PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 975
ocen
7,7 10 1 87975
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Jestem pod dużym wrażeniem AHS, jednak coś co psuło mi przyjemność oglądania serialu to...okropna ramówka.
Stare zdjęcia dzieci, płomienie, słoje z częściami ciała w formalinie... Ok, w końcu miał być horror. Jednak te okropne dźwięki! Za każdym razem musiałam je przewijać albo wyciszać, bo tego nie dało się słuchać.
Jakby zepsuty ciągnik jechał po dziurawej drodze.
Miało być strasznie, ok, ale mogli już wstawić jakieś dźwięki pozytywki, niepokojącą muzykę, a nie takie "pierdzenie starego basu".
Żadna inna ramówka tak mnie nie irytowała :) A Wy macie innych drażniących faworytów? :)

ocenił(a) serial na 6
BeaKiddo


Mam dokładnie odwrotne odczucia - ścieżka dźwiękowa w czołówce jest rewelacyjna i mogłabym jej słuchać bez końca. Po każdym odcinku nucę sobie właśnie te basy i przez parę godzin słyszę je w głowie. Właśnie dziś mówiłam do męża, jak oryginalna i uzależniająca jest ta melodia w czołówce, a teraz natknęłam się na Twój komentarz, który mówi coś całkiem przeciwnego. Jak widzisz, co ucho, to inny gust ;-)

ocenił(a) serial na 8
misery76

To prawda, mnie aż ciarki przechodzą na samo wspomnienie :) Za to chętnie nucę sobie "Dominique, nique, nique" ;) z drugiego sezonu, haha. :)

ocenił(a) serial na 6
BeaKiddo


Nie oglądałam jeszcze drugiego sezonu, więc nie potrafię się do tego odnieść.

ocenił(a) serial na 9
BeaKiddo

czolowka jest swietna, jedna z najlepszych jakie widzialem, zapada w pamiec rownie dobrze jak xfiles

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones