PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 273
oceny
7,3 10 1 63273
6,0 2
oceny krytyków
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przedostatni odcinek sezonu i producenci pokazują nam dramat całej rodzinki ??!! Ten serial jest już naprawdę dnem totalnym. Miałem nadzieję, że Darkh i Malcolm utrzymają ten sezon, ale nawet epicka śmierć Black Canary już mu nie pomoże. Chciałem, aby do serialu wrócił Slade Wilson, ale skoro obiecał on, że zabije Felicity, chyba było by tylko więcej dramy i jej narwanej mamuśki.

Wracając do ostatniego odcinka - okazało się, że Genesis ma na celu zniszczenie świata. Jak można odczuwać jakikolwiek niepokój skoro na ekranie pokazują dramat rodziny Smoak - ba! żeby to był dramat. Wszystkie postacie czepiają się Noah, który ma najwięcej oleju w głowie.

Ala ta Donna, ta tępa blondyna (nie obrażam tutaj wszystkich blondynek) wkurza mnie najbardziej. Ja rozumiem, że chcą pokazać, że nie jest ona zbyt inteligentną osobą, ale robienie z niej totalnej kretynki ? Nasi "wspaniali hakerzy" chcą ratować świat, a ta im wyskakuje dzieckiem, bo myśli, że zostanie babcią ?

Naprawdę nie rozumiem producentów. Dałbym ostatniemu odcinkowi 10/10 gdyby w końcówce Darkh wtargnął do ich domu i zabił obie te idiotki razem z Curtisem, którego też nie znoszę.

W tym serialu powinni zostać tylko Oliver, Thea i Digg + nasze czarne charaktery typu Malcolm, Slade.
Arrow stał się jakąś telenowelą. Robi się z tego jakaś "Moda na sukces". Wiem, że niektórzy mogą zaraz zacząć pytać, po co oglądam ten serial. Po prostu chciałem się podzielić swoimi przemyśleniami. Od początku seriali miałem do niego ogromny sentyment, nawet w 3 sezonie. Ale tego co teraz widzę na ekranie nie mogłem nie skomentować. Sądzę, że większość ma podobne odczucia.
Dziękuję :)

ocenił(a) serial na 7
359

Ciężko się z toba nie zgodzić . Większość ma podobne odczucia

ocenił(a) serial na 2
coolerss

359 święte słowa . Zgadzam się z tobą 100 % . Ten serial jest już nie do uratowania nic mu nie pomoże . Powinni skończyć na 5 sezonie a nie dawać mu 6 . Może jeszcze Donna dołączy do głównej obsady to wtedy chyba tylko reżyser będzie w domu oglądał . Więcej głupot nie da się już wymyślić chyba hakowanie z wybuchami z przewodów . , w przedostatnim odcinku wywalić dramaty rodziny Smok , nie wiem kto to wymyślił ale dla mnie jest idiotą , komu się to niby podobało chyba fanom mody na sukces którzy tego serialu nie oglądają bo myślą że to serial o superbohaterze !!!!!!!! Sceny walki to już nawet nie będę komentował bo to porażka , niech ktoś kto kręci te sceny najpierw oglądnie sobie Daredevila , nawet Banshee , a nie takie balety robią po 5 piruetów a w tym czasie 2 albo 3 ludzi Darka stoi i czeka aż dostanie w ryj . Nie wspomnę że Thea z jej wagą powinna walić bo mordach takich typów po 95 albo 100 kg co najmniej kilka razy i powinni wstawać a nie jeden sierpowy od 45 albo 50 kg babki i on leży jakby dostał strzał od Pudziana . Poza tym jak widzę że Felka hakuje bazy firm , placówek rządowych w 10 sekund to się zastanawiam czy w USA ludzie są ograniczeniu umysłowo . Ostatni odcinek a ci dają innego aktora z dłuższymi włosami żeby zagrał Alexa jakby się tego nie dało nakręcić jak właściwy aktor był na planie , Ciekawi mnie ży mają jakieś wycięte sceny w tym serialu bo czasem wydaje mi się że wprowadzają matkę Felki bo nie mogą skleić odcinka na 42 minuty . Dark wychodzi sobie z jaskini i nic im nie robi , serio Kur....... to tak jakby zastać w domu złodzieja i wyjść , WTF ????? Moja ocena dla tego serialu na chwilę obecną to 1 , Jeszcze finał i koniec !!!!!!!!!!!!!!! nie ma opcji że będę oglądał 6 sezon chyba że w finale zginie Donna i Felka to wtedy tak . Taki dobry serial tak zniszczyć ,zgnoić maskara moda na sukces !!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 2
Daniel_Kot

Na początku miało być 4 a nie dawać mu 5 sorka . pisałem na szybkości i źle wybrałem liczby :) mój błąd "_

ocenił(a) serial na 8
Daniel_Kot

Śmierć Felki ... ach marzenie. A mogli właśnie ją wsadzić do tego grobu zamiast Laurel :(

ocenił(a) serial na 6
359

Ech, a pamiętasz jak w 1 i 2 sezonie wszyscy wieszali psy na Laurel jaka to jest beznadziejna (bo była!). A koniec końców w porównaniu z Felką to okazała się wręcz zajebistą postacią - i to dopiero jest smutne.

ocenił(a) serial na 8
Mordechaj_Sauerland

Dokładnie. Jak Laurel została Black Canary jej postać nabrała większego znaczenia. A Felka ? Nic absolutnie nie wnosi, przeszkadza i irytuje razem z rodzinką i jej podobnymi przyjaciółmi. Dobrze, że w finale aż tak wiele jej nie było.

ocenił(a) serial na 10
359

Ten serial to już dno totalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones