PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 234
oceny
7,3 10 1 63234
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Bo poprzedni temat skończył nam się po 2 dniach :) A jak to wcześniej wspomniałam, sesyjki AA
gdzieś się muszą odbywać :P

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Dziękuję bardzo !

ocenił(a) serial na 9
MagdaLena121

tylko kopia tego odcinka (ta która wyciekła) jest jakaś "niedorobiona, trzeba poczekać do jutra

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Może się okaże że Nysa nie jest córką Rasa ;)

Kawusia25_2

Arrow | Brotherhood Trailer | The CW , 4x07
http://www.youtube.com/watch?v=4YyXQwAND_Q

Andy jest jednym z "Duchów", czyli sprawdziły się przewidywania co do niego. To mam być ten szok dla Team Arrow. Jednak coś z tajemnicy życia prywatnego Damiena ma być jeszcze do 9 (lub 10) odcinka. 4x07 to ma być odcinek z akcją wokół Diggle.
W 9 (być może też w 10) odcinku będzie wskazówka kto jest w grobie z końcówki 4x01. Mają być sceny, w których zostaną pokazani bohaterowie, gdzie każdy z nich się znajduje w chwili, gdy dojdzie do śmierci tej osoby.
Z tego co wiadomo w 10 odcinku były nagrywane sceny w szpitalu. Prawdopodobnie ktoś z Team Arrow zostanie ranny (być może Felicity, bo to by pasowało do oświadczyn itd. najpierw radość, potem boom jak w w "Arrow"). Nie sądzę, aby to było powiązane z grobem, choć być może producenci tak poprowadzą ten wątek, aby przez ponad miesięczną przerwę w emisji serialu podgrzewać atmosferę wśród widzów. Nie zdziwiłabym się, aby w finale 4x09 pokazano więcej niż jedną osobę w sytuacji zagrożenia życia. Tak jak pisałam to więcej niż miesiąc w emisji i serial musi zrobić sobie reklamę. Jeśli wątek z grobem nie zostanie wyjaśniony przerwy świątecznej następny możliwy termin jest około odcinka 15. Najbardziej przełomowe wydarzenia w "Arrow" są zwykle w odcinkach 1, 9, 15, 20, 23. Wiąże się to min. z walką o reklamodawców. Katrina Law jest w stałej obsadzie innego serialu, więc wątek Nyssy pewnie zniknie na jakiś czas lub na dobre. Na początku sezonu producenci i Amell zapowiadali sceny między Malcolmem i Felicity. Jeszcze ich nie było, Malcolma jest niewiele jak do tej pory, jego rola jest niejasna, tym bardziej mnie one ciekawią. Ma dojść do walki GA z kimś z rodziny Wilson. Wcześniej Amell dwa razy wspominał, że chętnie w serialu zobaczyłby syna Slade'a, być może więc chodzi o jego postać. Może w grę też wchodzić Adaline Kane Wilson, żona Slade'a, powiązana z HIVE. Producenci wcześniej zapowiadali, że chcieliby w tym sezonie mieć kobiecy czarny charakter.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Z przyjemnością czyta się Twoje wpisy :) Ogólnie to myślę o tym że na nagrobku będzie widniało nazwisko albo policjatna Lance'a albo Thea.

W ogóle co powiesz o zakończeniu ostatniego odcinka? Chodzi mi o tą kostkę

Ra_s_al_Ghul

Czytałam opinie, że to może być Mother Box. Do czego dokładnie służy to fani stawiają na przemieszczanie się w czasie, teleportacje lub, że to miejsce, gdzie przebywa Vandal Savage. W każdy razie to coś co jest bardzo potężne. Crossover sprawi, że życie któryś z postaci z "Arrow" bardzo się zmieni. Musi to mieć związek z Damienem lub VS. A propos crossovera w tym roku to trzeba oglądać obie części, bo to właściwie jeden odcinek w dwóch godzinach z ciągłą akcją.

Jak ktoś czeka na Olivera z kozią bródką to się doczeka w 1x06 LOT. Będzie Oliver z przyszłości, więcej dokładnie nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

No pewnie VS to ten potężny sojusznik o którym mówił Damien w którymś tam z odcinków do Lance'a. Ciekawy ten motyw z Green Arrowem z przyszłości. A Grodd teraz dopiero się stanie Groddem :) i będzie miał armię małp :) albo będzie chciał podbić Ziemie-2 albo wróci do Ziemi-1

Ra_s_al_Ghul

Green Arrow lub po prostu starszy Oliver Queen z brodą. Nie wiadomo co LOT wymyśliło. Wiadomo, że Oliver będzie miał scenę z Rayem w tym wspomnianym odcinku LOT.
Na temat The Flash raczej się nie wypowiem, bo nie oglądam tego serialu. Tylko wtedy, gdy są crossovery lub ktoś z "Arrow" jest tam gościnnie. Z tego co czytam o wydarzeniach we "The Flash" to całkowicie nie moje klimaty.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

No ale klimaty z Flasha będą motywem przewodnim w LOT.

Ra_s_al_Ghul

Z tego co czytałam to w LOT ma być inaczej niż w "Arrow" i w "The Flash", jeszcze inny klimat serialu. Mnie z LOT najbardziej interesują Vandal Savage i Ray Palmer, ale tylko dla nich serialu nie będę oglądała. Oni będą tam tyle razy skakać w czasie, że tak naprawdę trudno stwierdzić czy cokolwiek tam zrobią wpłynie na pozostałe seriale. Mogą tyle razy coś pozmieniać, że w rzeczywistości nic nie zmienią. Producenci zapowiedzieli, że postacie z LOT nie będą mogły ratować samych siebie cofając się w czasie, bo byłyby z tego zbyt duże konsekwencje itd, więc jestem tylko ciekawe co w takim razie stanie się w "Arrow" i "The Flash" skoro wszyscy zginęli, a Barry potem to zmienił. Czy tak naprawdę oni się są w jakiejś innym czasie i nie stworzyli kolejnej rzeczywistości, czy coś w tym rodzaju czy też chodzi po prostu o "ofiarę", która przywróci równowagę. Jednak w 4x08 zginęło całe miasto, a może i więcej. Producenci mocno wstrząsnęli universum i konsekwencje mogą być takie jak by nikt nawet nie przypuszczał.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Może się zrobić taki paradoks jak we "Flashpoint Paradox", ciekawym jest to że Vandal mówił o tym że widział śmierć Człowieka ze Stali i Upadek Mrocznego Rycerza. Więc te wydarzenia z Arrow i Flash mogą być tylko alternatywą. Stąd też to nie Batmana Ra's wybiera na swojego następcę, a poza tym to nie Nyssa zostaje następczynią Ra'sa a Malcolm.

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

Crossover Arrow/Flash

TUESDAY, DECEMBER 1

THE FLASH/ARROW CROSSOVER – PART 1

THE FLASH
“Legends of Today” — (8:00-9:01:00 p.m. ET) (Content Rating TBD) (HDTV)

PART ONE OF THE EPIC CROSSOVER WITH “ARROW” — In its second major crossover event with “Arrow,” Vandal Savage (guest star Casper Crump) arrives in Central City and sets his sights on Kendra Saunders (guest star Ciara Renée). After Vandal attacks Kendra and Cisco (Carlos Valdes), they turn to Barry (Grant Gustin) for help. Realizing how dangerous Vandal is, Barry takes Kendra to Star City and asks Oliver and team to hide her until he can figure out how to stop Vandal. However, things quickly go from bad to worse when a man with wings AKA Hawkman (guest star Falk Hentschel) shows up and flies off with Kendra. Meanwhile, Harrison (Tom Cavanagh) develops a serum to make Barry run faster and asks Jay (guest star Teddy Sears) to test it out. Ralph Hemecker directed the episode with story by Greg Berlanti & Andrew Kreisberg and teleplay by Aaron Helbing & Todd Helbing (#208). Original airdate 12/1/2015.


WEDNESDAY, DECEMBER 2

THE FLASH/ARROW CROSSOVER – PART 2

ARROW
“Legends of Yesterday” — (8:00-9:01:59 p.m. ET) (TV-PG, V) (HDTV)

PART TWO OF THE EPIC CROSSOVER WITH “THE FLASH” — Oliver (Stephen Amell) and Barry Allen (guest star Grant Gustin) take Kendra Saunders (guest star Ciara Renée) and Carter Hall (guest star Falk Henstchel) to a remote location to keep them hidden from Vandal Savage (guest star Casper Crump) while they figure out how to defeat him. Malcolm (John Barrowman) arranges a meeting between Vandal, Green Arrow and The Flash that doesn’t go as planned. Meanwhile, Felicity (Emily Bett Rickards), Thea (Willa Holland), Diggle (David Ramsey) and Laurel (Katie Cassidy) work with Team Flash to come up with a weapon powerful enough to destroy Vandal Savage. Thor Freudenthal directed the episode with story by Greg Berlanti & Marc Guggenheim and teleplay by Brian Ford Sullivan & Marc Guggenheim (#408). Original airdate 12/2/2015.

SapphireBlue

jest pierwsza zapowiedź crossovera .. http://moviesroom.pl/zobacz-pierwsza-zapowiedz-crossovera-arrow-i-the-flash/

ocenił(a) serial na 10
SapphireBlue

Zdjęcia z Crossovera ;)

http://www.spoilertv.com/2015/11/the-flash-episode-208-legends-of-today_24.html
http://www.spoilertv.com/2015/11/arrow-episode-408-legends-of-yesterday.html

ocenił(a) serial na 10
SapphireBlue

W odcinku 4x08 Oliver dowie się o synu

źródło: New Zealand Promo ; http://www.spoilertv.com/2015/11/arrow-episode-408-legends-of-yesterday_26.html

SapphireBlue

Syn Olivera ma na imię William, czyli Guggenheim mówił prawdę, że nie będzie Connora w "Arrow", a jeśli miałaby się gdzieś pojawić ta postać to nie będzie on biały. Czyli informacje/plotki o ciemnoskórym Connorze, niespokrewnionym z Oliverem, w LOT wydają się coraz bardziej prawdziwe. To nowozelandzkie promo zrobiła chyba wielkiego spoilera, może to ten, którego zapowiadali producenci, że takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewa. Tylko tak naprawdę większość widzów spodziewało się tego dziecka w crossoverze, skoro ekipa wyruszy do Central City. Ciekawe, że to Barry powie Oliverowi o pokrewieństwie. Może to wypłynie przy okazji pracy Barry'ego, a może Oliver poprosi go o zrobienie badań DNA, jak już dowie się o możliwości, że ma syna.

Kawusia25_2

Trochę spoilerów na najbliższe odcinki. W crossoverze będzie powrót do wątku dziecka Olivera. Tym razem jest to już oficjalna informacja z produkcji. Na koniec 4x09 widzowie mają być bardzo źli. To słowa głównego producenta, Berlanti'ego. Ze spoilerów od Amella wiadomo, że jazda limuzyną nie zakończy się dobrze. Jeśli ktoś kochał świąteczną piosenkę The Little Drummer Boy, to ją znienawidzi. Melodia ma być w takcie jazdy limuzyną. Z tego co wiadomo ze wcześniejszych spoilerów do limuzyny wsiądą Oliver i Felicity po oświadczynach na politycznym spotkaniu. Prawdopodobnie więc dojdzie do wypadku, może spowodowanego przez Damiena (lub Anarky'ego, bo on wraca chyba w 4x09, na pewno w okolicach tego odcinka). Niektórzy zakładają, że jak tytuł odcinka jest "Dark waters" to limuzyna wpadnie do wody i będzie wyglądało, że ktoś nie przeżył (oczywiście ten tytuł może mieć też związek z czymś całkiem innym). W każdym razie na koniec odcinka, bo ze spoilerów do 4x10 wiadomo, że nagrywano sceny w szpitalu. Skoro sceny z limuzyną rozegrają się w święta, będzie to około 3 miesiące po premierze. Nie pasuje to w takim razie do wątku z grobem, bo ta śmierć ma nastąpić 6 miesięcy po premierze. Jednak ma być też scena z przyszłości, która więcej wyjaśni w tym wątku. W 4x12 na jeden odcinek powraca Roy, który będzie miał sceny z Theą, ale też innymi postaciami. Produkcja zatrudniła aktora, który zagra ojca Felicity. Informacja o tym kto to jest ma być ujawniona najprawdopodobniej w tym tygodniu. Wygląda więc na to, że najwcześniej pojawi się w 4x12. Diggle i Lyla pojawią się "The Flash", gdzie będą pomagać w schwytaniu kogoś z Suicide Squad.

Kawusia25_2

W 4x11 będą retrospekcje z przeszłości Diggle'a, razem z jego bratem. W tym samym odcinku widzowie poznają kryptonim Felicity. Wiadomo tylko, że jedna z jego liter to "a".

bambi_8

Jakby ktoś nie widział.Jest nowy zwiastun Legends of Tomorrow

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Oracle :)

Kawusia25_2

W 4x12 pojawi się nowy czarny charakter, Noah Kuttler/The Calculator, techniczny geniusz i kryminalista, który stanie się przeciwnikiem Team Arrow, po tym jak zacznie szantażować Roya. Roy wraca tylko na jeden odcinek, 3x12, a Kuttler ma być w co najmniej dwóch odcinkach, 3x12 i 3x13. Ze względy na techniczne zdolności i wcześniejszą informację, że wiadomość o obsadzeniu ojca Felicity pojawi się w tym tygodniu, wygląda na to, że to najprawdopodobniej ta postać. 4x14 wyreżyseruje, podobnie jak 4x07, James Bamford, który w produkcjach Berlanti'ego zwykle pracuje jako koordynator scen walk i szef kaskaderów.

użytkownik usunięty
bambi_8

Pobrał ktoś odcinek 8? Nigdzie nie mogę znaleźć.

ocenił(a) serial na 10

Przecież jeszcze nie było premiery.Dopiero w grudniu.Filmweb nie nadąża

użytkownik usunięty
mario_1981

Aha, dzięki za info.

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

https://www.youtube.com/watch?v=svTQpYz0EG0 promo z jutrzejszego odcinka, wielu ucieszy scena z 4 sekundy:) Pewnie jakoś to odkręcą niestety.

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

Tytuły najbliższych odcinków:
-> 4x09 -Dark Waters - 09.12.2015
-> 4x10 - Blood Debts - 20.01.2016
-> 4x11 - A.W.O.L. - 27.01.2016
-> 4x12 - Unchained - 03.02.2016

oraz promo 4x09 http://www.spoilertv.com/2015/12/arrow-episode-409-dark-waters-midseason.html

ocenił(a) serial na 10
SapphireBlue

Dobra okazja, żeby się trwale pozbyć Felicity.Ale to by było zbyt piękne.Z drugiej strony, to był by to prawdziwy dramat i jednocześnie jakiś mocny akcent w serialu, jak śmierć Moiry, choć akurat tamta akcja była naprawdę mocna i w sumie wstrząsająca z uwagi na okoliczności.
Dla niektórych było by szokiem, gdyby się okazało, że twórcy zrobili w wała miłośników mody na sukces w Arrow i spiknęli go z informatyczką tylko po to,żeby ją w niedługim czasie trwale usunąć.Wtedy jak dla mnie, to miało by to sens i rzuciło by nowe światło na znienawidzony trzeci sezon.
No i co to się stało, że nikt (chyba) nie założył jeszcze tematu do odcinka ósmego? W trakcie emisji pierwszych dwóch sezonów, rzecz nie do pomyślenia.Chyba rzeczywiście ten serial się kończy, skoro nawet się ludziom paru słów nie chce napisać.

Kawusia25_2

W 4x13 powraca do serialu Donna Smoak. Wcześniej będzie jeszcze w 4x09 i 4x10. Ze zdjęć promocyjnych z 4x09 widać, że jej związek z Lancem jest już dosyć zaawansowany. W tym odcinku jeszcze inna para "ujawni się". Zapewne chodzi o Theę i Alexa, skoro to teoretycznie odcinek świąteczny, więc jak najlepszy czas na miłość. Oczywiście Darhk ma inne plany, jak widać w promach. Wygląda na to, że on zamknie w komorach z gazem (?) raczej wszystkie bliskie osoby Olivera. Fani wypatrzyli: Theę, Diggle'a, Laurel, Quentina, jeśli ich oczy nie mylą, ale proma najbardziej skupiają się na Felicity, dział PR wie jak reklamować, aby przestraszyć/zachęcić widza. Proma są też tak skonstruowane, że raczej są mylące co do tego, które wydarzenia będą po których i być może coś będzie snem (?), albo nastąpią konsekwencje skoku w czasie z 4x08. Barry widział siebie dwa razy, Laurel wypowiedziała zdanie o deja vu, w momencie, gdy nie mogła mieć wrażenia, że coś wcześniej przeżyła, jak nie była w pierwszej walce z Vandalem. Albo to błąd ( po leczeniu Olivera herbatką i jego "przemieszczającej się" ranie 3 sezonie wszystko jest możliwe), albo więcej niż 2 razy doszło do walki i coś stało się z czasem. Być może to nie ma znaczenia.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

dodatkowo raczej potwierdzone info : Felicity wyląduje na wózku.... Sa zdjęcia z planu na których widać wózek inwalidzki w mieszkaniu livera i Felicity wiec to raczej pewne że Felka zostanie sparaliżowana

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Myślisz że sprawdzi się ten czarny scenariusz?...
Jakoś tego nie widzę.

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

To ponoć ma być tymczasowe... bo Barry i Star Labs postawia ja na nogi ;-p Taka teoria krąży ;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

No tak w taką teorie uwierzę;p miejmy nadzieje że nie pójdą jednak w stronę tej całej Oracle.
Oglądamy mid-season live?;D zapowiada się nieźle :-)

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

No jasne ze oglądamy ;p DD będzie chciał zabic The Diggle i Felke ;p Tego opuscic nie mogę :-)
Mi się nigdy nie podobała ta opcja z Oracle- ale chyba to zrobia... Bo Felka ma dostać swój pseudonim w 11 odcinku wiec na pewno będzie to Oracle. Mam tylko nadzieje ze będzie spraliżowana tylko przez jakiś czas.

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Będzie już na zawsze inwalidą hehe:P

ocenił(a) serial na 7
Christopher_filmweb

Wypluj te słowa Christopherze :D

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Bo co??:P

ocenił(a) serial na 7
Christopher_filmweb

Ty już wiesz jaka kara może Cie spotkać;p

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Wózek mogą wypożyczyć ze starlabs

ocenił(a) serial na 7
taPcz4N

Haha nie załamujcie mnie;p

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Taki sam jak miał Wells, idealnie;)

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Hmm, może mnie porwiecie i wykorzystacie w nieczystych celach:D

ocenił(a) serial na 7
Christopher_filmweb

Przestań marzyć;D haha

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Taa marzenia... A kto wie co Tobie siedzi w głowie, może masz tak kosmate myśli jak Kawusia?:P

ocenił(a) serial na 7
Christopher_filmweb

Zapewniam Cie że tak kosmato tam nie jest haha;p

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

No nie wiem, chyba będę musiał Ci uwierzyć na słowo:P

ocenił(a) serial na 7
Christopher_filmweb

Haha;D ależ z Ciebie ryzykant;D

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

To ja również pojawie się w nocy:D
Kurde mi tez się to średnio podoba a nawet wcale. Jeśli Felka będzie dłużej sparaliżowana to średnio widzę Olicity:/

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

na poacztku tez tak myślałam... ale teraz już nie. to tylko wzmocni ich związek- pokaże ze nie wiadomo co by się działo oni zawsze będą razem. Teraz bardziej mnie martwi to kłamstwo Olivera.

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Moze i masz rację ;p panikuje: D haha
..ale widziałaś jak to skończyło sie przed tym niż Barry cofnął się w czasie...
Oliver znów się pogrąży kiedy prawda wyjdzie na jaw:(

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

to jest tylko jeden ze scenariuszy... może stać się całkiem inaczej... jeśli ona się dowie od niego to będzie dbrze jeśli inaczej to będzie wsciekła ale nie sadze ze Go zostawi.
Ps widziałaś nowe promo które wyszło przed chwilą?
wiec chybajednak będzie tak ze Oliver uratuje Fel z komory gazowej a na koniec będą mieli wypadek limuzyną i Felka się będzie topic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones