PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 234
oceny
7,3 10 1 63234
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Bo poprzedni temat skończył nam się po 2 dniach :) A jak to wcześniej wspomniałam, sesyjki AA
gdzieś się muszą odbywać :P

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Nie widziałam ponieważ aktualniaktualnie stoję w korku:p
Mhm...no ja cos tak czytam że jednak On ją uratuje.
Myślę że to będzie godny odcinek:D

Masz racje jak On zdecyduje się jej powiedzieć to powinno być ok ale pytanie czy to zrobi:D raczej juz nie zamiota tego wątku pod dywan:p
Jak Ci się podobal mały Will?:D

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

...aktualnie*

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

wiesz do dzieciaka nic nie mam ;-p Ale Ebola mnie wkurzyła w 1 sekundzie;p
widać w zwiastunie jak Malcolm i Kurczak przychodzą na ratunek. DD porwie Felke, Diggle i Thea- bo chce zabić najważniejsze dla Olivera osoby.

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

...ale przyznasz że taki mało podobny do tatusia:D
Taa...mnie też. Chociaż wiesz Ona nas wkurza nawet kiedy nie pojawia się na ekranie:D

Oo czyli szykuje się niezła akcja;) Darhk jest cudowny:p a jakie ma szatańskie pomysły:D

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Ja Go uwielbiam ;-p Ale jak Mi tknie Diggle albo Felke to zabiję;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Ze mną nie jest inaczej:) choć przyznaje że Savage mu dorównuje: D
Wiesz co nie wiem kto lezy w tym grobie ale jestem juz tak ciekawa że nie umiem tego opisać :p

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Powiem Ci jedno to na pewno nie Felka. Reszty nie jestem pewna ale obstawiam dzieciaka. A jak By to była Laurel to bym poszła na kolanach do Częstochowy ;p

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Potem się jeszcze okaze ze to nie jest Jego syn;-p Znasz Guggiego on lubi takie dramaty;-p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Ja się chyba zabiore z Tobą :D haha ...trzymajny kciuki za Laurel zasługuje na to :DD

Nie to na pewno jego syn:p

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Ona jak nikt inny na to zasługuje;p żeby wąchać kwiatki od spodu :-)

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Oj już widzę to oczyma wyobraźni :-) :-)

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Ja to ciągle widze;-p w każdym odcinku ;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Za jakie grzechy Ona nas tak prześladuje?;D
Pierwsza część crossover'a bez jej udziału był balsamem na zmęczone oczy;p

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Nie uśmiercą dziecka w serialu takiej stacji jak CW, z tego samego powodu nie ma dzieci zombie w The Walking Dead:), jak już raczej zabiją mu matkę, i będzie dramat bo Felka się dowie o dzieciaku.

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

właśnie nie wiem... co takiego zrobiłyśmy ze karzą nas tym kurczakiem....
wiesz ja ogladajac 1 czesc to nawet nie zauważyłam ze jej nie ma... ;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Ja się zorientowałam po fakcie;D wiesz było za dobrze i szukałam tego przyczyny.

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

ja się po odc zorientowałam ze on był tak dobry bo nie było tej zarazy w nim :-) a Arrow mi się już mniej podobał- wiadomo dlaczego.

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Tak...ja już pisalam gdzieś tutaj ze odcinek Arrow był gorszy.
Mógłby jej ten Oliver powiedzieć ...ciekawa jestem jej reakcji na wieść o synu.

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Ona nie będzie miała pretensji o dziecko- wiesz jaka Jest Felka ba nawet mysle ze Ona jak by wiedziała to zachęcała by Olivera do poznania Go. Tutaj problem będzie taki ze Oliver to przed nią zataił- a do tej pory mówił jej wszystko..

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

No tak ...w sumie nie wiem czego On się boi jeleń jeden;/

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Bo Barry mu powiedział ze ona Go zsotawiła/rozstali się....
Jednym słowem Barry namieszał bo jej nie chodziło ze fakt ze ma dziecko tylko o to ze jej nie powiedział. A Barry mu powiedział ze ona go zostawiła bo dowiedziała się ze ma dziecko- wiec głupi Oliver postanowił zatrzymać to dla siebie bo myśli ze ona Go zostawi.

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Tak to wyszło...ale Oliver dobrze wiedział ze gdyby teraz powiedział jej od razu to jej reakcja byłaby inna...On jak zwykle kombinuje, z reszta Felicity i tak zauważyła ze cos jest nie tak...
...ale teraz będzie to na co czekamy juz od dawna;p

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

masz na myśli kolano i magiczne słowa? ;-p
Felka nie jest głupia ale ona nie będzie Go meczyc tylko poczeka az on sam się zdecyduje żeby jej powiedziec

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Dokładnie mam na myśli ten obraz;p
Pewnie tak będzie...czyli podgrzeją troszkę atmosferę tajemnicy haha

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

wiesz wogole to z tym kolanem to będzie tak ze to nastąpi a potem będzie krach w limuzynie :-(
Nie wiem jak Ciebie ale mnie wkurzaja te dramaty- 3 sezon wystarczy ale oni widać się niczego nie nauczyli. Wendy i Troll to lubia wiec będą się tak bawić.

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Magda przecież ja przez cały ostatni sezon mowilam jak bardzo żenujące są te wieczne rozterki, jak ciężko na to patrzeć wiec owszem mam tego po dziurki w nosie ;D
Powiem nawet ze przez te wieczne smęcenie serial stracil w moich oczach.

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

wiem o czym mówisz... mnie to wkurzało i wkurza... fakt w 4 sezonie jest już lepiej... ale ten watek z dzieckiem zapowiada powtórke tego smęcenia.

MagdaLena121

ale co on jej właściwie mówił?? bo jak dla mnie to ona nic nie wie co Oliver robił przez pięć lat na wyspie.
Po prostu ma kolejny sekret, a scenarzyści mają teraz okazję żeby zwiększyć poziom dramatu między tą parą bo w 3 sezonie był on niewystarczający :)

ocenił(a) serial na 10
greet

chodziło mi o to ze on jej mówi teraz wszystko.... owszem ma sekrety jeśli chodzi o przeszłość ale mi chodziło o terażniejszosc...
Ja mam dość ich dramatu dlatego mnie to tak wkurza... połączyli ich i mogli by ich zostawić w spokoju.

MagdaLena121

mówi o wszystkim co nie ma dużego znaczenia. Pojawiła się ważna kwestia i ją zataił. Moim zdaniem Oliver taki już jest. Przesiąkł tajemnicami i sekretami. O genialnym planie pokonania rasa też swojej ukochanej nie powiedział ani najlepszemu przyjacielowi. No wiem niby nie chciał żeby się wydało i takie tam ale było to słabe.

ocenił(a) serial na 10
greet

w sumie racja...i dlatego to mnie wkurza Bo on się zmienił widać to ale nie do końca bo jak zwykle coś ukrywa... On niby chce dobrze ale wychodzi żle. A potem będzie biadolił ze popełnił bląd.

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

No ale przecież Laurel zginęła w ostatnim odcinku, was to nikt nie zadowoli :)

ocenił(a) serial na 10
taPcz4N

Ale nie na Amen ;p

ocenił(a) serial na 7
taPcz4N

Własnie nie na amen.
;D

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

To jest serial na podstawie komiksu a w komiksach nikt nie umiera tak do końca:)

ocenił(a) serial na 10
taPcz4N

Ale dla niej mogli by zrobić wyjątek :-)

ocenił(a) serial na 7
taPcz4N

Wielka szkoda.
Nie mów mi tylko ze jesteś jej fanem;D

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

A ona w ogóle ma jakiegoś fana ?:P

ocenił(a) serial na 7
taPcz4N

widzę ,,swój człowiek'' ;p
..a wiesz okazuje się że ktoś tam ja lubi

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Chyba tylko Guggenheim:)

ocenił(a) serial na 7
taPcz4N

Istnieje taka opcja haha

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Desperaci ;p Nie no rozumiem Black Canary wymiatała w komiksie - ale Serialowa wersja nawet w 1/3 nie jest taka jak komiksowa no Litości...

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Na pocieszenie powiem tylko że i tak wygląda lepiej niż ta w Smallville.:)

ocenił(a) serial na 10
taPcz4N

Najlepsza to jest Sara koniec Kropka- nikt jej nie przebije

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Serialowa w ogóle nie jest;p nie ma co tego ukrywać;D


ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Aktorka grająca Sarę przynajmniej widać że jest sprawna fizycznie, i wygląda bardziej kobieco,a Katie Cassidy albo ma tasiemca albo anoreksję.

ocenił(a) serial na 7
taPcz4N

Cos w tym jest jeśli chodzi o jej wygląd no chyba ze tak sama z siebie się wychudzila;p

Caity jest świetna dlatego juz nie mogę doczekać się LoT:-)

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Dobrze by było gdyby Oliver znowu zrobił się Badassem i sam potrafił nakopać do dupy kilkunastu chłopom a nie potrzebował do tego kilkuosobowego teamu .

ocenił(a) serial na 9
2Pac

Zgadzam się z Twoimi słowami. Po super treningu Ligii powinien być potężniejszy (pokonał Rasa!) od każdego zwykłego przeciwnika, w zasadzie to nawet na poziomie Damiena jeśli chodzi o walkę, a ciągle dostaje łomot i ktoś go musi ratować ;p

ocenił(a) serial na 10
marchewsz

Jak już pisałem, ciepłe kluchy i po prostu brak konsekwencji.Skoro Oliver po trzecim sezonie był na wyżynach swoich możliwości, to jakim cudem nagle dostaje od każdego? To się przysłowiowej kupy nie trzyma.Darkh, to ja rozumiem, ma jakieś moce, jakaś telekineza itd, więc z tym trudno walczyć, ale jego pachołki, to już właściwie normalni ludzie.Ja się boję, co będzie dalej, bo ten żenujący związek pogrąży ten serial na dobre.Zaczynało się świetnie, a teraz ponownie zaczyna odżywać schemat z trzeciego sezonu.Tam też na początku było nieźle,a potem serial się "unormował" i stał się operą mydlaną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones