumentu, ani nawet kina detektywistycznego, chociaż widać było, że twórcy chcieli by było wszystkim na raz. Wyszło z tego jednak wielkie nic. To wygląda jakby jakaś osoba niezwiązana z całą serią próbowała nieudolnie zrobić nowy sezon. Wynudziłem się strasznie i przykro mi widząc w jakim kierunku poszła ta seria. Kiedyś ten serial był rzeczywiście straszny i ciekawy jednocześnie, ale ostatnio coraz częściej chwytają się tematów politycznych itd mam nadzieję że po fali krytyki wrócą na odpowiedni tor i znowu będzie to kino grozy, a nie narzędzie do propagandy.

ocenił(a) serial na 2
Kleotin

Aha i zabawne jest zarzucanie homofobii na każdą negatywna ocenę podczas gdy po 1. Pozytywne oceny tego sezonu to zdecydowana mniejszość i to nie jest tak, że wszyscy się mylą a osoba której się podobał ma rację, bo sobie przy okazji ignoruje zamysł całego AHS i komuś akurat nie przeszkadza robienie z tego melodramatu który już nie jest horrorem po 2. Sezon jest zjechany przez same środowiska lgbt xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones