PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 234
oceny
7,3 10 1 63234
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Bo poprzedni temat skończył nam się po 2 dniach :) A jak to wcześniej wspomniałam, sesyjki AA
gdzieś się muszą odbywać :P

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

hah zauważyłam;p Bo nie każdy rozumie naszą Rodzinkę;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Ale jak ktoś naprawdę bardzo pragnie spoilerów, to się przekopie :P

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

oj dokładnie;p ostatnimi czasy i tak nie ma dużo spoilerów w sieci;p Ale dla pewności natępny temt jaki założysz nazwij naszą szaloną rodzinką- wtedy nikt się nie będzie czepiać;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Ok przyjęte :)

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

No właśnie ..to jedna z tych osob , która pewnie pomyślała ze mamy nie równo pod sufitem haahaha;p

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

Powiem Ci nie pierwza taka osoba i nie ostatnia;p
Ale nie zrażajcie się dziewczęta xd

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Absolutnie nie:-) ...

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Jak chcecie to mogę nam teraz stworzyć nowiusieńki i tylko nasz temat :)

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

dawaj;p Nasza rodzinka potem się połapie co i jak;p;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

To już?

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

Tak;p czekamy Kawusia i tam się dopiero rozkręcimy;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Noo tak tyłek jak na faceta..mniam mniam ;D

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

oj tam;p zamknij oczy na tych gorszących zdjęciach ;p;p Boże odbija mi już;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

On jest Amellzing ;D

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

HAhahahahaha :D Rozbrajasz mnie :)

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Taka gra słów haha ;D

ocenił(a) serial na 10
agueda0712

ha ha Amellzing xd padam :-)

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

ja już szukam ;p muszę to zobaczyć;p

ocenił(a) serial na 7
MagdaLena121

Goluśki Oliver ...;D

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Chyba muszę sama przeczytać to co napisałam, skoro wam się tak podobało :P

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Noooo koniecznie ...;D

ocenił(a) serial na 5
Kawusia25_2

Bez urazy ale zrobiliście z tych tematów kompletny offtop o ile mi wiadomo temat ma zawierać informacje dotyczące następnych odcinków a nie podniecania się Amellem i jego klatą. Szczera lepiej stworzyć osobny temat do takich rozmów a nie robić syf w temacie o fabule. Takie coś zraża bo żeby przeczytać jakąś informacje trzeba się przekopać przez 5 stron pierdół.

ocenił(a) serial na 7
MrInsane

Masz rację. Na temacie o tym tytule wszystko się zaczęło i chcieliśmy to pociągnąć. Ale skoro przeszkadza to się przerzucimy w następnym temacie :) A znając życie długo nam to nie zajmie, może 2 - 3 dni :)

ocenił(a) serial na 9
Kawusia25_2

dawno mnie mnie było na forum... wchodzę, a tu już 4. post... :D i osoba wiodąca to Kawusia :D:D:D

trochę poszarżowałyście z MagdaLeną :D

wracając do serialu to nie mogę się doczekać jak rozwiążą kwestię Ray'a/Atoma... ciekawe czy zadebiutuje w tym sezonie i czy bedzie big fight Olivera z Palmerem o Felkę :D

pozdr

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

nowe promo New Zealand do drugiej części crossovera :))
https://www.youtube.com/watch?v=XnH1M9jDkPg&feature=youtu.be

bzyczek881126

Proma z Nowej Zelandii są najlepsze.

Jakiś czas temu czytałam, że w odcinku 9 okaże się jakie naprawdę są sojusze wśród postaci. Spodobałby mi się pomysł, gdyby okazało się, że Malcolm ma coś wspólnego z Argus i Amandą. Argus jest na całym świecie i Malcom mimo wszystko czuje się tak swobodnie, co jest dziwne. Nie mówiąc o tym, że długi czas on i Thea byli na Corto Maltese, gdzie Argus ma swoich agentów.

Kostium Atoma ma być podobno najlepszy ze wszystkich dotąd wykonanych dla universum Arrow. Jeśli tak jest, będę bardzo zdziwiona jeśli nie będzie osobnego serialu dla tej postaci. Albo wspólnego dla Atoma i Firestorma , bo z tą drugą postacią producenci "Arrow" i "The Flash" wydają się również wiązać duże nadzieje.

bambi_8

Bambi, na pewno zrobią spin off lub Atom po prostu przejdzie do Flasha. Na pewno nie widzę go na stale w Arrowie, bo byłoby już za ciasno z tymi wszystkimi superbohaterami. Odnoszę wrażenie, że ostatnio Arrow został zepchnięty na boczny tor, akcja i scenariusz leżą w tym sezonie, może wina w tym, że Kreisberg i Berlanti zajmują się częściej Flashem. Odcinki napisane przez trio K, B, G są wg mnie najlepsze co udowadniają m..in odcinki crossoverowe.

BlueRose_0709

Pewnie najpierw przejdzie do Flasha, bo w 1 części crossovera było logo firmy Palmera. Firma była w budowie czy coś takiego. Ujęcie było szybkie i zauważyłam tylko nazwę.

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Kolejny spoiler z crossovera :)
http://kawusia25.tumblr.com/post/104091646971/smoakandarrow-comic-preview-for-ar rows

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

mała zapowiedź crossovera z kawałkiem sceny z Arrow 3x08 :) Salmon Ladder :)
https://www.youtube.com/watch?v=J7kzswtcShQ&feature=em-uploademail

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

nowe promo prawie 2 minutowe :) Capitan Cold i wiecej...
https://www.youtube.com/watch?v=4TU_1uyGAvU

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

i mamy jeszcze Sneak Peek 1x08 :)))
http://www.spoilertv.com/2014/12/the-flash-episode-108-flash-vs-arrow.html

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Oli się chyba troszkę wkurzy w tym odcinku:)

ocenił(a) serial na 8
klaudia2251

czy ja wiem? bardziej Barry bo wiadomo że po tej rozmowie dostanie strzałą :P hihi. podoba mi się ta wredna strona Barrego, ciekawe interakcje się nam szykują z bohaterami, jeszcze tylko 7 godzin i 41 min :)

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

haha..szykuje nam się świetny odcinek. Nie mogę się doczekać tej konfrontacji:)

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

13 godzin 42 minuty i 28 sekundy;)

ocenił(a) serial na 8
Christopher_filmweb

haha masz rację ja sobie skróciłam czas do 7 godzin żeby sie tak nie dłużyło :P a później dodam następne godziny

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

heh chciałem napisac w "rodzynkowym temacie" ale sie pomyliłem:P

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Kolejny sneak peek z Flash vs Arrow
http://kawusia25.tumblr.com/post/104173430401/fabous-flash-vs-arrow-sneak-peek-2 -nice

Kawusia25_2

Flash vs Arrow to odcinek w Flash czy arrow ?

ocenił(a) serial na 7
dagon1911

Flash. Jutro jest Arrow i tam odcinek nazywa się "The Brave and the Bold"

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Jest tam kilka spoilerów z crossovera
http://www.youtube.com/watch?v=a6dtkZnwmLg

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

uwaga! uwaga! powrót Manu Benetta w odcinku 3x14 Arrow :D
http://www.spoilertv.com/2014/12/arrow-episode-314-manu-bennett-to-return.html

bzyczek881126

OMB! To prawda?! Oficjalnie to piszę: druga połowa sezonu już zapowiada się lepiej :D (swoją drogą druga połowa sezonu 'The Flash również, gdzie startuje z Captainem Coldem). Od razu środa wydaje się dniem piękniejszym *x*

A poważniej: na to wygląda, że twórcy serialu mówiąc, że MOŻE się pojawic w drugiej połowie sezonu nie kłamali.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

też liczę na to że nie jest to jakaś ściema, ale z drugiej strony ciekawe w jakiej formie. może połączy siły z Arrowem i stanął do walki ramię w ramię przeciw Ras al Ghulowi ?? :D

ocenił(a) serial na 8
matiiii

kolejny artykuł, więc raczej potwierdzone :)
http://www.spoilertv.com/2014/12/arrow-episode-314-manu-bennett-to-return.html

bzyczek881126

Nie mam pojęcia Weroniko JAK i DLACZEGO i W OGÓLE ma się pojawić Slade Wilson w serialu, alem cholewnie przeszcześliwy - najlepszy aspekt s2 pojawi się w s3, choćby na chwilę. No coś pięknego, sprawiasz ludziom radość *x* (wcześniej dzisiaj czytałem, że w 10 odcinku Flasha pojawi się Captain Cold (odcinek z jego udziałem uważam za jeden z dwóch najlepszych na dzień dzisiejszy) a teraz nowinka, że Slade pojawi się w 14 w 'Arrow'. Jak nie gwiazdy Spartacusa to gwiazdy Prison Break, super :)))

ocenił(a) serial na 8
matiiii

no Twitter wrze normalnie. SLADE WILSON IS COMING BACK !!! i teraz następne pytanie, skoro wraca to kto jest zabójcą Sary??? odpowiedź może się sama nasuwać ale myślę że i tak to nie Slade ;P
a co do Captana Colda to widziałam już scenkę jego powrotu, szedł ramie w ramię ze swoim PrisonBreakowym bratem więc również BIG MOMENT, więcej nic nie powiem :D

bzyczek881126

Jeszcze tylko tu skrobnę: BO SLADE WILSON IS COMING BACK, KOBIETO!!! Internet zadrżał w posadach, stąd twitter nie wytrzymuje xD Też nie sądzę, że to Slade - na razie potwierdzenie, że tylko w jednym odcinku wystąpi, tak? Czy może w 14 pojawi się i od 14 znów będzie na dłużej? :)
Gdzie jest ta scenka? Chciałbym zobaczyć Wentwortha Millera i Dominica Purcela ZNÓW razem (casting był strzałem w dziesiątkę) :D

ocenił(a) serial na 8
matiiii

kilka postów wyżej dodałam, 2 minutowe promo :))) na razie szczegóły nie zostały ujawnione tylko sam fakt że wraca!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones