Arcane
powrót do forum 1 sezonu

Nie rozumiem dlatego Singed mówi do Viktora, że ta mutacja musi przetrwać. Na początku Viktor( jako mały dzieciak gniewa się ),a potem przychodzi do Singeda i mówi, że rozumie? Ale co?

Amika27

Z tego, co zrozumiałem, to ta istota była źródłem Migotu (shimmer), dlatego Singed desperacko próbował ją ocalić. Viktor jako mały chłopiec nie chciał, żeby ten stwór cierpiał, dlatego liczył, że Singed pozwoli jej umrzeć w spokoju, tymczasem ten upadły naukowiec znalazł sposób na jej przetrwanie i pozyskanie cennego narkotyku. Potem Viktor jako dorosły człowiek zrozumiał postępowanie Singeda. Wszystko toczy się o rozwój i postęp techniczny wbrew obowiązującym regułom. Tak to odebrałem z serialu, ale mogłem coś pokręcić.

fanatyk12

Po części masz rację, bo nigdzie wprost nie zostało powiedziane, że migot pochodzi od Rio, cholerka, nawet w całym lore ligi tego nie ma, ale jest teoria mówiąca o tym, że owa substancja może mieć związek z Pustką (Void'em), czyli wymiarem z którego wkrótce, będą wychodzić potwory.

juchacz17

Nie jestem pewny, co do słuszności mojej hipotezy. Wydaje mi się, że to ma sens, ale nie znam się na lore Ligi Legend. Wywnioskowałem to z tego, że Rio była podłączona pod te przewody. Po drugie Singed cały czas utrzymywał ją przy życiu twierdząc, że jest bardzo ważna. Jednak patrząc z innej strony, to może Rio powstała jako skutek uboczny zakażonej wody, więc teoria z Pustką ma więcej sensu?

ocenił(a) serial na 10
fanatyk12

Nie wpadłem, że Rio może być źródłem Migotu ;o. Osobiście myślę, że chodzi po prostu o to, że mutacja musi przetrwać, żeby móc dalej kontynuować eksperymenty( i ewentualnie mutować ją dalej), a nie cofnąć się do punktu 0 w razie śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones